Šta je novo?

iOS 11

pa ne znam nekako volim da koristim gmail google aplikaciju...ove nisam ni pogledao, sad cu, hvala

Dzabe ti drugi clienti ako primas dosta mailova - ja bi od social, updates i promotions bio zatrpan i ne bi nikada procitao bitne mailove. Zasto? Zato sto niko nema primary inbox sem Gmail i Inbox i sporiji su dosta kada imas gomilu mail-ova. Probao sam i Spar i Airmail i jos mali milion drugih i sve je ista prica...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako kako? :D Pa kad sam za kompom, gledam film ili nesto, pustim updatove da se odrade. iCloud odavno pun.

Moze da se podesi za DND da zvoni kada vas zovu samo favorites, da zovni kada vas neko pozove drugi put u roku od 3min od prvog poziva i da ne zvoni uopste. Za notifikacije mozes da biras da li zelis da se ne cuju stalno ili samo kada je telefon zakljucan.

Meni je licno podeseno da je uvek silent, znaci da ne zvoni uopste, ko god da me zove, niti da mi se cuju notifikacije. Takodje, ako me zove neko iz favorites, stize mu automatska poruka da spavam, da je ukljucen DND i da ne cujem telefon


Jel siguran da za pozive stize povratna poruka? Ja nesto nisam uspeo da namestim, samo za poruke stize povratna poruka.
 
Dzabe ti drugi clienti ako primas dosta mailova - ja bi od social, updates i promotions bio zatrpan i ne bi nikada procitao bitne mailove. Zasto? Zato sto niko nema primary inbox sem Gmail i Inbox i sporiji su dosta kada imas gomilu mail-ova. Probao sam i Spar i Airmail i jos mali milion drugih i sve je ista prica...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je AirMail nezamenljiv na telefonu. Ako sve dobro sortiras i podesis, moguce je efikasno se izboriti sa salvom poruka koja stize svaki dan. Jos samo kada bi popravili brzinu pretrage na desktop verzij iistog, bilo bi sjajno - trenutno je tragicna!
 
Ja desktop nisam uspeo da sync nikada. Cak sam ga ostavio jedan dan da se synca na konekciji od 100Mbps i opet nije uspelo, i to sa dvojkom i trojkom. Kasnije sma odustao. Mislim da je desktop u trojci mozda imao priority ali kako podesis na mobu? Nije valjda da treba da filtriram svaku mail adresu pojedinacno? I naravno koliko vremena ti je trebalo za to sve?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dzabe ti drugi clienti ako primas dosta mailova - ja bi od social, updates i promotions bio zatrpan i ne bi nikada procitao bitne mailove. Zasto? Zato sto niko nema primary inbox sem Gmail i Inbox i sporiji su dosta kada imas gomilu mail-ova. Probao sam i Spar i Airmail i jos mali milion drugih i sve je ista prica...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislim da i Outlook ima isto:

b992b90ffae9c59466a608a43b7dfdad.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Spark je odlican, ogradicu se za moje potrebe koje su trenutno zaista minimalne, ali bas mi se dopada.
 
Spark kida.Koristim ga od kad je izašao,kako sam ios,tako i za mac os.

Aplikacija za ios zna malo da zakasni sa mailovima,al ništa strašno.
 
Kada stize 11.1 zvanično?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To niko, bar ovde, ne moze sa sigurnoscu da ti kaze.

Bilo je negadjanja da ce ga mozda pustiti sa najavom Apple Pay-a za Skandinaviju ali to, skoro sigurno, nije tacno. Verovatno ce negde oko pustanja u zvanicnu prodaju iPhone X.


Sustinski je i nebitno posto govorimo o tome da ce ga svakako ubrzo pustiti kao zvanicni iOS.
 
Poslednja izmena:
1103 i i7,ima li bagova?
 
Ja desktop nisam uspeo da sync nikada. Cak sam ga ostavio jedan dan da se synca na konekciji od 100Mbps i opet nije uspelo, i to sa dvojkom i trojkom. Kasnije sma odustao. Mislim da je desktop u trojci mozda imao priority ali kako podesis na mobu? Nije valjda da treba da filtriram svaku mail adresu pojedinacno? I naravno koliko vremena ti je trebalo za to sve?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pustis lepo zadnjih 6 meseci i sinhronizovace ti.
 
Evo baterija kod mene na SE. Ios 11.0.3, normalno koriscenje, surf, drustvene mreze. Ja sam bas zadovoljan kako radi. Telefon nije nov, star oko godinu ipo.
c26bd75a918783461949bc8f4201e03c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izasao 11.1 beta 4. Oko 2GB, izgleda je GM...
 
Radi dosta bolje od 11.0, malopre sam stavio na iPhone 8+. Nema više laga na 3D Touch, vratili su isti za multitasking i deluje fluidno kao 10.3.3.
 
Jedino na osmicama i sedmicama jos da srede home button delay i onda se moze preci i reci dobar je update :smash:
 
Jel probao neko 11.1 bete na iPhone 6? Vidim kod par prijatelja kako očajno radi iOS11 i to nije samo na 3rd party aplikacijama (Viber se pokreće 5 sekundi!), nego i Dialer po 2-3 sekunde. Baš, baš loše iskustvo.
 
Jel probao neko 11.1 bete na iPhone 6? Vidim kod par prijatelja kako očajno radi iOS11 i to nije samo na 3rd party aplikacijama (Viber se pokreće 5 sekundi!), nego i Dialer po 2-3 sekunde. Baš, baš loše iskustvo.

Sve će to da se sredi sa ovim sledećim updatom koji je i trebao izaći kao finalna verzija iOS 11 a ne ovo prvo što smo dobili.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Krcat bagovima, al ja nisam bio zadovoljan ni osmicom, sjecate li se kako je health tada bagovao...
Od Bugova na 11ici (6s) - nestanu ikonice kad se zakljuca (imao neko na prethodnim postovima), ovo glupiranje sa wifi, ispalo da su nam olaksali snalazenje sa mrezama a u stvari horor i to je to. Nestao onaj povremenj bug sa kamerom ako se ko sheca da je i postojao
 
Mojoj zeni poceo da se gasi telefon (iP7) dok je na punjacu od kada se updateovao na 11. Onda ujutru ne zvoni alarm, divota...
 
Meni stigao update na nekih 8 aplikacija na 6s 11.0.3. i nastao haos, vec dva sata ne moze da se odradi update. Morao sam restartovati telefon. Da li se nekome desilo slicno ?
Ranije na 10.3.3 kroz par minuta se sve sredilo
 
Ne znam, ja nisam još naleteo na te probleme ali moram priznati da mi se sviđa izgled nove prodavnice :)
 
Nazad
Vrh Dno