Šta je novo?

iOS 11

Ja uzeo Mini 2 Retina juče. Wifi+cellular. Kao neka bekap varijanta. Da može da stane u torbicu za posao van kuće. Na njemu 10.3.3. Kopka me da ga dignem na 11.2. Ima li neko konkretna iskustva sa ovim modelom. Imam i Air 1 on je na 10 i neće da mrda odatle.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
NIKAD ne dizi 2 ... poslusaj me


 
Poslednja izmena:
Ne moze naravno :-D ali na 10.3.3 je skroz pristojan ipad i vrlo upotrebljiv... greota unistiti ga sa ios 11
 
Hvala na savetu. Jeste upotrebljiv samo tako. Čak me je i baterija fino iznenadila. Za razliku od Air koji je isto na 10.3.3 na ovom definitivno bolje drži


Sent from my iPad using Tapatalk
 
ljudi mislim da je ovo softverski problem pa zato pisem ovde, danas mi se 5S , koji na ovom poslednjem 11.2.1 update 3 puta ugasio sa preko 40% baterije, prvo sam mislio da je ono zbog hladnoce, ali dva puta mi se gasio napolje i vrhunac je malopre u sred sobe gde jako radi grejanje, jel se desavalo nekom ili ce morati da poseti servis?
 
Baterija je losa probaj battery life app i vidi wear baterije
 
Neispravna baterija 99%. Neki drugi hw problem 1%. Sw problem 0%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
proverio baterija je na 89% telefon star malo vise od godinu dana, pa ne bi trebalo valjda toliko brzo da popusti baterija
 
Ako nemaš Mac te aplikacije baš i nisu pouzdane...što ne odeš do servisa da urade dijagnostiku..ne znam da li i koliko se to naplaćuje
 
2000 din u istyle je bila , sada ne znam dal su menjali...
 
Samo da potvrdim ove ocekivane lazi od strane applea i Tima Coocka koji je bas "zakuvao" situaciju! Dobio sam nov iphone 6s znaci NOV sa naravno NOVOM baterijom! Na njemu je bio ios 10.3.2! Telefon radio...ma milina! I natera mene neki djavo da dignem na 11.1.2... Kad ono, trajanje baterije za upola krace, seckanje u nekim najosnovnijim operacijama... osecam se prevarenim poprilicno! Prodao sam telefon posle manje od mesec dana koriscenja i presao na samsung! Nedostaje mi ios, ali ne zelim da me neko pravi budalom!

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ali najjaca bi fora bila da se kupe nove baterije a lagovi ostanu... Ko garantuje 100% da korisnike ne loze da je to zbog baterije,sta ako je IOS otisao u qu..c i pojave se takvi simptomi i na 8 ?
Msm ovo je maximalno katastrofican scenario,ali ko se na mleko opece i u jogurt duva.
Koliko li ce kredibiliteta izgubiti Aple kod korisnika posle ovoga ,bas me zanima?! Ne predvidjam (naravno) propast,a.i ce se sigurno odraziti generalno na prodaju.
Edit: dok sam pisao poruku javio se Zale koji potkrepljuje moju pricu..
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja shvatio, mada možda i pogrešno :D, nema veze da li je nova baterija u telefonu ili ne, čim OS detektuje telefon te neke starije generacije on obara klokove..bar tako ja mislim..u tom slučaju zamena baterije neće vratiti frekvencije na normalu...

I da, to sam i ja primetio na primeru igre Titanfall Assault...pre 11ice igra je normalno radila na IP SE...sad secka u glavnom meniju..ne znam, možda su programeri loše uradili update igre ili je do iOSa i oborenih klokova
 
Bice da je ovo drugo
 
Ne zele da podrzavaju dve vrste uredjaja, sa i bez touch ID-a. Sledece godine ce se verovatno resiti 8-ice iako ima jaci procesor od nekih notebook racunara. Sto se mene tice bye-bye Apple.
 
Ljudi pogledajte šta mi jede bateriju - galerija! Šta znači ovo:
df493a66f643981d2b6c551a69ddbe1e.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
SE ios 11.2.1
Najbolji rezultat je na 40% baterije a najlošiji na 25% sa uključenim power save.
a193167f916d928683c8ab2782f2dd9e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako najbezbolnije prebaciti slike, kontakte i poruke sa iPhone na Android fon?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Rexona kakav ti je to rezultat? Treba biti 3-4 puta veći. Jel to zbog ovog namernog usporenja što Apple radi?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Naravno da je zbog toga, ranije sam ostvarivao jači rezultat od prosječnih 7+ na listi za po stotinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno