Šta je novo?

iOS 11

*mjau**mjau**mjau* imas 8h sot-a, ti non stop gledas u ukljucen ekran, sta ce ti led?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ovo nije forum gde takve stvari imaju neku vrednost i prodju, tako da je kompletno besmisleno i pominjati to kao relevantan faktor.

A koliki procenat njihovog trzista su takvi korisnici? Verujem da im je poprilicno bitno, iako je po meni glupost (a vrv i po tebi).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opet, irelevantno jer nismo na Ana forumu da raspravljamo na takav nacin :)
 
Treba mi savet: Zamenio sam bateriju na iP6 i u battery health mi stoji samo crtica. Ne vidim razliku u trajanju baterije i dalje je slaba i hoću da uradim restore bez backup. E sad, da uradim restore sa ipsw preko iTunesa ili da idem u podešavanja i idem Erase all content and settings? I u battery pod "battery health" mi stoji "Service"
fc6706f12392956f2d9b8ff25d1e2690.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa kakvu bateriju si stavio nisi valjda neku od 500 din :-D Nema baterija cip 99% a to su one dno jeftine :-D
 
Poslednja izmena:
Neee, zamenio sam bateriju u promobi, 3500din. Uradio sam restore i i dalje ne piše broj procenata, stoji crtica. Ali nakon restore primećujem razliku. Skinuo sam s punjača oko 13h i sad sam ga stavio na punjač pre 10min, usage 5h 25min, bez lpw WOW [emoji1362]
Da ne idem u off, ali mislim ne znam zašto ne piše, na 11.3 isto nije pisalo, sad na 11.3.1 isto, dok mi je pre zamene pisalo 81%


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Nista spec realno...
 
iCloud iMessage je korisna stvar...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
11.4 beta 4 je tu. Azuriranje za ipad pro je oko 230mb, a sta je novo za sad se ne zna. :-D
 
Za sada deluje da fino radi, nisam primetio stucenj jos uvek, ali ima vremena :)
 
Na 11.4 beta 4 jel vam radi upload na Gdrive?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Мени пре 10-ак дана последњу слику убацио. Када уђем у апп и рифрешујем ништа се не дешава...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam probao to automatsko, samo sam probao upload jedne slike i radi.
 
Ради и код мене кад сам идем да додам али аутоматски неће.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da ne ureknem radi super za sada, i beta 4 je radila dobro svo vreme.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zar taj automatski backup slika na Google Photos nije bio oduvek problematican za iOS? Znam da sam uvek morao da udjem u aplikaciju da bi on upload-ovao sve sto je slikano u medjuvremenu...


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Isto tako radi i gdrive, ne radi u pozadini, neupotrebljivo za više fajlova.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni flickr nije radio u backgroundu. Tipa, otvorim aplikaciju i na cekanju 100 slika, izadjem i udjem posle nekog vremena na cekanju jos 60.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
I izaći će i beta 7.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mozda jos jedna i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel vam radi ono da spusti ekran na dupli tap na home? Imam ovu Betu 6 ali msm da i prethodne Bete nisu htele...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi, vidi da nisi iskljucio u podesavanjima reachability ...
 
Poslednja izmena:
Meni nešto nece, ne znam da nisam negde nešto isključio.

b7057e9924386bda7d6e6553b7ae3b2f.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno