Šta je novo?

iOS 11

Meni na sestici 11.0.1 radi normalno sem control center koji je nazalost feature sa kacenjima - imam previse mreza sa auto join kuci (4 wifi mreze) tako da me poprilicno zeza sto moram rucno da gasim kada hocu cellular...

Imam Chromecast i Android TV ali uz njih ne mogu iPhone da koristim.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Pojasni za chromecast, ja ga stalno koristim za youtube i hbo go.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ovo radi lepo na ipad-u, i donosi lepe opcije koje prave od ipad-a mali pc. Verovatno ih je MS naterao sa surfaceom da se uozbilje. Jedino sam primetio da štuca tu i tamo, nema još fluidnosti karakteristične za ios, ali ispeglace ga uskoro, vidim da update-e izbacuju na nedeljnoj bazi.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Meni na sestici 11.0.1 radi normalno sem control center koji je nazalost feature sa kacenjima - imam previse mreza sa auto join kuci (4 wifi mreze) tako da me poprilicno zeza sto moram rucno da gasim kada hocu cellular...


Pojasni za chromecast, ja ga stalno koristim za youtube i hbo go.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa možeš li da pokažeš sliku iz iPhone galerije ili video klip koji si snimio na Chromecast?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Pa možeš li da pokažeš sliku iz iPhone galerije ili video klip koji si snimio na Chromecast?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Mogu.

e1b24c02e8cef59a595925f98de2f47f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj recite kako. Ja ne znam.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Da, i ja sam koristio chromecast (prva generacija) uz ip6, a evo supruga koristi uz SE. Normalno radi za te neke stvari, većinu funkcija ima kao i bilo koji android kad se upari sa njim.
 
Daj recite kako. Ja ne znam.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Skini local cast. Sa njim možeš ono što ti je u fonu, ostali programi imaju isto kao na Androidu.

Da, i ja sam koristio chromecast (prva generacija) uz ip6, a evo supruga koristi uz SE. Normalno radi za te neke stvari, većinu funkcija ima kao i bilo koji android kad se upari sa njim.

Baš tako, ništa mi nije zafalilo za ios što se tiče chromecast-a kad sam prešao sa Androida..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ovo radi lepo na ipad-u, i donosi lepe opcije koje prave od ipad-a mali pc. Verovatno ih je MS naterao sa surfaceom da se uozbilje. Jedino sam primetio da štuca tu i tamo, nema još fluidnosti karakteristične za ios, ali ispeglace ga uskoro, vidim da update-e izbacuju na nedeljnoj bazi.


Sent from my iPad using Tapatalk

Drasticno bolji radi sa 11.1
 
Jel još neko ima bug da iako su regionalna podešavanja postavljena kao Srpska, da je Calendar app na engleskom? Čak je i ikonica za kalendar na home screenu na srpskom (piše lepo “petak”)

Inače sam imao problem nakon upgrade-a na 11 da mi je non stop bio aktivan location services, ništa nije pomoglo dok nisam uradio Reset Location & Privacy (možda još nekome pomogne)

d6ce8f635d86f339662f02b55bec7e4c.png
1ca73c3a7499f07e11f03297d70e436c.png
 
Meni je isto tako al ne znam kako je bilo ranije. Srpski je preferred i uredno stoji “subota” na ikonici.
 
Meni ne 6S plus dobro radi 11, bez ikakvih bagova. Mozda je samo baterija malo slabija ali nisam cak ni za to siguran.
 
Ja sam obrisao Calendar app jer koristim Fantastical, pa ne mogu da proverim.
Što se tiče tog problema sa Location Services, ne mogu da se setim tačno šta je bilo u pitanju ali mislim da je trebalo da se isključi nešto u Privacy> Location Services> System Services, nije teško utvrditi čemu šta služi i šta je stalno aktivno...
 
one drive je aktivan stalno
 
To sa kalendarom se dešava drugu na 5s. Širi problem izgleda...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Verovatno za nekih mesec dana. Beta je stvarno sjajna, ostalo je još par sitnica da isprave i to je to.
 
Biće taman 11.1 kada krene i prodaja iPhone X modela.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ne mogu da verujem koliko mi je iOS 11 obogaljio telefon. Baterija mi se troši sumanuto. Sinoć ga ostavim preko noći sa 57% baterije i on sam preko noći potroši 35% baterije i probudim se sa 22%. Ovo mi ni Android nije radio. Resetovao sam Location & Privacy podešavanja međutim ništa nije pomoglo. Nešto mi ždere bateriju u pozadini a ne prikazuje mi ga kao potrošača kada gledam bateriju:
43056be2e6b8c09e0d118d24c17972c0.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ja sam imao takav problem sa baterijom na 11.0...sa 11.0.1 taj problem je nestao...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I kod mene se ponekad javi slican problem - preko noci potrosi 30-50% baterije. Cini mi se da se to desava kada nema WiFi-ja a mobilni signal je slab.
 
Force touch lag jel popravljen sa 11.1?
 
Neverovatno je koliko bolje radi 11.1. Zapravo neverovatno je koliko 11 lose radi, ova nova beta samo stavlja stvari na mesto gde su trebale biti od pocetka.
 
Neverovatno je koliko bolje radi 11.1. Zapravo neverovatno je koliko 11 lose radi, ova nova beta samo stavlja stvari na mesto gde su trebale biti od pocetka.

Ajd da sačekamo i to čudo 11.1. Ovo do sada sto sam video na iOS 11 je katastrofa.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Neverovatno je koliko bolje radi 11.1. Zapravo neverovatno je koliko 11 lose radi, ova nova beta samo stavlja stvari na mesto gde su trebale biti od pocetka.

Iskreno ja sam iznenadjen da su uspeli za tako kratko vreme da isprave sve to. Zapravo, meni je najveći nedostatak bila baterija, a to povremeno stucanje mi ne smeta toliko jer ne utiče na efikasnost. Svakako, svima toplo preporučujem da ne čekaju finalnu verziju, već da prelaze na betu
 
Neverovatno je koliko bolje radi 11.1. Zapravo neverovatno je koliko 11 lose radi, ova nova beta samo stavlja stvari na mesto gde su trebale biti od pocetka.
Ni 11.1 za sad nije nešto, bar prva beta. Glitch-evi na sve strane, bagovi su još neki ostali, lag, delay. Da je bolje, bolje je, ali daleko je ovo od prave iOS verzije. Videćemo poslednju betu kako će raditi, mada kao što rekoh, ja sam do decembra sigurno na 10.3.3.
Ajd da sačekamo i to čudo 11.1. Ovo do sada sto sam video na iOS 11 je katastrofa.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Šta ti je toliko bitno na iOS 11 da moraš da se mucis?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
a12c18b5010b406ee8232d3cc7e2a57f.jpg


U pitanju je 6s...37% baterije mi otislo...ja sam zadovoljan! iOS 11.0.1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno ja sam iznenadjen da su uspeli za tako kratko vreme da isprave sve to. Zapravo, meni je najveći nedostatak bila baterija, a to povremeno stucanje mi ne smeta toliko jer ne utiče na efikasnost. Svakako, svima toplo preporučujem da ne čekaju finalnu verziju, već da prelaze na betu

Kako možeš da kažeš toplo preporučujem pogotovo betu softver, a telefon štuca i ima delay koji ("ne") smeta?!

Smešno je što na androidu smeta to sve, a kad se ovde desi, onda ne smeta.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno