Šta je novo?

iOS 11

Meni beta 3 radi podjednako dobro kao i prošla, samo što je baterija isto užaš živi


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
iP6. Stvarno super radi, bolje od 11.2.5 ali baterija je duplo slabija


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Lepo je cuti da ip6 rado lepo nadam se da ce sve da zakrpe do kraja :) na feedbackove mi nisu odgovarali sigurno 2-3 mes
 
Meni se čini za sad da 6S radi primetno bolje sa beta 3 u odnosu na beta 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11.2.6, iP6, bio je prikačen na komp dvadesetak minuta da prebacim neke snimke pa se možda dopunio neki procenat tu ali ja sam p r e z a d o v o lj a n
cd8d3c5a80602048eda43d2510b268ae.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
meni uzas na 11.2.6

svaki update sve gora i gora baterija... bukvalno mi je za 10 minuta na safariju potrosio 15 posto baterije

to je necuveno
 
Koji tel meni je samo 7 na toj verziji i totalno je ok, sve ostalo je na beti :) beta na tel jede batt dok ipad kida kako drzi ali na zalost animacije su 0 kada korisrim gestures
 
Meni se na 6s sa 11.2.6 ponovo vratilo grejanje telefona dok koristim youtube, a imao sam taj problem pre dva meseca na nekom od verzija, ne secam se tacno koja. Baterija nista posebno, cak je najbolja bila cini mi se na 11.2.2 ili 11.2.3.
 
Mislim da vam to nije do update-a, meni baterija varira svakako bez obzira na update. Nekad dobijem 6h usage a nekad 4h, skoro isto koristim fon svaki dan, primetio sam da baguje statistika isto, napuni mi se do 100% i uopšte ne registruje tajmer baterije da je napunjen. Uostalom msm da je 11.2.6 doneo samo update za karakter onaj, šta mogu toliko da strpaju u 30mb!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma bre 11.2.2 je bio najbolji jer je downclock bio katastrofa sad aje to reseno
 
Meni nije jasno kako? SE si kupio čini mi se sredimom 2016. i da za godinu ipo dana baterija toliko oslabi


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Drug apdejtovao iphone i sad ima providan apple logo na sred ekrana šta god da radi, i tako stoji neće da se pomeri.. Probao je restart naravno.. Šta da radi?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma bug neki. Meni se malopre desilo da mi je bio otključan telefon i zvao me neko. Ja se javim i celo vreme mi je wallpaper bio iza komandi za razgovor. Uopšte nije bio onaj standardni prozor za razgovor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Bilo normalno i odjednom posle apdejta počelo.. Nemoguće da je displej.. Nije menjan..
Probaću da mu uradim preko kompa restore..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasno kako? SE si kupio čini mi se sredimom 2016. i da za godinu ipo dana baterija toliko oslabi


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

na ios 10.3.3 je bila baterija dosta bolja... od kad sam prvi put instalirao betu ios 11, tako je pocela da bude losa... sak sam se vratio jednom na 10.3.3 dok je moglo i opet je bila dobra, ali sam ondao presao na ios11, jer su bile neke price kako je sve sredjeno, kad ono opet samo problemi

kupio sam i macbook pro 13 2016. godine u oktobru, za 250 ciklusa mu je baterija oslabila 12%, a ovom iphone se je oslabila navodno 8%, a ako izvucem 3 sata sot da pevam
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Smart invert radi bolje nego ikad...
 
Poslednja izmena:
Lepo da nešto radi kako treba, pored novog skina za control centar i par novih stvarcica na ios11..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Toliko me je nervirao iOS 11.2.6 da sam se prijavio za beta program. Ubacio sam 11.3 beta 3 i 6s mi se preporodio. Nema vise seckanja, radi skoro kao na 10ki. Evo treci dan koristim i sve radi dosta tecnije, ima bugova tu i tamo ali nista strasno.
 
Ista situacija je i na običnoj šestici samo što je baterija očaj. Meni u poslednje vreme stalno pucaju aplikacije, bukvalno non stop. Samo odjednom pocrni ekran i tako stoji par sekundi i izbaci na početni, onda udjem u aplikaciju i ona se ponovo učita....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Auuu kako radi 11.3. beta 3 na 6s. Kao da sam sad kupio novi telefon. Ovo se cekalo.

Послато са SM-T719 уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Danas sam stavio 11.3 beta 3 na SE , nema razlike u brzini sem u opcijama, više ne secka meni kad se lista. Primetio sam da dosta sporije i losije radi touchid (mnogo više maši). Sve u svemu ok je, mislim da će uspeti da izvuku ios11 do kraja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li postoji podešavanje za screen recorder, ili je 480p max ?

Hvala
 
Nazad
Vrh Dno