Šta je novo?

iOS 11

Juce poceo da cackam ipad air 2, restore/update na 11.4. U glavnom radi. Kako sad ja njemu da zabranim update, da slucajno ne ode na 12 naprimer? Za ios sam totalno neupucen (od iphone 3g nisam koristio, priseo mi tada, jedva uz jailbreak nastelovao sistem).

iOS12 nece skoro, tako da nemas sta da brines.
 
Uglavnom pisu da novi iOS, vec u beta fazi, lepo radi na starijim Apple uredjajima a najsigurnija varijanta je, ako ce da duze zadrzi taj iPad, da instalira beta tvOS11 configuration profil :) i tako saceka da vidi utiske korisnika :)
 
Ne bih razmisljao o ios 11 posle 12 :) beta 1 je bolja od finalne 11.4
 
Ajd i to čudo da vidimo , do sad smo se svega nagledali [emoji29]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može pomoć...

Resetovao sam iPhone 7 (11.4) i uradio Restore iz Backup-a na isti uredjaj jer je počeo da mi baguje, ne radi mi vibracija, zaglavljivao se...
Sada mi ne šalje Two factor authentication code, kao poslao je a ne stiže mi ništa.
Broj telefona je uredu, mail isto ali mi kod ne dolazi. Ranije nisam imao problema.
 
Mozda ti je broj telefona upisan sa duplim country code-om i zato ti ne dolazi poruka. To se desavalo korisnicima. Da li imas mozda jos neki Apple uredjaj podesen kao trusted?
Da li si registrovao jos neki broj telefona na koji mogu da ti posalju kod?
Ako nemas nista od toga i ako ti je dupli kod ispred broja, moras da kontaktiras Apple Support za account recovery a to vrlo lako moze da se oduzi posto najverovatnije nemas povezanu krticu kao metod placanja, osim ako nisi na hrvatskom store-u sa nalogom.
 
Dobro mi je ispisan broj telefona. Jedino mi daje opciju da uradim recovery, pa sam upisao zenin broj i ukucao taj kod koji joj je stigao kao sms. Videcemo sta ce dalje da bude. Jesam u hrvarskom store, imam i karticu upisanu kupovao sam vec, kako se kontaktira Apple Support?
Cuo sam da je nesto preko Skype ali ne znam kako...
 
Ides na http://iforgot.apple.com/ i pokrenes account recovery. Imas ovde napisano i objasnjeno

https://support.apple.com/en-us/HT204921


Dobro je posto imas vezanu karticu jer brze ide postupak za odobravanje pristupa nalogu.


Na prvoj web strani mozes da vidis koliko jos trebas da cekas za account recocery.

Inace mozes Apple da kontaktiras preko Vibera preko +1-800-275-2273 i racunaj na vremensku razliku kad ih zoves.
 
Uspeo sam tako sto sam se ulogovao na svoj iMac i dobio CODE inace na telefonu mi dobro pise broj ali na iMac kad se ulogujem sa Apple ID izlazi drugacije broj +381 38... tako da pakao sta su napravili *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i od ovog!
 
Mogao si odmah da napises da imas i jos neki Apple uredjaj :)

Mac ti je dovoljan i na njega si odmah mogao da dobijes kod, posto ti je i on pod trusted uredjajima. Lepo sam ti napisao da je verovatno broj sa duplim kodom i to su mnogima ostavili na pocetku funkcionisanja sistema za nasu zemlju. Lepo to sad ispravi preko web logovanja i dodaj jos neki broj telefona na koji moze da ti dodje kod za verifikaciju uredjaja.
 
11.4.1 je live, 11.4 b3 se jos uvek potpisuje ko hoce JB
 
Kupio sam juče iphone se, verzija 11.4. Da li apdejtovati na 11.4.1?
 
Ljudi, non stop mi je upaljen proksimetar koji gasi ekran kad mu priblizim prstom, cak i kad nije poziv u pitanju -_- Iritantno kad se igrice igranu. Iph 6s. Je li ko imao takav problem?

Edit: resetovao sam tel i sas he sve ok -_-
 
Poslednja izmena:
Imam problem da mi stoji obavestenje za update Apple Store i Clips. Kada pipnem Update naprave se par kruzica i ostane i dalje isto. Takodje na ekranu mi i dalje stoji broj 2 na ikonici za App Store. Kako to da uklonim? Pogotovo mi je cudno ovo za update Apple store ako se zna da Srbija nem ni svoj App Store.

IMG_1741.PNGIMG_E1746.JPG

Nisam znao gde da pitam pa mi je bilo logicno da mozda ima veze sa iOS v11.
 
Poslednja izmena:
Restartuj telefon i probaj ponovo da ažuriraš.
 
Izgleda da cu morati to da uradim. Javljam sta je bilo.
 
Uradio reset telefona. Tek kad sam same ikonice na telefonu altivirao hteo je da radi update. Ovako kada se išlo na aplikaciju App Store nije hteo. Uglavnom rešio sam problem. Nije mi jasno zašto u samoj aplikaciji App Store nije funkcioniralo.
 
Poslednja izmena:
Treba mi pomoć. Ne mogu da se registrujem na Icloud jer već ima 3 registrovana naloga. Šta da radim ? Inače telefon kupljen polovan, star mesec dana iz mts
 
Mislim da se odnosi na broj kreiranja naloga na jednom uređaju. Ako se ne varam to je ograničeno.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Moze samo da se obrise tel sa njihovog naloga preko icloud opcije u settings-u ili ako nemaju iphone onda na icloud.com da obrisu uredjaj...
 
Maksimalan broj naloga je aktiviran na telefonu. Nije da mi je sad icloud potreban ali neću moći da ga prodam nekad kad budem hteo. Apple je morao sve da iskomplikuje, a ovako kao jednostavni su
 
Mislim da se odnosi na broj kreiranja naloga na jednom uređaju. Ako se ne varam to je ograničeno.

Tako je :) Maksimalno tri naloga mogu da se kreiraju na jednom uredjaju.
Nema to veze sa brisanjem uredjaja sa iCloud naloga prethodnih vlasnika.

Mozes jedino da napravis nalog na nekom drugom uredjaju ili preko sajta. Nakon toga ces moci da se regularno logujes i na taj iPhone. To napomenes kupcu telefona i pomognes mu da napravi nalog preko kompa :) Nikakve druge probleme ne moze da ima, kao sto i ti neces imati ako se logujes sa nalogom koji si napravio na drugom uredjaju.
 
Poslednja izmena:
Da, maksimalan broj naloga da se kreiraju na jednom uredjaju je 3. Sećam se ja kad sam kupio prvi ajfon, pa sam napravio tri i posle mi nije dozvoljavao pa sam vraćao šifru za stari. Samo napravi preko pc iCloud ili preko nekog drugoh uredjaj i onda se uloguj ja taj i to je to


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Na svom ipadu napravio sam bar 10 naloga za drugare... samo to cu reci...
 
Lepo kazem da nema veze sa napravljenim nalozima vec logovanjem brise se onako kako sam napisao to je to radio sam to xyz puta
 
Prema onome sto pisu na raznim mestima na internetu, pogledaj linkove, ima veze ako se sa tim napravljenim logujes na iCloud, koliko god ti tvrdio da nema.

Jedna stvar je brisanje iOS uredjaja koji su povezan (bio povezan) sa tvojim Apple ID/iCloud nalogom i njegovo uklanjanje preko web-a ili uredjaja a drugo je kreiranje Apple ID naloga na nekom uredjaju i logovanjem sa tim istim nalogom na iCloud na tom istom uredjaju.

Ne znam tacno sta si ti radi nebrojeno puta ali nisi napisao da li si se, nakon kreiranja novog Apple ID naloga, sa tim istim nalogom i na tom istom uredjaju logovao i na iCloud.


How can I bypass this error message -- The maximum numbers of free accounts have been activated?



The maximum number of free accounts have been activated on this iPhone


Fix ‘The Maximum Number of Free Accounts Have Been Activated’ iPhone, iPad



Jedan stari clanak

Apple limiting users to 3 free Find my iPhone account setups per device?




Takodje postoji i "blokada" od 90 dana kad su u skorijem preiodu koriscena tri Apple ID naloga.
 
Nazad
Vrh Dno