Šta je novo?

iOS 11

pa da... svima je tako :D Ali kada iskljucim i ukljucim tel vrati se u normalu :-D bas cudno...
 
Poslednja izmena:
Ios tastatura je najgora u istoriji iosa kucam slovo tacno gde treba on kuca slovo do... katastrofa i rekli su da ce ispeglati to i nisu...
 
Znam, ali ispravi tekst.
 
Nema to veze sa tastaturom, ona normalno radi. Pismenost je ovde u pitanju, kucaš kao da imaš moždani udar. :d Nigde zareza, nigde tačke, dajte malo osnovnog pravopisa.
 
Najgora stvar kod IOS tastature je sto zarez i tacka nisu na istoj strani vec moras da saltas.
 
Ima veze totalno je van svake kalibracije

Ip7
 
Poslednja izmena:
Ne treba to nama... inace kada uzmem moj ip4 na kojem je ios 6.1.3 taster ne mogu promasiti ni namerno... toliko...
 
Ne treba to nama... inace kada uzmem moj ip4 na kojem je ios 6.1.3 taster ne mogu promasiti ni namerno... toliko...

Pa slusaj....kada udjes u Golfa 2, ne moze ni climatronic, tempomat, board komjuter, tiptronic,ranorazni senzori kao ni mnoge druge stvari da te zeznu...nema ih...ali ces doci od tacke A do tacke B.... tako da.....
 
Nema veze ovo o cemu ja pricam sa svim tim, ako ces da rapsredamo o vozilima mozeno ali tastatura je tastatura, kao da uporedis volan sa volanom na automobilu ;-)
 
Poslednja izmena:
Tastatura na iPhonu je jedna od najpreciznijih tastatura, bar što se mene tiče. A imam malo veće ruke. Ne znam kako neko uspeva da promašuje tastere... to moze biti jedino do telefona


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije problem tastatura.Problem je sto on ne cita sta pise.Vec sam pisao da je muka desifrovati njegove postove.Deep smo u off-u, enough.
 
Kako se ponašaju kad je hladno vreme i kada su ispod kape. Jel ne pobrljave?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nekoliko puta sam i kisnuo sa njima i sve ok. Kapu ne nosim, ali ispod kapuljače je takođe sve ok. Ne spadaju, ne brini ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali 11.2.5 Beta, oni gube kompas, rekao bih
 
KOmentari su tipa sta je ovo, dal su koristili kalkulator ios 11.0.2 pa su dosi do ove brojke , bozicni poklon od apple-a, stock appl is burning :-D hahaah i jos mnogo toga :-D u sustini ipad deluje "tecnije" za nijansu..
 
Na dev sajtu prazan notes :-D ono sto znam 100% je da nema messages icloud i dalje.... do sada nisam nista pronasao, mozda emoji neki :pP provericu :D

i dalje nisu sredili split keyboard katastrofa ali i dalje EMOJI ne kliza levu stranu pored desne vec stoji na simbolima...



 
Poslednja izmena:
Ne znam sta su ispravljali sa ovim zadnjim update-om, ali animacije su tečnije nego do sada, weather widget radi super kao na ios10, za sada, od jutros, koliko sam primetio, nema sitnijih štucanja od pre... Dobro je...

P.S. Urekao sam izgleda ovaj vidžet za vremensku prognozu. Opet prestade da radi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, juce sam uzeo iPhone 8 i dosao je sa 11.0.3. Da li da updatujem na noviju verziju ili ne?
 
Moze preporuka da li dizati 6s na ios 11? 10.3 je trenutno a uradio bih clean install telefonu...
 
Nazad
Vrh Dno