Šta je novo?

iOS 11

Od iOS 11 pokazuje pun kapacitet modela bez onog gubitka formata i bez sistema. Mozda si se istripovao zbog toga.

Ma jok, gledam pod avable..

Takođe nekad mi stigne obaveštenje za qoute ovde nekad ne, vrv je do tt-a...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad je ota po nasem vremenu, zna li neko?
 
Sutra posle 19h.
 
Inače radi super snimanje ekrana..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I opet večito pitanje za ovako velike update, raditi samo update OTA ili clean instal....?!
 
Ja sam sa 9 na 10 radio ota bez hard reseta i radi fon ok. 5s je u pitanju.
 
I ja sam sad sa 10 na 11 bez problema samo ota.. Što neko kaže ne funkcioniše ovo kao Android pa da treba hard.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I opet večito pitanje za ovako velike update, raditi samo update OTA ili clean instal....?!

Odradi OTA slobodno, ako ti se nešto učini loše odradi backup, pa odradi kasnije restore. Ako ni tada ne bude nešto bolje, onda DFU. Ako čak ni tada ne bude bolje onda krastavac iOS 11 je u pitanju i vrati se na mesec dva na 10.3.3.

I ja sam sad sa 10 na 11 bez problema samo ota.. Što neko kaže ne funkcioniše ovo kao Android pa da treba hard.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeste, ne funkcioniše tako, ali video sam slučajeve corrupted backup-a, pa je nastojao haos. U svakom slučaju mala je verovatnoca da neće lepo raditi preko OTA ipak je ovo prva verzija i ubagovana još uvek.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
E pa na Samsungu se nekad desi, nekad i na LG-u. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znam kad sam poslednji put morao hard reset na Androidu (pričam o Nexus/Pixel/OnePlus liniji).

Ne kažem, ali voli da se desi... Ja sam voleo da odradim da budem miran u glavi iako je sve ok..

Inače tt počeo da me zeza kao na Androidu, nekad dobijem obaveštenje nekad ne.. Sad za ovo nisam dobio..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja na 10-ci nemam problem, mada ja koristim pro verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Budite pazljivi sa OTA. Prilikom prelaska sa 9 na 10, zbog preopterecenosti servera nije mi skinulo ceo update a pokrenulo insatalaciju. Morao sam preko iTunes-a da sredim telefon.
 
Zato se uvek prvo radi backup :)

Kod iOS 10 je bio i priblem za ipsw za neke uredjaje pa je telefon ostajao u recovery modu pa su ubrzo postavili nove ipsw za te uredjaje.
 
Poslednja izmena:
Svakako sam na 11 sad čekam 11.0.1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas obavezan backup napravite.
 
Da ne bude kuknjave posle, znamo svi kako je to kad ide update [emoji23]

Inače još nešto ako vam se ne svidi iOS 11 i hoćete nazad nemojte praviti backup na 11-ci, koristite onaj stari, ne može sa više na nižu verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da ne bude kuknjave posle, znamo svi kako je to kad ide update [emoji23]

Inače još nešto ako vam se ne svidi iOS 11 i hoćete nazad nemojte praviti backup na 11-ci, koristite onaj stari, ne može sa više na nižu verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nema više ono da Apple podržava zadnju verziju par nedelja? Nego samo preko backup-a da se vrati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A što žurite ljudi? Znači li vam par dana da vidite da li je sve u redu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema više ono da Apple podržava zadnju verziju par nedelja? Nego samo preko backup-a da se vrati?

Sigurno ce potpisivati neko vreme i 10.3.3 ali niko ne zna koliko. Ovo sto je @Djilkosh_Ns napisao odnosi se na to da ne moze da se vraca backup od vise verzije na iOS koji je na nizoj verziji.
 
Poslednja izmena:
Sigurno ce potpisivati neko vreme i 10.3.3 ali niko ne zna koliko. Ovo se odnosi na to da ne moze da se vraca backup od vise verzije na iOS koji je na nizoj verziji.

To sma hteo da pitam, a može sa niže na višu, i da vratim sve lepo podešavanja aplikacije itd? I da li može npr sa 6s na 7 da se vrsti backup i on sve da odradi. Msm App podešavanja i to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa nize na visu moze i vratice ti sve u aplikacijama i podesavanjima ako je encrypted backup ili backup sa iCloud-a (koji je po defaultu enkriptovan).
Mozes i sa 5s na 7, nebitno je.
 
Downloading....

zivi se opasno instaliram 5S samo nekoliko minuta po izlasku.
 
428620dd9b4db3ea75d57cbfdb645c48.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Pogodise ga, tacno u 19h zvanicno dosupan iOS 11 u Srbiji. Javljajte first impressions, ja se jos razmisljam da l da odradim na 6-ici.
 
Poslednja izmena:
BUaTwsGm.jpg


Ima 5s da kida sa ovim :)
 
Svidja mi se entuzijazam :D

Ja cekam utiske za SE pre nego sto predjem. Na trenutnoj verziji je brz kao munja i batt traje dva dana tako dami se to ne rizikuje bas ako ne moram.
 
Nazad
Vrh Dno