»RSS Benchmark sajt

Strana 63 od 63 PrvaPrva ... 13535960616263
      Prikazani rezultati od 931 do 939 od ukupno 939

Tema: iOS 11

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.399
      2. Moja mašina
        • MON: LG 34UC98-W
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      3. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Sarkazam?
        Sto sarkazam kada je 10x bolja od onoga sto smo imali do sada, plus mnogo lakse mozes da dodjes do nekih zanimljivih aplikacija i igara, jer su iste inace kompletno zakopane na Top X listama? Meni se dopadaju ideja i izvedba iskreno.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika NovemberWhisky
        Na forumu od
        May 2007
        Poruka
        1.663
        +1

Ne znam šta fali novom AppStore-u

Citat Citiram korisnika: Stonecold Pogledaj poruku
        Na žalost mislim da nije. Nekima se sviđa ovaj izgled. Nego Đilkoše kada će final iOS 11.1? Imaš li info?

Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
        S obzirom da je beta 4 najverovatnije GM, ne bi bilo iznenadjenje da izadje sutra
        Menjao NovemberWhisky : 22.10.2017. u 21:21
        'Till things are brighter, I'm the man in black

VIP member Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        19.964
        Citat Citiram korisnika: Stonecold Pogledaj poruku
        Nego Đilkoše kada će final iOS 11.1? Imaš li info?
        Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
        Jako je cudna situacija. Lik sto ima glavni info i do sada nije pogresio, kaze da nema sanse sledece nedelje da izadje final 11.1, a opet cudno je sto je Apple izbacio GM u petak, jer sto bi izbacivali u petak, ako nece sledece nedelje izaci final. Videcemo, ja se nadam da ce da bude.
        Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        Sto sarkazam kada je 10x bolja od onoga sto smo imali do sada, plus mnogo lakse mozes da dodjes do nekih zanimljivih aplikacija i igara, jer su iste inace kompletno zakopane na Top X listama? Meni se dopadaju ideja i izvedba iskreno.
        Malo je preterano reci 10 puta. Jednu dobru stvar sto mogu da nabrojim da je dobro odradjeno je trailer od aplikacije/igrice ne ulazi u full screen.

Onaj today deo apsolutno nicemu ne sluzi, bar po meni, kontam da cu sa toliko svajpovanja da potrosim oleophobic premaz. Cek pravljenje od aplikacije magazin izdanje je... Ne znam kako bih to nazvao. Prosli App Store je imao deo app of the day i game of the day, kao i free app of the day, nisi morao da imas posebnu kolumnu za to.

Sve je toliko veliko, podseca me ceo gotovo iOS 11 sa tim velikim bold fontom na windows 10 i propast koliko se gubi i koliko ima neiskoriscenog prostora. 4 i po aplikacije stane kad gledas listu, a na 10-ci stane duplo skoro.

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.399
      7. Moja mašina
      8. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Jako je cudna situacija. Lik sto ima glavni info i do sada nije pogresio, kaze da nema sanse sledece nedelje da izadje final 11.1, a opet cudno je sto je Apple izbacio GM u petak, jer sto bi izbacivali u petak, ako nece sledece nedelje izaci final. Videcemo, ja se nadam da ce da bude.

Malo je preterano reci 10 puta. Jednu dobru stvar sto mogu da nabrojim da je dobro odradjeno je trailer od aplikacije/igrice ne ulazi u full screen.

Onaj today deo apsolutno nicemu ne sluzi, bar po meni, kontam da cu sa toliko svajpovanja da potrosim oleophobic premaz. Cek pravljenje od aplikacije magazin izdanje je... Ne znam kako bih to nazvao. Prosli App Store je imao deo app of the day i game of the day, kao i free app of the day, nisi morao da imas posebnu kolumnu za to.

Sve je toliko veliko, podseca me ceo gotovo iOS 11 sa tim velikim bold fontom na windows 10 i propast koliko se gubi i koliko ima neiskoriscenog prostora. 4 i po aplikacije stane kad gledas listu, a na 10-ci stane duplo skoro.
        Prosli APp store je bio totalna UI i UX katastrofa. Pocev od presitnih linkova, jako lose reprezentacije sadrzaja, presitnih fontova, jako loseg interfejsa za ostavljanje komentara... mozemo da nabrajamo do sutra.
        Trenutni App Store je napravljen tako da prezentuje sadrzaje i privuce paznju ljudi na neke druge aplikacije koje postoje, a koje su izgubljene u Top listama. I meni je to sasvim ok. Ne znam sta ti toliko radis po App Store-u kada uspevas da unistis svoj ekran, ali to je verovatno problem do tebe. Uostalom - kada startujes App Store i dalje imas ono sto si imao i pre - pretragu, podelu na Apps i Games - sem landing feed-a nista se epohalno nije promenilo.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        19.964
        Mozda i jeste problem kod mene, jer ja volim kad je sitnije. Ja drzim Dynamic Font Type na 1, odnosno na minimumu, jer navika neka da imam vise informacija na ekranu, da bi sto manje vuk'o prst po ekranu.

Ovde mi je malo napadno to prezentovanje, jer i na proslom je postojao featured deo koji je bio na vrhu.

I zaboravio sam jos prvi put da napomenem. Ovde nema wishlist-a. Zasto? To je nagradno pitanje, jer ja ne mogu nikako da dokucim zasto bi to izbacili.

Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.399
      11. Moja mašina
      12. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Mozda i jeste problem kod mene, jer ja volim kad je sitnije. Ja drzim Dynamic Font Type na 1, odnosno na minimumu, jer navika neka da imam vise informacija na ekranu, da bi sto manje vuk'o prst po ekranu.

Ovde mi je malo napadno to prezentovanje, jer i na proslom je postojao featured deo koji je bio na vrhu.

I zaboravio sam jos prvi put da napomenem. Ovde nema wishlist-a. Zasto? To je nagradno pitanje, jer ja ne mogu nikako da dokucim zasto bi to izbacili.
        I ja volim sitnije fontove, ali na staroj prodavnici su bili presitni i totalno u suprotnosti sa filozofijom vise informacija na ekranu. Znas, nekad to treba i procitati

Sto se liste zelja tice - u pravu si i ja sam u totalnom zbunu gde je to nestalo?

Sveukupno smatram da App Store na iOS-u i dalje kaska u nekim stvarima za Google Play-om, konkretno najvise u pogledu kupovine i povracaja novca - GP je to izuzetno elegantno resio ako hoces nesto da probas - platis, pa ako ne valja - kliknes na dugme i pare su tu; App Store je tako komplikovan kada je to u pitanju da me prosto odbija da kupujem i isprobavam.

Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        19.964
        Sto se tice placanja, to je i mene nerviralo, ali vratili su mi svaki put kad sam zatrazio refund, doduse to je bilo samo 3 puta.

Lista zelja je izbacena mozda zato sto niko nije koristio? Mada ja sam tu drzao aplikacije, pa s vremena na vreme bacim pogled da nije na nekom popustu.

Bice mucno gledati godinu dana kroz ceo sistem ovaj Big Bold Font, nadam se da ce ga se brzo odreci u iOS 12 (jer tada bi trebalo da padne redizajn).

Member Avatar korisnika zechs
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        6.903
      15. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon(tm) II X3 435 w/ TX3
        • MoBo: Gigabyte GA-880GMA-UD2H
        • RAM: 2x2 GB DDR3 Mushkin Stiletto
        • VGA: Sapphire 5750 512MB
        • MON: Philips 190VW9FB
        • HDD: Hitachi Deskstar (160 GB) + WD Green (750 GB) + Samsung F4EG (1.5 TB)
        • OPT: ASUS DRW-1814BL
        • Case: Chieftec BH-01 w/ Chieftec 500W
        • SND: Creative Audigy SE
        • Ostalo: Canon LBP-2900 w/ CanoScan LIDE 25 ; Linksys WRT54GL
      16. Ne znam, meni se sviđa ovaj novi dizajn prodavnice,...lepo su razdvojene aplikacije i igre...pristup plaćenim aplikacijama mi je mnogo lakši npr...ja volim veći font...ne volim da piljim u ekran
        J&W MINIX 6150SE-UC3 | AMD Sempron 140 | Kingston 1GB DDR3 | Gigabyte GeForce 8400GS 512MB DDR2 | Samsung Spinpoint F3 500GB | SONY NEC AD5260S-OB | CFI CBI-A8989TG 150W | Realtek ALC 662 | Win 7 w/XBMC

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        783
        Citat Citiram korisnika: kUdtiHaEX Pogledaj poruku
        Sveukupno smatram da App Store na iOS-u i dalje kaska u nekim stvarima za Google Play-om, konkretno najvise u pogledu kupovine i povracaja novca
        Ima nekih stvari koje su bolje resene na Play store-u,ali lag,tj seckanje pri skrolovanju bas kvari utisak da je to neverovatno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Strana 63 od 63 PrvaPrva ... 13535960616263

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •