Šta je novo?

iOS 11

Prilično sam siguran sa ovo ne treba ovako da izgleda [emoji1][emoji1][emoji1]
35d3e062221107ca2f9d7ef7e99820b0.jpg
 
Možda telefon misli da imaš duže prste.
Meni za sada lepo radi ios 11, jedino baterija nije nešto. Koliko li će još da potpisuju 10.3.3, bojim se da mi ne prođe voz. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja sam primetio da mi vecina aplikacija ide ispod tog bara gore

bukvalno se preklapaju ui elementi sa satom, baterijom i ostalim statusima
 
Br.1 kompanija u svetu a dozvole sebi ove stvari oko softvera koji je jedna od bitnijih stvari kod njih.
Na sta daju sve te pare jbt,koga placaju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djilke losije radi iPhone 8 sa 11.0.1 nego 5s sa istim bildom..Nisu dosad ubiji stare uredjaje tako da mislim da nece ni sada..Jednostavno su pozurili i nastao je haos..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam citao pozitivne komentare i ljudi kazu na 8(+) ispravljen home delay u odnosu na sedmicu, cekam da lik okaci video.
 
Ma to sve izgleda zavisi od slucaja do slucaja..Evo meni na se sve radi perfektno osim sto baterija curi i dalje a drugom je sve idealno.Radio cist restore be vracanja backupa..
 
Nego nigde ne mogu naći na forumu temu za Apple TV. Jel postoji? Ako postoji izvinjavam se sto ovde pitam sledeće. Da li neko od vas ima Apple TV i vredi li ga kupovati kod nas?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Nego nigde ne mogu naći na forumu temu za Apple TV. Jel postoji? Ako postoji izvinjavam se sto ovde pitam sledeće. Da li neko od vas ima Apple TV i vredi li ga kupovati kod nas?

Sve je stvar ukusa. Moje iskustvo: Bolje kupi android TV jer ATV4 nema jailbreak i moras da sideloadujes aplikacije svake nedelje.
 
Imam Chromecast i Android TV ali uz njih ne mogu iPhone da koristim.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ne znam za vas ali meni je na 11.0.1 znacajnije bolja baterija
 
Još je rano za proveru baterije ali se i meni čini da se popravila autonomija.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Nakon 24h potvrdjujem da je baterija zaista mnogo bolja.
Na ios 11 sam imao neko curenje koje je posebno naglaseno bilo na cellular data.
Na ios 11.0.1 toga vise nema, autonomija je bolja mozda i za 50%.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
To je dobra stvar ali mi nekako i 25 dolara GODISNJE puno za nesto sto na androidu radi besplatno. Ako ti bas treba airplay video onda druga stvar. Ostalo sve imas na androidu free. Za 25 dolara kod kitajaca kupis box. :d
Zavisi stvarno za sta ti treba. Ako stimujes video sa iphona na TV cesto onda Apple TV je stvar izbora.

Ja pustim Youtube i gledam filmove na Kodi tako da sam prodao ATV4 i kupio Android ProboxEX+. Ali da je ATV4 mocna igracka jeste.
 
Iskustvo za ovih par dana je da sa 11.0.1 je nesto ispravljeno verujem,al sto se baterije tice,definitivno na mom iphone 6s i ipod mini 3 ona se trosi brze i dalje za nekih 10-15 procenata.
 
U kom smislu? Kakva je baterija?
 
Hmmm, juče sam bio ubeđen da su malo popravili autonomiju baterije sa patchom 11.0.1, međutim ovo je užas. Dva sata usage baterija otišla sa 100 na 63%:
5c331b582e2e75c447250c3eafb914d7.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Draaticno je bolja fluid oat sistema a baterija je preporodjena daleko sam zadovoljbiji ovom betom nego 11.0.1
 
Aj da sacekamo i taj 11.1, ovo je sramota sta rade, posle dugo vremena razmisjam o androidu
 
Ja ne bih cekao ili bih se vratio na 10.3.3 ili beta 11.1 ono djubre ne bih ni dan vise drzao i ovako sam se lomio ako ne izbace betu da vratim na 10.3.3
 
Matora sestica gura dobro.. Sistem radi bez stucanja na 11.0.1... baterija bolja, izgura 8h/24...
 
Još nije izašla public beta...

edit: Jeste :)
 
Poslednja izmena:
Potvrdjujem da je 11.1 značajno fluidniji. Ako je i baterija bolja, to je onda to.
 
Nazad
Vrh Dno