Šta je novo?

iOS 11

Utisci o 5s i 11.3 beta 5... mislim da je ovo sada pristojan telefon... definitivno mogu da ga sa 11.3.x da ga naprave odlicinin... telefon radi ok ne greje se kao sto se nekada grejao i sve u svemu je ok. Mislim da neke app tipa facebook ocajno rade i da je skrol kroz iste bol za oci hahaha sve u svemu ok je:-D mislim da ce biti solidan tel ako ostane na ios 11 sve ako bude preko 11 tvos profil i cao :p
 
Ako iOS 12 bude po rumors optimizacija samo bez nekih features, 5S bi trebalo da ga dobije i trebao bi cak raditi bolje na iOS 12.
Naravno, ako je to istina... Cekamo WWDC, pogotovo zbog macOS (iOS apps na macOS).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto mislis da je americki? Zar nije to limit u EU (uniji) - znaci nije u citavoj evropi...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tvrdim to jer jedino u evropski modeli odnosno predvidjeni za evropsko trziste zbog eu zakona imaju ove limite. Ja sam imao do sad US modele pa predpostavljam da i ti imas taj, sto ne mora da znaci da je americki. Moze ladno bit za rusko trziste ili sl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Skeptik sam veliki skeptik po pitanju ios 12 i sumnjam sa ce biti ispeglaniji od ios 11
 
Ni sestra na šestici iz telenora isto nema EU limit


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Da otvorim novu temu vezanu za EU limit, prikupio sam neke rezultate sa 24 uredjaja, da ne idemo u off za iOS 11?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Moj Nemacki ima eu limit :) Srpski 6s nema, 5s britanija ima :),ip6 madjarska ima... eto ti jos 4 uredjaja :p 5 us nema, 4 uae nema, 5s uae nema... :)
 
Poslednja izmena:
Poslao sam na snapchatu poruku oko 25 osoba koji imaju iPhone širom evrope da mi udare screenshot. I skoro svi su poslali. Imam rezultate za skoro 10 zemalja Evrope[emoji23]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Inace to je zakonom odredjeno zbog sirene vozila koje moras cuti kada je najglasnije pojacan na sluskama :)
 
Ali mene zanima recimo. Švajcarska nije EU, ima eu limit. Jedino ako nisu usvojili taj eu zakon? Mada znam da švajcarska baš i nema dosta zakona kao eu


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Proveri dal je ip za njihovo trziste ... ja sam dobio tel kao zamenski kod nas u istyle za britansko trziste :)
 
Sad ću napisati temu, proveravao sam neke stvari. Pa ću ispisari tamo, da ne ide off na ovu...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Da otvorim novu temu vezanu za EU limit, prikupio sam neke rezultate sa 24 uredjaja, da ne idemo u off za iOS 11?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Slažem se, može li posebna tema da se okači; naravno ako ima zainteresovanih za diskusiju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postavio sam novu temu u “Apple prenosni uredjaji” [emoji4]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Bas naprotiv pored ostecenja sluha spustili su decibele kako bi se culo sviranje kola ;-) 1000% jer je mnogo ginulo u saobracaju gde je uzrocnik bila glasna muzika, te su kod nas uveli da je obavezno skidanje jedne slusalice ;-)
 
Za ovo postoji dokument. Gde je dokument za to?
I da je tako - zar ne bi zvucnici koji se ugradjuju u kola imali ogranicenje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa zar taj isti zvucnik ne moze da osteti sluh? Moze kazem ti sta je razlog i to je nokia izjavila jos pre hrista da je taj razlog ... a u autu imas neki kavez koji ce koliko toliko da ublazi udarac dok kod pesaka nemas nista
 
Čini mi se da je ova beta još bolja


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
taman sam pohvalio rad telefona i baterije iP6 na beta 4, kad juče predveče se telefon ugasi na 35%, kad sam priključio na punjač za par minuta se podigao sistem i pokazivao je odmah 25%, tako da sam prešao na beta 5 pa ćemo videti....
 
pa kontam da nije baš baterija u dobrom stanju, ali telefon je skinut sa punjača u 6h sa 100%, a u 18.28h je
pokazivao 35%, i obavio sam razgovor, nakon čega sam koristio kameru i onda se ugasio, ako je tako loša baterija kako je onda radio fon preko 12 časova....
 
Ako se dobro secam tebi je wear bio 45% baterija koja ima wear preko 20% je vise nego kriticna :)
 
11.2.5 mi je bio stabilniji nego 11.2.6 na iPad. Vratio mi se bug sa dock-om[emoji30]. Taman da se veselim evo ga opet. Restart restart....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beta 6 po pitanju fluidnosti i baterije deluje odlično, za sad...
 
Ni meni na 7. Doduše na 6 bi skala za volume samo požutela pa pocrvenela prilikom pojačavanja, ali bez ikakvog upozorenj. Na sedmici čak ni to. Oba su EU modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stavi slušalice, puštaj muziku, gasi ekran i pojačaj muziku preko 50%. Ako se upali ekran onda je EU model.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno