Šta je novo?

iOS 11

To namerno rade na “starijim” modelima,posto je opste poznato da su vecina korisnika apple proizvoda picajzle i da im smeta i najmanji bagic,i tako par bagica da se desi promenice telefon :D
 
Pa ne bih rekao baš da će promeniti telefon posle par "bagića" [emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Kada su prvi put predstavili dva različita nova modela. Šta očekivati onda od Samsunga?
 
Opet probah AirMail za iOS na par minuta, ali ne nadjoh opciju da mi stizu notifikacije samo za Primary mail na Gmail - jel postoji to negde? (video sam samo za VIP contacts sto mi je besmisleno)
Ovako mi telefon svako malo zvoni za mail - nema smisla... :/
 


Ovo se pojavljuje od prve verzije ios-a 11 desava se najcesce kada sam u igrici i ostavim ipad na stolu ravno a pokrenem je, nekada pokrene normalno igur nekada je samo rotira na drugu stranu, i to je to odmah znam da ce ipad imati ovaj problem...
 
Poslednja izmena:
Hamburger -> Settings -> pod Accounts izabereš account u kom želiš da isključiš notifikacije -> Account notifications -> None
to bi trebalo da pomogne...

Ne zelim ja da iskljucim notifikacije vec da dobijam notifikacije samo za primary mail-ove na tom accountu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nope, opet je zavrsio u kanti.
Da bar stave opciju da odaberem important samo da stizu notifikacije kada vec cupaju important label...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakve veze imaju tvoje AirMail muke sa iOS11 temom?
 
Pogresna tema, utripovao sam da sam u iOS apps temi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I dalje uzas od iOS-a na mom 6s. Nemam drugu opciju osim da odradim restore i da vratim na fabricko podesavanje. Stvarno sramotno da model od 2 godine radi kao raspali android od 1gb rama. Mnogo sam blizu povratka na neki flagship android...
 
Ti inas srece da apple potpisuje 10.3.3 za 6s hahaha vrati se na isti
 
Odradicu restore jer vidim da ima dosta njih koji su zadovoljni sa iOS 11 na 6s. Mozda nesto nije u redu sa sistemom na mom telefonu...
 
Samo clean install, I meni je 6s radio katastrofa pre toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na poslednjoj beti, telefonska aplikacija (dakle dialer, recents, contacts...) zna sa se zabicikla samo tako. Otvorim je i onda cekam po 10 sekundi da dodje sebi i da unesto prazne liste prikaze nesto ili da mi omoguci da zovem.

Kad se samo setim koliko zalbe je bilo na Samsung sa lagom dialer aplikacije, ovo je [emoji817] puta gore.
 
Na poslednjoj beti, telefonska aplikacija (dakle dialer, recents, contacts...) zna sa se zabicikla samo tako. Otvorim je i onda cekam po 10 sekundi da dodje sebi i da unesto prazne liste prikaze nesto ili da mi omoguci da zovem.

Kad se samo setim koliko zalbe je bilo na Samsung sa lagom dialer aplikacije, ovo je [emoji817] puta gore.

azuuriraj se :D
 
Jesam, odmah probao i na prvom otvaranju dialera odmah zabo na 5 sekundi [emoji19]
 
cuo sam da je negde do ios-a 11 , na ajfonx x nece da mi se cuje notifikacija za fejsbuk, ako neko nesto komentarise ili slicno, stigne ona ali nema zvuka a sve mi je podeseno za notifikaciju zvuka
 
Instalirao malopre b6 sa 11.1.2 pa cemo da vidimo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel vam se dešava da stalno puca veza kada strimujete nešto na TV kada se telefon ili tablet zaključa? I svaki put kada ga otključam on ponovo uspostavi vezu na brzinu, ali nikada ne prekine castovanje. Video ide non stop bez problema ali Netflix komande mi se nekada zeznu, zbog gubitka veze sa chromecastom. Baš me iritira, a pre nije bilo ovako. Uvek je cast išao bez problema.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Pozdrav,nov sam u svetu IOS i skoro sam kupio Iphone 6 i desava mi se kad pritisnem home taster ili onaj za otkljucavanje sa strane da jednostavno nece da otkljuca nego moram vise puta da stiskam da bi upalio ekran i otkljucao? Isto kad me neko zove, crn ekran a zvoni i onda moram da pritiskam ovaj sa strane da prekinem pa tek onda da zovem?
 
proksimiti senzor za pozive (vrlo moguce da je neko menjao ekran ko nije testirao rad telefona posle).A sto se home tice mozda vec dotrajao... verovatno si polovan uzeo...
 
Poslednja izmena:
Jel imao neko problem sa WiFi callingom?

Jako mi bitna stavka (zgrada je bunker) a na zeninim iP ne mogu da ga nateram da radi (ukljucen je)... kod mene radi normalno...
 
Jel ostalo radi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno