Šta je novo?

iOS 11

Apple će da radi šta hoće sve dok Guglu ne dođe iz dupeta u glavu pa otvore fizičke prodavnice i ponude 5+ godina softverske podrške, a ne da prodaju telefone iz šupe preko interneta..
 
Nista, onda da navijamo za Google da krene konacno? :d

Mada kontam njima dosta i ovo, podele android, imaju para ko pleve od reklama i to je to.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni novi CC izgleda vrlo nabacano. Vidi se da su hteli nešto da promene a nisu imali dobru ideju kako da to urade.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Bolji je od starog 100 %
 
Vidi se da su hteli nešto da promene a nisu imali dobru ideju kako da to urade.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Imali su godinu dana, da naprave nesto funkcionalno. Nije da tamo rade Pera i Mika koji su stakloresci, pa dobijaju evro po satu. Ceo tim, ne smem ni da pomislim kakva im je plata, a i Apple ima u svojim redovima vrhunske IT mozgove. Zato jos vise cudi kupus od notifikacija i ovaj CC.
 
Beta 3. Probao neko ?
 
Meni se CC svidja .. kako funkcionalost tako i dizajn...
 
Gledam sad ove testove i sporiji je iOS 11 od 10.3.2 na 6s. Ucitavanje najvise. Jedino sto je brze, ali to je zbog animacije je izlazak iz aplikacija.
 
Pa dobro, delici sekunde su u pitanju.Ali pogledaj sesticu, koliko joj treba da otvori npr. tviter ili subway surfers.Jeste da je ovo jos vek beta ali ne mirise da ce ovo raditi sjajno na njoj i 5s.
 
Hm na 6 bi trebala iOS 11 da radi još kako treba, ali iOS 12 je upitan. Verujem da će ispeglati.

Čitam na MR-u kažu da iOS 10 beta nije bila ovakva, mnogo loših stvari ima, doduše jeste tek beta 3, ali opet... Jako malo njih instaliralo PB, jer imaju samo taj telefon, a da tako koriste poluproduktivan telefon ne isplati se. Em dosta stvari još ne radi, em loša baterija.

Razmišljao sam da ubacim od bete 3, ali meni treba telefon, a ne da isprobavam nove mogućnosti (izgustirao na androidu), strpicu se do septembra.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vi ste zaboravili kako ios beta sw radi? Prve bete rade se predposlednja dva modela posle se polira za sve 10.1 postaje ispoloran za 5s i 6 a 10.3 iphone 5 sad aiphone 5 10.3.3 brze radi od 5s 10.3.3 bez malo jednako otvaraju fb app itd,p. Ko ne veruje nek proba... sto se tice ios 11 i 5s radi izuzetno da ste videli koliko ie sporo sve bilo samprvom betom.... zlo boot ie trajao bar 20sec duze nego sa b3
 
Poslednja izmena:
Vracen konacno swipe za notifikacije,kako su krenuli,jos ce i grupisanje vratiti. :D Najbolja beta do sada,jedino mi novi app store malo bode oci i dalje,dosta je nepregledniji od starog. Ali sve ostalo je vise nego odlicno,ko ce docekati finalnu verziju... :smoke:
 
Eh kad bi se to desilo....
 
Da li postoji nekako opcija remove all notifications. Ja na iPad Pro trenutno moram svaku pojedinacnu notifikaciju da sklanjam, nema gore opcije remove all.
Pride posto swipe to remove ne radi, nije bas zabavno.
 
@lazans

Force touch na "x" iznad prve notifikacije
 
Najgore sto nema više 3D touch multitasking..
 
Pokusao da instaliram aplikaciju, međutim nisam imao neta i odradio u medjuvremenu update software-a i sad ne znam koju aplikaciju sam hteo da instaliram i sad stoji ona prazna ikonica. Kako je ukloniti ili saznati koja je aplikacija pa opet pokrenuti download?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kakva je situacija po pitanju stabilnosti i baterije? Jel ima smisla prelaziti na ios 11? Svrbe me prsti već polako...
 
Bateroja djubre na beta 5 ocaj... performanse ok mada beta 4 je bila bolja

Stabilnost je ok nista mi ne kreuje osim wuick reply
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno