Šta je novo?

iOS 11

Haha a ja taman presla danas na 10.3.3. Javite sta su ispravili [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesu li sredili bateriju? :D:-devil-:
 
Home bug nije ispravljen koliko vidim. 3D touch i dalje spor. Ikone i dalje ne drhte kada hoću da deinstaliram neku. Za bateriju je rano. [emoji23]


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Home bug nije ispravljen koliko vidim. 3D touch i dalje spor. Ikone i dalje ne drhte kada hoću da deinstaliram neku. Za bateriju je rano. [emoji23]


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Meni drhte? [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čudno. Nisam to video nikada. Ja još nisam dobio update, možda smatraju da za 6s nema potrebe... :d
 
Ja instalirao na 6S. Na prvu loptu, mnogo manje primecujem da telefon negde zasecka. Videcemo jos
 
Neka hvala. 3 meseca nisu mogli da srede, sad će kao za nedelju dana srediti. Tamo oko nove godine će moći da se update-uje [emoji111]
 
Nije meni, pročitao sam na iSrbija forumu. Javiću, odnosno preneću utiske.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije stigao. Moguće da će sutra, ali sada nije stigao
 
11.0.1...divan fix...2min i eto buga
584b5e272ba3ddd093d9bb6c5513d136.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni stigao na normalnu verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene sa 11.0.1 Geekbench daje nesto bolje rezultate nego pre. Cak su bolji nego na 10.3.3.
 
Kod mene 6s plus 11.o1 nema laga prilikom korišćenja 3d touch... Prvo što primetih... Nadam da su doterali malo bateriju, drain je u mom slučaju bio ogroman...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni još ne stiže apdejt. A baterija mi je bas loša. Nekoliko sati standby ode 15%
 
Meni je stiglo azuriranje. Vidim da nisam jedini kome je na sedmici baterija katastrofa, bukvalno curi, na punjacu mi je 3-4 puta dnevno


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
3D touch lag nije fixan kod mene


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neki kažu da je drugačiji build za iPhone 8 i plus u odnosu na ostale i da je kod njih sredjeno sve. Ovo ako se potvrdi kao tačno da su ubili prošlogodisnji model ja odoh. Nije mi vredno živaca.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Iako je malo vremena proslo od update na 11.0.1, cini mi se da je baterija bolja u odnosu na 11, kao i da je fluidniji. Takodje, kameru otvara daleko brze.

iPhone 7 Plus

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Meni se na 11.0.1 vratilo kočenje kada palim podatke direkt iz settings-a ali pošto sada palim iz cc-a nije toliki problem...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Djilke losije radi iPhone 8 sa 11.0.1 nego 5s sa istim bildom..Nisu dosad ubiji stare uredjaje tako da mislim da nece ni sada..Jednostavno su pozurili i nastao je haos..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja za 5s samo pozitivna iskustva čujem..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ne mogu da se zalim previse za se,uglavnom radi kao sat,mozda jos malo baterija da se utegne..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo meni SE leti sa ovim ios 11. Takodje i baterija mi odlicno drzi, bas nikakve probleme nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno