Šta je novo?

iOS 11

Radi odlicno i 6s, bateriju ne bi da komentarisem, telefon mi je star 2 god.
 
Meni je baterija najbolja od svih telefona koje sam imao do sada.

jCZjPHj.jpg


Sve vreme LTE + WiFi.
 
Koji fon?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa zato, ja gledam gde tako dobra baterija. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Potvrdjujem, baterija na 8+ (11.1) je odlicna! Sto se mene tice, tu ne moraju nista vise da ceprkaju [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
99e396f772fd628e7f53b9cc111ad530.jpg


Meni na 7-ici ovako, jutros od 6h. Tek sam uzeo telefon pa ne znam dal je to okey, ali sam zadovoljan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam za vas, ali meni je na 6s usage time bio uvek 5, 6h lagano kada sam zamenio bateriju :D
 
Ja sam odlučio da dam 11-ci još jednu šansu. I dalje secka kad se prelazi sa widgeta na ikonice. 3D Touch sada klizi. Čini mi se da malo lošije drži app u RAM-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako radi 11.1 na običnoj klot 6ici? Ima li ko iskustva?
 
Drug se žali ko ranjenik, baš ta 11.1 i ip6 kombinacija...sporo, tromo i sve ostalo pisano ovde.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja moj 6S ostavljam na 10.3.3. Sledeci vlasnik ako bude hteo, neka radi upgrade.
 
Kako radi 11.1 na običnoj klot 6ici? Ima li ko iskustva?

Zavisi u odnosu na sta - ja nemam toliko losa iskustva.
Deluje mi mozda za nijansu sporiji da je nego na 10.3.3, ali brzi nego 11.0.2/3. Jedino gmail app sto je dobio update pa se stalno zapuca...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako radi 11.1 na običnoj klot 6ici? Ima li ko iskustva?

Vuče se kao prebijeno pseto, skoro da je neupotrebljiv. Pod tim podrazumevam, recimo, situaciju da kad poželiš nešto da uslikaš, može da prođe i 20-ak sekundi od trenutka kad uzmeš telefon do trenutka kad imaš upotrebljivu fotku. Pozivi, mejl, surfing... isto.

Šestica nije bila brzinski šampion ni kad se pojavila... Na 10 je još i kako-tako išlo, na 11 je sve otišlo dođavola.
 
Ovo je strasno, sve radi brzo na sedmici SAMO STO kada komentarisem na Instagramu tastatura mi potpuno prekrije polje za pisanje i ne mogu da posaljem jer se ne vidi dugme, na Whatsappu tastatura prekrije poslednje pristigle poruke pa moram ja da vucem na dole, u direct messages na Instagramu polje za unos se odjednom prebaci na sredinu ekrana i moram napamet da kucam i trazim gde je dugme za slanje. Ovo sam primetio jos kod nekoliko ljudi, imate li vi ovakve probleme?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja nisam primetio tako nesto na mom 5S. Daj neku sliku da vidimo kako to izgleda?
 
Vuče se kao prebijeno pseto, skoro da je neupotrebljiv. Pod tim podrazumevam, recimo, situaciju da kad poželiš nešto da uslikaš, može da prođe i 20-ak sekundi od trenutka kad uzmeš telefon do trenutka kad imaš upotrebljivu fotku. Pozivi, mejl, surfing... isto.

Šestica nije bila brzinski šampion ni kad se pojavila... Na 10 je još i kako-tako išlo, na 11 je sve otišlo dođavola.

Ne znam o cemu pricas - meni je puna memorija pa tako ne radi - evo cak i kada sam masio dugmice da pritisnem i radio screen recording u isto vreme mi se nije toliko zapucavao kao sto ti pricas:
https://www.dropbox.com/s/hwefguq86skc5fp/Video 11-3-17, 20 34 36.mp4?dl=0


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vuče se kao prebijeno pseto, skoro da je neupotrebljiv. Pod tim podrazumevam, recimo, situaciju da kad poželiš nešto da uslikaš, može da prođe i 20-ak sekundi od trenutka kad uzmeš telefon do trenutka kad imaš upotrebljivu fotku. Pozivi, mejl, surfing... isto.

Šestica nije bila brzinski šampion ni kad se pojavila... Na 10 je još i kako-tako išlo, na 11 je sve otišlo dođavola.

+1
Da dodam da airpods sluške prekidaju na šestici, dok na sedmici rade bez problema [emoji15]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 


ovaj video tvrdi suprotno... momci odradite vi shift restore... ios 11.1 radi fantasticno na ip6 po ovom videu..
 
Ma to "fantastično" radi prazan i neupotrebljavan telefon. Kad se napuni podacima i upotrebljava jedan dan - druga priča.
 
Posulusaj me uradi restore... ja na 5 uredjaja koja imam nemam problema izmedju kojih je i 6 i 5S oba su bili na beti 5 11.1 sada su na 11.2 b1 zaista nemam problema sa njima... samo ipad pro nije veseo sa 11.2 animacije su stuckave, ali sredice to...
 
Ma to "fantastično" radi prazan i neupotrebljavan telefon. Kad se napuni podacima i upotrebljava jedan dan - druga priča.

iPhone bukvalno nikada nema problema kada se napuni storage. Uvek radi kako treba.

Imao sam 6s 16gb popunjen do kraja, nista nije lagovalo. Nista vas ne kosta da uradite restore ako vam vec toliko laguje, a dobicete veliko poboljsanje.
 
ljudi shvatite da ne radi svima isto
nemojte odmah osudjivati one kojima ne radi da lazu

meni na se ios 11 radi uzasno, a vidim da vecina prica kako im radi odlicno

tako da verujem da mnogima i na drugim telefonima radi uzasno
 
Kad kažem "napuni podacima" ne mislim da sirovu popunjenost storidža, već na uobičajeni "prtljag" koji telefon ima. To znači, nekoliko godina istorije u porukama, nekoliko hiljada fotografija i lokalno i u iCloudu, podešene mejl naloge itd. Šta mu od svega toga pojede radnu memoriju, ne znam. Jeste, uradim ja njemu shift-restore, i čim povuče bekap i vrati se u radno stanje, pretvori se u sporu mrcinu. A da se odreknem bekapa, to jednostavno ne dolazi u obzir (pre svega mislim na SMS istoriju, koja se ne može drugačije sačuvati, bar ne bez jailbreaka).
 
Kako pretrazujes toliku kolicinu poruka?
 
Nemam često potrebu da pretražujem. No, kad zatreba, Spotlight nađe, ili nađem ručno.
 
Jeste, uradim ja njemu shift-restore, i čim povuče bekap i vrati se u radno stanje, pretvori se u sporu mrcinu. A da se odreknem bekapa, to jednostavno ne dolazi u obzir (pre svega mislim na SMS istoriju, koja se ne može drugačije sačuvati, bar ne bez jailbreaka).


Moze ali preko programa za komp koji nisu besplatni a sad bi trebali da omoguce i messages na iCloud-u.

To sto pocne da sporije radi je zato sto povuce i gomilu drugih stvari iz backup-a koje su ga usporavale na prethodnim verzijama.
 
Jel ima neki dobar a free password menadžer?

Edit: Last pass nema autofill opciju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno