»RSS Benchmark sajt

Strana 179 od 179 PrvaPrva ... 79129169175176177178179
      Prikazani rezultati od 2.671 do 2.682 od ukupno 2682

Tema: iOS 11

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.692
      2. Moja mašina
        • CPU: ~ 40
        • RAM: ~ 1TB
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1, Mac Mini
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      3. Citat Citiram korisnika: Caridze Pogledaj poruku
        Juce poceo da cackam ipad air 2, restore/update na 11.4. U glavnom radi. Kako sad ja njemu da zabranim update, da slucajno ne ode na 12 naprimer? Za ios sam totalno neupucen (od iphone 3g nisam koristio, priseo mi tada, jedva uz jailbreak nastelovao sistem).
        iOS12 nece skoro, tako da nemas sta da brines.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        520
        Uglavnom pisu da novi iOS, vec u beta fazi, lepo radi na starijim Apple uredjajima a najsigurnija varijanta je, ako ce da duze zadrzi taj iPad, da instalira beta tvOS11 configuration profil i tako saceka da vidi utiske korisnika

Member Avatar korisnika igor88
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        4.352
      6. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3570k
        • MoBo: Intel DZ77BH-55k
        • RAM: Kingston - KHX1600C10 2x8GB
        • VGA: ASUS GTX650TI BOOST 2GB OC (DC2OC)
        • HDD: Kingston HyperX 120GB
        • Case: Antec Sonata III Silent
        • INET: DSL
      7. Ne bih razmisljao o ios 11 posle 12 :-) beta 1 je bolja od finalne 11.4

Member Avatar korisnika bongec
        Na forumu od
        Jul 2013
        Poruka
        516
        Ajd i to čudo da vidimo , do sad smo se svega nagledali

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Ajde da ig mjerimo !?

Member Avatar korisnika djape08
        Na forumu od
        Jul 2011
        Poruka
        263
        Blah sto je losa bat na ip7 sa 11.4 jedva predje 4 sot

Member Avatar korisnika ivca
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        33
        Može pomoć...

Resetovao sam iPhone 7 (11.4) i uradio Restore iz Backup-a na isti uredjaj jer je počeo da mi baguje, ne radi mi vibracija, zaglavljivao se...
        Sada mi ne šalje Two factor authentication code, kao poslao je a ne stiže mi ništa.
        Broj telefona je uredu, mail isto ali mi kod ne dolazi. Ranije nisam imao problema.

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        520
        Mozda ti je broj telefona upisan sa duplim country code-om i zato ti ne dolazi poruka. To se desavalo korisnicima. Da li imas mozda jos neki Apple uredjaj podesen kao trusted?
        Da li si registrovao jos neki broj telefona na koji mogu da ti posalju kod?
        Ako nemas nista od toga i ako ti je dupli kod ispred broja, moras da kontaktiras Apple Support za account recovery a to vrlo lako moze da se oduzi posto najverovatnije nemas povezanu krticu kao metod placanja, osim ako nisi na hrvatskom store-u sa nalogom.

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        33
        Dobro mi je ispisan broj telefona. Jedino mi daje opciju da uradim recovery, pa sam upisao zenin broj i ukucao taj kod koji joj je stigao kao sms. Videcemo sta ce dalje da bude. Jesam u hrvarskom store, imam i karticu upisanu kupovao sam vec, kako se kontaktira Apple Support?
        Cuo sam da je nesto preko Skype ali ne znam kako...

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        520
        Ides na http://iforgot.apple.com/ i pokrenes account recovery. Imas ovde napisano i objasnjeno

https://support.apple.com/en-us/HT204921

Dobro je posto imas vezanu karticu jer brze ide postupak za odobravanje pristupa nalogu.

Na prvoj web strani mozes da vidis koliko jos trebas da cekas za account recocery.

Inace mozes Apple da kontaktiras preko Vibera preko +1-800-275-2273 i racunaj na vremensku razliku kad ih zoves.

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        33
        Uspeo sam tako sto sam se ulogovao na svoj iMac i dobio CODE inace na telefonu mi dobro pise broj ali na iMac kad se ulogujem sa Apple ID izlazi drugacije broj +381 38... tako da pakao sta su napravili *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i od ovog!

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        520
        Mogao si odmah da napises da imas i jos neki Apple uredjaj

Mac ti je dovoljan i na njega si odmah mogao da dobijes kod, posto ti je i on pod trusted uredjajima. Lepo sam ti napisao da je verovatno broj sa duplim kodom i to su mnogima ostavili na pocetku funkcionisanja sistema za nasu zemlju. Lepo to sad ispravi preko web logovanja i dodaj jos neki broj telefona na koji moze da ti dodje kod za verifikaciju uredjaja.

Member Avatar korisnika chimpresco
        Na forumu od
        Jul 2004
        Poruka
        1.100
        11.4.1 je live, 11.4 b3 se jos uvek potpisuje ko hoce JB
        CBR1000RR

Strana 179 od 179 PrvaPrva ... 79129169175176177178179

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi