Šta je novo?

iOS 11

I meni je lepsi i pregledniji stari AppStore,ostalo je super.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne preporučujem nikome da skida ios 11 betu na daily driver. Telefon uzasno laguje, ima mnoštvo bagova i ono najgore je što se toliko greje da se ne može držati u ruci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema programera, nego su pokupili sa neta profile koje su okacili ljudi.
 
Prošlo je vreme kad sam koristio debeloper verzije romova i beta verzije. Sad samo public zvanični ota [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je najpametnije jer ne boli glava ;) neki novi klinci su tu da se igraju sa betama, testiraju svašta nešto itd.
 
Prošlo je vreme kad sam koristio debeloper verzije romova i beta verzije. Sad samo public zvanični ota [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja za ovih 5 god nikada nisam bio na beti nekog iOS-a,ionako mi je programiranja i testiranja preko glave [emoji1] Ne kaze se dzabe strpljen-spasen,jel tako @tablet_fan? [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja probao iz radoznalosti, veceras vraćam na 10.3.2.Zakucao mi dva puta jutros.
 
Ja ne skidam beta verzije od kako sam prošao par puta loše i više sam se iscimao posle sve da vratim nego što sam uživao u toj nekoj beta verziji...
Moj 7 plus čeka zvaničnu verziju... :)
 
Tako je najpametnije jer ne boli glava ;) neki novi klinci su tu da se igraju sa betama, testiraju svašta nešto itd.

Bio sam na raznim experimental romovima dok sam imao htc.. 2 dana provedem nameštajući pa treći dan novi rom.. Nmg više dosta sam se igrao.. Možda nekad za drugi fon ne daily driver.. [emoji1]

Ja za ovih 5 god nikada nisam bio na beti nekog iOS-a,ionako mi je programiranja i testiranja preko glave [emoji1] Ne kaze se dzabe strpljen-spasen,jel tako @tablet_fan? [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk

krastavac ja sam voleo da se igram i testiram do pre godinu dana..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma prosto prerasteš te neke stvari, neke druge ti postanu prioriteti i jednostavno nemaš vremena da se igraš već potrebu da imaš funkcionalan telefon u svakom momentu. Ne sporim značaj testera, prosto znaš da li raditi apdejt odmah ili sačekati malo, znaš šta da očekuješ od nove verzije, ali za sve to treba ipak imati viška vremena ili viška telefona :)
 
Kad povratim htc od brata imaću viška fon a vremena za to uvek nađem [emoji23][emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A jeste ruzan ovaj control centar znaci strasno. Uzas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa bolji je od trenutnog, funkcionalniji ako nista drugo. Nadam se dark modu i opciji da se swiftkey tastatura koristi i kod ukucavanja sifri.
 
To od tastatura nikad neces doziveti, posto je to jelte Apple, a sto se tice CC-a ocajan je, barem da mogu sve da izmestam npr ovo za wifi/bt/airplane/ da mi stoji kao posebne ikonice, a ne da moram da ulazim u "folder" nego jednim klikom da palim.
 
Nema sumnje da ce finalni IOS 11 biti odlican.Ova beta je uzas, jedva sam docekao da zavrsim obaveze i vratim nazad na 10.3.2.Necu se vise igrati sa ovim betama.
 
Nadao sam se nekom ukupnom redizajnu..
Ovako dosta dosadno izgleda, 5 godina gledati u "isto"
 
Neznam zasto mislis da je dosadno? Meni bas i nije, bolje tako, i usavrsavati sve redom, nego napucati opcijama koje nece raditi kako treba. Najlakse je uraditi redizajn ikonica, ali to nicemu nece doprineti... ja se zbog fluidnosti ios-a necu nikad vratiti androidu, a on ce imati i 12gb rama za koju godinu, ali dzaba kada nema optimizacije... a ios je ios. Nekom dosadan, nekome dovoljan... u svakom slucaju pregrst opcija u novom ios-u, pogotovu na ipad-u


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadao sam se nekom ukupnom redizajnu..
Ovako dosta dosadno izgleda, 5 godina gledati u "isto"

Redizajn ide svake tri godine, tako da redizajn mozes ocekivati na iOS 13 verziji.

1-3
4-6
7-9
10-12
13-15
.....


---------------------------------------------------------------------------------

Inace ovo je odlicno kod Apple-a


https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/6/7/15757774/ios-11-location-permissions-stricter-uber?


Apple seems poised to eliminate this false choice in iOS 11 by making the “while in use” restriction available for every app.



https://twitter.com/rjonesy/status/872080961772630016

iOS 11 *FORCES* option for GPS access “Only While Using the App” even when apps don’t offer it!

Suck it Uber.

DBpBAdvVYAAfnQp.jpg
 
Poslednja izmena:
Nema sumnje da ce finalni IOS 11 biti odlican.Ova beta je uzas, jedva sam docekao da zavrsim obaveze i vratim nazad na 10.3.2.Necu se vise igrati sa ovim betama.

Uvek je tako sa prvim betama. Za koji mesec će moći normalno da se koristi
 
Zašto ne ubace silent/vibrate/sound profile kao opciju i prečicu u control center...imam fobiju da će mi otpasti ono dugme sa strane koliko se prebacujem između profila :D
 
Mozda tebi ne treba ali je jedna veoma korisna stvar koja ce ti kad-tad zatrebati.
Sto se mene tiče, samo neka nastave ovim putem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja lepo napisah da mi treba, a ti ga okrenu za 180 stepeni... Probao sam desetina app i nista. Ne radi i ne valja

02ebd1bc3d4552f4ce10ef03aa15076d.jpg
 
E krastavac ja mislio da je sarkasticno to bilo [emoji53]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno