Šta je novo?

iOS 11

A meni podigao... inace pre toga mi je spustao... mozda se menja posle par ciklusa... Nije ni vazno sve dok nemas service natpis, a to je na ispod 80% ili kad pocne da se gasi “iznenadno”.
 
Pa to je normalno: Ti sad možeš da kupiš iPhone i koristiš ga godinu dana bez restore bez da ažuriraš sistem ni jednom za tih godinu dana. U podešavanja će battery health i dalje pisati 100%. Tek kad uradiš restore ili update software tek onda će se promeniti, jer ne može ono samo da se menja za svaki procenat itd. Ja sam to provalio jer na staroj bateriji svaki put kad uradim restore ili promenim beta verziju tadasnjeg sistema procenti opadaju ili idu gore dole..

@Igor88 Interesantan battery test koji si postavio. Po 30min dodatnih na 11.4 extra
 
Poslednja izmena:
Ja sam odusevljen meni je se sinoc izdrzao 7.20h usage i to posle 1ciklusa , mogu misliti sta ce biti ovih dana :)

Evo ga full screenshot
 

Prilozi

  • 99D4CF1C-5C45-4F66-9BEC-23D1DF9E36CF.jpeg
    99D4CF1C-5C45-4F66-9BEC-23D1DF9E36CF.jpeg
    311.7 KB · Pregleda: 138
Poslednja izmena:
Pa to je normalno: Ti sad možeš da kupiš iPhone i koristiš ga godinu dana bez restore bez da ažuriraš sistem ni jednom za tih godinu dana. U podešavanja će battery health i dalje pisati 100%. Tek kad uradiš restore ili update software tek onda će se promeniti, jer ne može ono samo da se menja za svaki procenat itd. Ja sam to provalio jer na staroj bateriji svaki put kad uradim restore ili promenim beta verziju tadasnjeg sistema procenti opadaju ili idu gore dole..

Ja bih pre rekao da bateriju ocitava nako reseta ili reboota (sta se inace desava posle azuriranja). Inace meni i dalje omlati 20% preko noci.
 
Meni je skidao nakon ciklusa % u battery podesavanjima. Uradi hard restart na tel
 
Meni se danas zabagovalo. Skinuo sam ga s punjača, koristio i otišlo je 20%. Ja odem u settings pogledam, usage pisalo 8min a koristio sam ga nekih sat vremena, dobar bug. A baterija mi je okej. iOS radi sasvim dobro za iPhone star 4 god. Ja ne verujem da SE ima toliko jaku bateriju


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
SE ima fantasticnu bateriju iliti mali ekran, te ne srce kao veca braca :) ja sam prezadovoljan :-D
 
9b46e45538af29fe01f8c40d1e7a491e.png


Meni za sada odlicna baterija ali sam dosta bio na wifi..
 
Najzad baterija kako treba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iOS 11.4.1. publc beta odlicna. Cini mi se da je moj 6s malo zivahniji...
 
Da,definitivno odlican 11.4 na 6s,7+ i X. Bice zanimljivo videti prve bete 12-ke,koje dolaze uskoro,samo da ne pokvare nesto. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, da li je neko uspeo da namesti iMessage sync izmedju Apple Watch-a i iPhone-a? Kad kazem sync mislim na ovaj novi iCloud iMessage feature sa 11.4 iOS-om.
Enabled sam u iCloud podesavanjima na iPhone-u, ali se i dalje isto ponasa tj. nece da se obrisu konverzacije na oba mesta automatski...

Hvala
 
Kako se podešava na fonu ažuriranje iOS preko mobil neta pošto traži wifi
 
Update preko neke veličine ne može da se skine preko cellular data nego mora wifi, nema podešavanja za to.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, da li je neko uspeo da namesti iMessage sync izmedju Apple Watch-a i iPhone-a? Kad kazem sync mislim na ovaj novi iCloud iMessage feature sa 11.4 iOS-om.
Enabled sam u iCloud podesavanjima na iPhone-u, ali se i dalje isto ponasa tj. nece da se obrisu konverzacije na oba mesta automatski...

Hvala




Messages in iCloud jos uvek nisu podesene da rade, sinhronizuju se na taj nacin kao sa drugim Apple uredjajima, sa Apple Watch-om :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja ne znam kako je vama ali meni 8 plus tako sporo radi na iOS 11.4 da je neverovatno. Tapatalk se vuče, Viber takođe. Primetio sam i znatno usporenje kod svega ostalog. Baterija je na 98% zdravlja tako da radi punim kapacitetom. Ne znam šta je ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad ce tebi Igor da objasni :d

Jesi probao restart? Hard reset?
 
Ma nisam probao hard reset ali je pomoglo to što sam izbacio aplikacije iz memorije. Čini mi se da je RAM menadžment još gori nego na 11.3. Dosta gori, jer mi se dešava sada da mi se Airbnb, na primer, sam osveži dok ga koristim. Samo me vrati na početak liste odjednom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da 11.3 i 11.4 su dosta loši. Zlatni ios je 11.3.1, najbrži, najstabilniji, baterija super drži, bez bagova - sve klizi.

Ali nažalost za one koji nisu iskoristili priliku, Apple ga više ne potpisuje...
 
Meni je 11.4 vrh. Isti kao i 11.3.1 samo što mi je baterija za nijansu bolja


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Bolji je daleko 11.4 od 11.3.1, na 11.3.1 daleko losija autonomija i daleko losije radi...
 
Kako kome. Meni recimo 11.4 nije valjao pa sam se vratio na 11.3.1
 
A ja npr ne vidim nikakvu razliku na X kod mene a jasim ga dobrano cim ga 2x nekad punim na dan [emoji2]
 
Јел за 11.4 нема ЈБ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neki zna hoce li biti JB za 11.3.1 public tj bez dev acc?
 
Verovatno da hoce, i 11.4 je jb-ovan u medjuvremenu...
 
Da li neko ima problema sa messengerom? Kad god udjem u njega on crashuje, crn ekran, i tek posle 3-4 puta mi udje u aplikaciju, probao sam da reinstaliram i hard reset odradio na telefonu ali opet isti problem..
 
Juce poceo da cackam ipad air 2, restore/update na 11.4. U glavnom radi. Kako sad ja njemu da zabranim update, da slucajno ne ode na 12 naprimer? Za ios sam totalno neupucen (od iphone 3g nisam koristio, priseo mi tada, jedva uz jailbreak nastelovao sistem).
 
Nazad
Vrh Dno