Šta je novo?

iOS 11

Nije džabe special edition [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takodje na SE sa svakim sledecim upd. Bat sve bolja i bolja,ne pamtim Sot skoro 7h na bilo kom mobu koji sam imao u zadnjih 3god...
 
Takodje da potvrdim. Baterija se notmalizovala! Tu i tamo oseti se neki lag, ali sve je to ok! iPhone SE


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na 5s dosta fluidnije radi sa 11.0.2 nema lagova ali baterija i dalje nepouzdana bukvalno ne mogu da pratim, stoji neko vreme npr 40% i onda odjednom opadne skoro do 20% kao da merac ne radi kako treba :D
 
Ili ti je baterija neoptimizovana ili je oslabila, ipak je to model star par godina.
Iako, meni na ip4 uz uključen 3g non stop i neko normalno korišćenje i dan danas izgura ceo dan bez problema. Naravno, ne drndam igrice i ne surfujem.
 
Ili ti je baterija neoptimizovana ili je oslabila, ipak je to model star par godina.
Iako, meni na ip4 uz uključen 3g non stop i neko normalno korišćenje i dan danas izgura ceo dan bez problema. Naravno, ne drndam igrice i ne surfujem.

Nije bilo tako na 10.3.3 valjda ce uskoro sve doci na mesto videcemo
 
E onda je do iOS-a definitivno.
Možda da se vratiš na 10.3.3? Naravno, ako imaš backup ;)
 
SE mašina za sva vremena![emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kidalica

Sent from my tablet using Tapatalk
 
Šta se događa sa Telenor app na ios 11?
Jel proradila normalno ili i dalje baguje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ovo znaci za 10.3.3 jb?
 
Šta se događa sa Telenor app na ios 11?
Jel proradila normalno ili i dalje baguje?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Radi

0DBOuJ0.jpg
 
Kod mene na 6, 11.0.2 stanje ocajno. Baterija se trosi nenormalno, a telefon malo malo zakucava da mora da se radi restartuje.
 
Pitanje, da li novi format za fotke i video HEVC i H265 koje su 2x manje važi za 6S? Ili je to samo na 8
 
I 7 koristi HEIC.
1bfb1b22f60a78839f61885630b4b5a9.heic


Hmm, ovde radi, na nekim forumima se skrsi TT kad pokusam upload HEIC slike.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Cudno, a svi su uporedjivali heif da ima bolji kvalitet :trust:
 
Za mene koji obradjujem fotke znači, jer se već na obradi gubi malo kvalitet, a ako u startu već imam gubitke, onda ebiga [emoji4] mada imao sam 1000 i kusur fotki, nisam nista osetio zbog prostora tako da i nije strašno. Možda će kroz update srediti još kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja i nemam mogućnost izbora na 6s
 
Eh da sam to znao ne bih radio update na SE :)
Za sada nemam problema na 11.0.2
Jedino me nervira onaj “feature” što ne gasi wifi i bt ali barem sada Siri to može da uradi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11.1 Beta dosta bolje stanje na 6-tici u odnosu na bilo koju verziju 11.x do sada.
 
Sreda, 11.10, najverovatnije 11.0.3 update. Samo za 6s, 7 i 7 plus. Moguće promene, ali 99% će biti tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Verovatno će tada i 11.1 Beta 2. Ko će dočekati sve te emoji-e... :d
 
Meni 11.0.1 radio super, sem delaya i 3D lava nisam imao ništa. 0.2 i evo već nekih bagova. Ponekad telefon kao da sam označava ikone, tastatura takođe ponekad registruje neka tipkanja dok se ne dira ekran. Ali najgore od svega noćno curenje baterije koje nisam imao na 0.1. Fuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moze asistencija kod aktivacije da ne otvaram novu temu,uzmem nov 6s danas,koristim SE al mi trebao veci ekran,6s zakljucan na Telenor stavim telenor karticu i krenem da aktiviram 6s prodjem icloud set up medjutim sad mi trazi 2nd verification code,ok zatrazim kod ne dolazi zatrazim jos jednom ne dolazi ni drugi put,izvadim karticu iz 6s i stavim u nokiju stariju jer sam SE resetovao i hocu da stoji tako jer ide na prodaju,medjutim opet nista ne dolazi,onda zatrazim poziv umesto sms nista zatrazim poziv jos jednom nista i sad ne mogu ni jedno ni drugo jer kao vise puta je pokusano wtf sad sam stucked ne mogu da aktiviram 6s sta raditi,kad se ulogujem na ICLOUD na webu preko kompa odma izadje prozor da opet kucam kod ili zatrazim poziv haha mislim ono
 
Poslednja izmena:
Jel to verification sms code za two-factor icloud authentication koji si aktivirao prethodno? Lakse bi bilo da nisi resetovao SE na factory pre aktivacije novog telefona, jer bi onda preko SE mogao da autorizujes taj novi 6S telefon, a sada mora preko SMS-a, a ako ne stize code, tesko..
 
Nazad
Vrh Dno