Šta je novo?

iOS 11

1400MHZ OD 1400MHZ konačno!!!!! Samo sam instalirao 11.3, ništa dirao nisam i videh ovo [emoji3] Jedino mi se telefon malo greje ali nije strašno
5dadd22f51ca95bc861dd8c882ab5647.jpg

E ovo mi se jako svidja! Kada uključim LPM clock padne skoro pa duplo što je stvarno dobra stvar, jer ono kad mi baterija nije važna nek mi telefon radi super. I ne smanji do granice da telefon postane užasan, meni je do sada clock padao i čak na 400mhz..... Za sad sam stvarno zadovoljan, beta radi super, nemam nikakvih bagova. Videću kroz par dana ali za sada sam zadovoljan... Ako nekog zanima, može da vidi na prvom i drugom skrinšotu koliko sam imao procenata baterija pa nek proceni....
f30723e7b057db279ab19db24dd2ffeb.jpg


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Odlična stvar, polako sa betama. Za ios treba i do nedelju dana da se uoče neki bagovi i kako radi sistem. Sad sam i ja u iskušenju da skinem taj dasherx..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To jeste. Ali veruj mi ja sam progledao. Skrolovanje na instagramu nema da secne, telefon je jednostavno brži, animacije ekstra rade. E baterija već odmah primećujem da je lošija. 20% mi ode za 25minuta usage time, ali dobro ipak je još beta, što se kaže ne može i jare i pare. Ovo će mi biti dobro do proleća dok ne zamenim bateriju.... Ne znam koji uredjaj imaš, ali ako ti lepo radi i nemaš nikakvih problema mislim da nemaš potrebe za 11.3....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ne znam smem li da pišem post ispod svog ali ovo bih želeo da izdvojim. Ako pravim grešku, neće se ponoviti. Sad sam primetio dok gledam seriju i na tamnim scenama tačno primećujem kao da ekran menja kontrast. U ivicama jer su tamne scene baš se primeti kako je crna boja zapravo crna i onda kao da se nekako smanji kontrast i iste sekunde izbledi pa se vrati. Sećam se da mi se to dešavalo i na 11.1.1 par puta pa sam tripovao da mi gledanje serije do 5 ujutru škodi za vid ali sam provalio da nije do mene :D. Ne znam je li ovo neki vid uštede energije smanjivanjem kontrasta ili šta? Još bi mi falio da mi display crkne i definitivno ću sebe proglasiti kao najvećeg baksuza iPhone uredjaja.....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ova Beta 2 deluje neuporedivo fluidnije nego prosla, nema vise uzasnog zapinjanja povremeno i sve je glatko.

Deluje i da se aplikacije manje ruse, Skype radi, jedino mi se TT jednom srusi, postoji neki bug koji ga srusi svaki put nakon gledanja vide-a.

Uglavnom veliki korak napred, ali to nije pohvala vec vise pitanje, kako je moguce da je Beta 1 toliko lose radila.
 
Ja ocekujen da ce beta 4 biti ono sto svi cekamo uvek je ta beta 4 kod .3 verzije bila najispeglanija pa malo ustinu fluid ost koju vrate posle u verziji x.3.2 makar je tako sa ipadoma bilo
 
Poslednja izmena:
Ovo je definitivno sada ponovo iPhone sa beta 2, neverovatno koliko ga je prijatnije koristiti.
Interesantno je i da mi iPad Pro svo vreme radi kako treba, ne obraca paznju na lose bete, sta god mu bacis, radi kako treba :)
 
Ja sam i dalje zadovoljan. Telefon mi je progledao, baterija ipak nije toliko loša. Danas mi je usage time bio 3h58m što je okej, isto toliko mi je bilo i pre. Za sada, stvarno je okej. Jedino što se dosta sproije puni baterija. Bukvalno znam dok gledam seriju, dve epizode po 40min i imam oko 80%, a sada bacim dve epizode, isti uslovi, sve on tek prešao 50%. Od 85% do 100% treba mu skoro dva sata da se napuni [emoji44]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
acd35fd7975d92c0fc974196639d6978.jpg

SE star 20-ak dana, 11.2.5. Nmg da kažem ni da sam zadovoljan ni da je pre loša baterija. Nekim danima ok, kao danas a nekad nikakva.. Ono sto ja čekam od apple nije ništa više nego pouzdanost i konstantnost koju ovaj ios nikako nema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Novi bug na iOS 11.3 beta 2. Status bar samo nestane [emoji38]
b220d836739033321ada7ac4e323d15f.jpg
d768fdc8acbb98d3272b4b80d770b1b2.jpg
e11cd3f72a409d735f9a1b4a16376f9f.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Ovo sa status barom se meni dogodilo pre par dana. 6s 10.3.3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni se 4G iznenada smanji na duplo manji font nekad bez razloga [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je danas počeo da titra brightnes gore dole bas jako, sa 20% na koliko sam ga držao na 100%. Prvo sam mislio da mi riknjava ekran koliko je jako treperio i onda otvorim control centar i vidim da igra slider gore dole kao lud...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Haahhahaahhaha ovo za osvetljenje, da ostavim telefon na sto a ovo se desava mislio bih da su mi duhovi u sobi [emoji23]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Jeste duh Stiva Jobsa ostao u source codu ios-a, proganja lenčuge iz apple-a [emoji23][emoji317]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
094496eb64d894d649c41d85ab32b31c.jpg
cebe9c64bbc967dad45fafdfce23e7df.jpg

Da li treba verovati ovim aplikacijama!? Do pre 10 dana mi je bilo čini mi se 18%, sada 49% ma daj


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Zima zima e pa sta je :)) otisla ti je batt com varira toliko...
 
094496eb64d894d649c41d85ab32b31c.jpg
cebe9c64bbc967dad45fafdfce23e7df.jpg

Da li treba verovati ovim aplikacijama!? Do pre 10 dana mi je bilo čini mi se 18%, sada 49% ma daj


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Ne veruj ovim aplikacijama. Videćeš da ce se za koji dan opet vratiti. A ni tada nece biti tacno. Evo kako je kod mene. I to se menja iz dana u dan, cas je manje cas je vise ...
28407feac9b9d0a66f30b31c659ba163.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi 11.3 beta 2 će mi uništiti bateriju i sve. Evo ponovo se dešava isto, stavim na punjač on se ne puni, još padaju procenti a adapter se greje. Restartovao sam telefon ponovo i kad se uključio, on se ugasio sa 9% .... Ovo mi se možda desilo jednom, dva puta od kad imam telefon.... Ne vraća mi se na 11.2.5 jer telefon prejako radi sada....

EDIT: Evo kako stoji sada....
f397c7f0024b02a652b46fc6cbb8de5c.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
To sto se adaper greje je normalno a ne znam samo kako ista vise moze da ti unisti bateriju kad je i ona gotova.Pitanje je dana kad ce drzati sat-dva.
 
Iako ovaj 11.3 beta 2 radi ko znam i preporodio je telefon, podvuce se po koji interesantan bug [emoji3]

Tapatalk ikonica zna ponekad da se zaglupi i stoji zamrznuta na istom mestu:

4ea8def5dd0ab624d83b67565410f3d8.jpg
 
Pobrisan offtopic o baterijama, zamenama, servisima, itd. Tema je iOS 11.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ja se vraćam na 11.2.5 na 11.3 beta 2 baterija je kao da ju je neko probušio[emoji57]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Evo vratio sam malo pre na 11.2.5 jeste da telefon užasno radi i secka sli baterija je ponovo okej. U onoj aplikaciji je sada skočilo na 1400mah. Malo pre na 11.3 sa 100% pao je na 70% za 21minut....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
@ nixysx Jbt , zlo & naopako...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neispeglan sistem, i dan danas mi je zao sto sam na sekundarnom iphone 5s presao aa 10.3.3 na 11.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
6555d7460aa06679620e188f40151e7b.jpg

11.2.5 skoro 7h usage, bio je dosta na lpm a ekran je varirao od 10-70% brightnes.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno