Šta je novo?

iOS 11

naravno od prve bete... u sustini ok funkcija koju sam koristio samo zato sto sam je probao u prvoj beti i nikad vise :-D
 
  • Like
Reagovanja: M J
A jel te ne mrzi da snimiš nešto sa yt na primer, kad imaš vremena, minut dva :) i da mi kažeš kolika je veličina fajla, tj koliko zauzima...
 
Bateroja djubre na beta 5 ocaj... performanse ok mada beta 4 je bila bolja

Stabilnost je ok nista mi ne kreuje osim wuick reply

Verovatno zbog masovnog logovanja svih procesa i aktivnog debugginga u pozadini.
 
Instalirao sam danas betu 4 (tu verziju mi je ponudio). Šta znam, za sada okej radi, čak i baterija dobro drži. Jedino me nervira 3d touch na home screen-u, nekako secka i kao da ima mali delay. Videću do sutra uveče da li ću da se vraćam na ios 10, mada sumnjam.

Šta kažete, da preskočim betu 5, loša je baterija?
 
To je tri godine star uredjaj, prosto mu je vreme da pokaze hardversku slabost.
 
Instalirao public betu 5. Znacajno bolja nego prošla verzija, sve radi neuporedivo tecnije. Još uvek ne znam kakva je baterija, ali već sada može da se kaže da je ovo daily driver bez problema.
 
Instalirao public betu 5. Znacajno bolja nego prošla verzija, sve radi neuporedivo tecnije. Još uvek ne znam kakva je baterija, ali već sada može da se kaže da je ovo daily driver bez problema.

Dal ce raditi na 5s [emoji1]
 
Ne bih rekao da je sporiji na 6s. Za 5s bih ipak sačekao zvaničnu verziju i procitao iskustva drugih korisnika.
 
Instalirao public betu 5. Znacajno bolja nego prošla verzija, sve radi neuporedivo tecnije. Još uvek ne znam kakva je baterija, ali već sada može da se kaže da je ovo daily driver bez problema.

Slažem se sa tobom. Bas fino radi. Meni se najviše dopada smart invert boja. Skoro pa pravi dark mod. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam dobio update, pise public beta 5, a imam sve izmjene od bete 6 i verzija koja pise u about je: 15A5354b sto se opet poklapa sa beta 6.
Kako god rade ove bete odlicno, jedina zamjerka mi je sto touch ne radi kako treba dok se telefon puni. Ovaj problem nemam na ios 10.3.3. Baterija je odlicna, sve ide glatko. U pitanju je iPhone SE.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam što rizikovati sa betom, sem ako nemate dva telefona, jer stavljati na jedini uredjaj, još ako ga koristite za posao, je mač sa dve oštrice. Ja ne verujem da ću stavljati 11 čak i kad izadje, mislim da ću čekati 11.0.1 ili možda čak 11.1 zato što još uvek će peglati bugove.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
+1


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Ja sam dobio update, pise public beta 5, a imam sve izmjene od bete 6 i verzija koja pise u about je: 15A5354b sto se opet poklapa sa beta 6.
Kako god rade ove bete odlicno, jedina zamjerka mi je sto touch ne radi kako treba dok se telefon puni. Ovaj problem nemam na ios 10.3.3. Baterija je odlicna, sve ide glatko. U pitanju je iPhone SE.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zato što ti i ja dobijamo Public Beta, a ono o čemu pričaš je Developer Beta (plaća se oko 100$ valjda).

Ne znam što rizikovati sa betom, sem ako nemate dva telefona, jer stavljati na jedini uredjaj, još ako ga koristite za posao, je mač sa dve oštrice. Ja ne verujem da ću stavljati 11 čak i kad izadje, mislim da ću čekati 11.0.1 ili možda čak 11.1 zato što još uvek će peglati bugove.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro



Ne znam, ja još uvek volim da "se igram" sa telefonom na taj način. Ovo je 3-4 godina kako instaliram betu u junu i nikada nisam imao problema. Tu i tamo neki sitni bag, eventualno malo kraći vek baterije ali ništa strašno. Na kraju, ne rizikuje se baš ništa, jer imam nedelju dana da se vratim na stari ios, ukoliko se ispostavi da je baš nestabilan (što se nikada ne dešava posle 5-6 bete).
 
Ja sam bio stavio beta 4 i bila je očajna, ali ne na mom telefonu i onda rekoh neću eksperimentisati sa svojim gde mi treba zbog posla. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zato što ti i ja dobijamo Public Beta, a ono o čemu pričaš je Developer Beta (plaća se oko 100$ valjda).

$99 godisnje.
Da ne bude zabune - placa se dev account sa kojim imas pristup raznim resursima (izmedju ostalih i betama) i mozes publish apps na app store.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ios 11 beta 5 radi odlično na ip7 ako se možda neko dvoumi da li da instalira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma dobro, beta je. Pogotovo što su konačno malo modifikovali iOS da ga prilagode iPadu, verujem da će do final verzije da srede fluidnost.
 
iOS koji nije fluidan - to bi bio presedan.
 
I dalje ne shvatam glupost koju su napravili da ne može da se ugasi wifi i bluetooth iz CC-a... Jednostavno ne kontam...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I dalje ne shvatam glupost koju su napravili da ne može da se ugasi wifi i bluetooth iz CC-a... Jednostavno ne kontam...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

I meni je to cudno, ali kontam sad se telefon samo diskonektuje sa mreze i wifi kao da je ugasen skoro pa ne trosi nista. Mozda se na ovaj nacin ponovnim klikanje iz control centra brze konektuje na mrezu jer je wifi adapter vec “ON”.
Za sad mi nije problem jer ga nikad i ne gasim :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno