Šta je novo?

iOS 11

Izgleda da ovima koji koriste 6s najbolje radi novi iOS :D

Uzeh konacno 64gb verziju pa cu da probam 11icu da vidim valja li po mom ukusu
 
Izgleda da ovima koji koriste 6s najbolje radi novi iOS :D

Uzeh konacno 64gb verziju pa cu da probam 11icu da vidim valja li po mom ukusu

izgleda je tako ja danas update komsijski 6s stvarno je savrsenstvo

P.S. skapirao konacno kako se clear all za notifikacije samo je trebalo da sidju dole u older treba mi oduzeti iPhone nije to za mene :D
 
Pa ja sam do sada pricala kako radi super na mom 6s, jedino baterija zeza. A sad su krenuli neki bagovi. Na primer iskljucio mi se imessage pa sam morala da aktiviram opet. Screenshot kad uradim ne pokaze onu slicicu u donjem levom uglu, i ja mislila ne radi i kliknem 15 puta i udjem u galeriju i slogiram se, stoji 15 slika. Tek kad sam restartovala telefon proradilo je.
 
Ja sam na mom 6s za sada primetio da ne radi QR skeniranje i da secka 3D Touch.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni isto secka 3d touch i mora malo jace da se pristisne.Ostalo sve dosta dobro.
 
Možda zato što ti je vratio na medium osetljivost, meni je pre stajala na light. Inače neko je spominjao telenor banku, i meni puca app.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
3d touch na home ne radi kako treba definitivno. Ovo nije ništa kako je bilo na beta 5 :d
 
  • Like
Reagovanja: M J
3d touch najbolje radi ako se osetljivost stavi na light. Sto se seckanja tice, mislim da su namerno tako odradili, mada ne znam zasto, savrseno je radilo na ios 10.... mislim da je namerno, jer kada recimo 3d touch koristite na primer za lampu u cc-u, nema tog seckanja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako uradim clean install i posle vratim backup jel se to računa kao clean?
 
Inače sada ima ono da se uđe u WiFi određeni i da se odčekira auto-join za taj WiFi. To je odlično za nas koji imamo unifi pa nećemo da se konektuje na njega umesto na kućni net, a uvek mi se konektuje na njega ako zaboravim da ga "zaboravim"..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam da crashuje samo prvi ekran ali ga crashuje svaki put.

Scroll dole na listu transakcija na pocetnom - kada bude spremna da se ucita, desice se crash i tebi.

Jeste, u pravu si.
Meni sad kresuje facebook messenger.
 
Isto i mene zeza msngr ne radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugari, pokusavam da skapiram tastaturu. Na svim messengerima, prevashodno WA i viber, kad mi stigne nova poruka dok kuckam, da bih je video moram da pritisnem da bih spustio tastaturu, tacnije da izadjem iz kuckanja. To mi se nije desavalo na prethodnoj verziji. Ima li neka opcija ili je to to? Hvala


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
meni je od sinoc pa do pre nekih sata mesenger kresovao ali sada je ok, sto je neko napisao da je Steva ziv leteli bi otkazi za ovaj iOS
 
Meni malopre nije hteo ni jednu sliku da ostavi otvorenu u tapatalku. Otvori, zadrzi je na ekranu 3 sekunde i zatvori. Show
 
Da li se jos nekome desava da se imessage aktivira i deaktivira kako mu se cefne? I svaki put mi skine sa racuna za aktivaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neverovatno je šta su pustili kao final release. Stabilnost iOS-a je bio glavni razlog mog prelaska sa Androida. Sad sam se bas razočarao da bih prodao iPhone i vratio se na Android.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Da li se jos nekome desava da se imessage aktivira i deaktivira kako mu se cefne? I svaki put mi skine sa racuna za aktivaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Restartuj telefon pa ako ne pomogne pisi podrsci Epla...
 
Neverovatno je šta su pustili kao final release. Stabilnost iOS-a je bio glavni razlog mog prelaska sa Androida. Sad sam se bas razočarao da bih prodao iPhone i vratio se na Android.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Mislim da nema mesta za bas toliko razocarenje, uvek postoji % onih koji imaju problem prilikom prelaska sa manje na visu verziju sistema. To se desava svuda - na Linuxu, Windowsu, Androidu... uvek postoji taj %. E sad - iOS11 ocigledno nije bas najbolje ispoliran proizvod tj. ne onoliko koliko smo mi navikli da bude i to im se definitivno mora zameriti.
 
Problem je sto prelazimo sa odlicnog 10.3.3 pa ovo ne izgleda bas najbolje.Prosle godine su izbacili 5 apdejta za mesec i po dana.Verovatno ce tako i sada.
 
Sigurno hoce, pogotovo zbog toga sto X kasni 2 meseca, sigurno ce biti azuriranja do tada.
 
Ok zakrpiće oni njega, to ne sumnjam. Ali dizajn nekih stvari na 11-ci me totalno smorio. Dialer je užasno ružan, AppStore takođe, velika slova što su ubacili na vrh svakog prozora u aplikacijama, sve je nešto sa ogromnim boldovanim slovima...


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Neverovatno je šta su pustili kao final release. Stabilnost iOS-a je bio glavni razlog mog prelaska sa Androida. Sad sam se bas razočarao da bih prodao iPhone i vratio se na Android.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Isto,resio sam vec oba Apple uredjaja idu na oglase uskoro,cim izaberem koji cu sledeci telefon. Ne u potpunosti zbog 11.0,sredice oni to valjda, ima tu i drugih stvari sto Apple radi dve godine unazad zasto su mi postali uopste odbojni,ovo je samo pomoglo toj odluci. Koja sprdnja sa korisnicima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Problem je sto prelazimo sa odlicnog 10.3.3 pa ovo ne izgleda bas najbolje.Prosle godine su izbacili 5 apdejta za mesec i po dana.Verovatno ce tako i sada.

iOS10 kada je izašao (prva verzija) radio je skroz fluidno, za razliku od 11. Ovo je strašno šta su oni izbacili kao final, kao što rekoh, na iPad mini 4 se raspada kao neki Samsung S4.
 
Nazad
Vrh Dno