Šta je novo?

iOS 11

jesam sa nekima i to je sigurno preko 3 na ipad... pogotovo prethodni ipad... moj jedan, drugi nalog, ocev,
Majcin na kraju drugarov nalog pravio i ubacio :)... samo odem i obrisem uredjaj sa svog naloga inace isto je izbacio gresku kod drugara :)
 
Tesko je pohvatati kad ovako pises ali da pokusam.

Pravio si naloge i logovao se sa tim istim nalozima i na iCloud na tvom iPad-u (ne logovao se sa nalozima koji su vec korisceni negde i napravljeni na nekom drugom uredjaju ili web-u)? Zbog cega bi uopste tako nesto radio i cemu to sluzi (za Apple ID mogu da razumem ali logovanje na iCloud sa razlicitim nalozima ne razumem cemu sluzi)?

Ne razumem sad i to sto pominjes druga. On je imao isti problem i onda si ti na njegovom uredjaju napravio novi Apple ID i logovao se na iCloud i pored tog obavestenja?
 
Moj ipad dao sam ocu pa majkci potom drugaru sve naloge sam pravio bas na njemu :)
 
Ne moze preko PC-a da se napravi nalog, tj može ali neće da radi tako. Mora da napravim nalog na drugom apple uređaju da b posle radilo na mm telefonu. Tako sam pročitao na netu
 
U pravu su Igore oni koji su pre tebe postovali. I ja sam kod jednog telefona naleteo naleteo na limit. It was a no go..
 
Pa da ali obrises sa naloga i to je to... kod mene je tako proslo i sa ip4 i ipad mini 2
 
O tome pricam zovi vlasnika neka obrise tel sa naloga poslusaj me.
 
O tome pricam zovi vlasnika neka obrise tel sa naloga poslusaj me.

Treba naći prvog vlasnika, jer ja nisam od njega kupio nego od jednog drugog preprodavca :D Kako je do njega došao nemam pojma jer je on mislio da je telefon star 6 meseci i da je donet iz Nemačke :D Da je znao da je telefon samo mesec dana star sa mts garancijom verovatno bi mi ga prodao mnogo skuplje
 
Tri naloga su bila na njemu... mozda je jedan i taj od coveka sto ti je prodao hahah
 
Jel se dešava nekom ako koristi HBO GO dok gleda nešto ekran menja kontrast i nijansu boje? Ovo se izuzetno primećuje kad gledam seriju sa night shiftom, primećuje se i bez. Kao da ekran na sekundi dobija hladnu boju pa se vrati ili na crnoj pozadini se smanji kontrast. Jel ovo normalno? Jer na yt i safariju ovo nisam nikad primetio. Pogotovo primetim kad mi stigne obaveštenje kako ekran iste sekunde iz hladne boje se vrati u normalnu


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Nov sam korisnik iphone se. Kada prebacim u do not disturb mode, pozivalac dobija signal zauzeca? Je li to neki bug, feature, i moze li da se podesi da da bude kao na androidu, da osobi koja zove daje signal kao da telefon zvoni...?

Sent via Huawei P10
 
Pa taj mod tačno to i znači - ne uznemiravaj, to što ti hoćeš se rešava onim prekidačem iznad volume - silent mode .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo sto ne odbija uvek poziv. U zavisnosti od podesavanja npr. ako se lepo secam kada je telefon aktivan, upaljen ekran, nece da odbija poziv vec da ga pusti u pozadini da zvoni tj. uradice ono sto bi mnogi hteli da uradi. Mnogo su zakomplikovali daj DND.

Silent switch nije resenje za ovo sto vecina oce, silent je bas to da ne zvoni ali da ti izadje notifikacija o propustenom pozivu i da vidis dok zvoni. DND bi trebao jednostavno da uvek utisa u pozadini ili da mozes da podesis dal oces da odbija ili da zvoni u pozadini ali da te ne obavestava o tome.
 
Nazad
Vrh Dno