Šta je novo?

iOS 11

Ma biće to super [emoji7]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Razhebali zvuk tastature skroz... Naprasno se pojaca daleko iznad normalnog max nivoa i samo reset pomaze.

Zivo bih voleo da vidim deo koda koji izaziva ovu brljotinu i kako je do toga doslo...
 
Kod:
if arc4random_uniform(43) == 42 {
    // crank the sound up to irritate users
    ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Instaliram odmah, ne moze biti gori od ovog(nadam se da se nisam urekao ovom recenicom :D ).
 
jel ne naucite nikad? Sacekajte da se ispali prvo ogromna gomila ljudi pre vas ako ne valja, pa tek ako se dokaze da valja instaliramo mi. Za to postoje “entuzijaste” [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma gde da cekam, bode mi tastatura. Kucam i zalaguje mi i onda odjednom izbaci sve sto je otkucano. Ne znam sta je taj safari bug ali ne moze biti gori od ovog :D
 
imam osecaj da je malko i poboljsano sve ovim update-om a ne samo patch za safari taj. Od kad sam ga uradio nisam imao ni jedan crash u aplikacijama, mada mozda je samo osecaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato što je sveže resetovan fon, polako [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se vratio na 11.1.2 cekam da Saurik spakuje Cydiju :D
 
Meni vise tastatura ne baguje tako da sam zadovoljan. Nadam se da bateriju nisu usrali :D
 
Konacno je i weather widget popravljen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta je sa imessages? Da li je i dalje prisutan bug kada preko reda prikazuje poruke?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ne radi ni sa ukljucenom lokacijom ... kako joj dune s vremena na vreme se osvezi. Ali ne stalno...
 
Ne radi ni kod mene. Sinoc je ko nesto radio, jutros opet nista.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
najveci deal breaker kod mene je share opcija, od momenta kada pritisnem share dugme i odaberem aplikaciju preko koje saljem sadrzaj mogu 5 puta da kopiram link i odem u tu aplikaciju sam i posaljem poruku (viber, imessage, messenger...) neverovatno sporo radi to na 5s sa ios 11


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma treba da radi super na 5s ali je sistem loš. 5s ima dovoljno jak hardver da sve radi tecno na ios 11. Nego ne znam što treba toliko vremena da se srede neke proste stvari


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
5s ie zver ma koliko to poricali to je izuzetan uredjaj.. ios 11ga je unistio nacisto... bas steta...
 
da je ostao kao na ios10 5s bi sigurno mogao da izgura jos 2018. godinu, ovako bas tesko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mozes brate i 14.2.2, al dzaba dok ne vrate programere koji su otisli u google i druge firme 2017. i 2016.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako rade na X modelu ove poslednje verzije,ima li nekih problema?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nema ničeg lošijeg, nema ničega ni boljeg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se X tice mislim da definitivno treba stavljati te nove koje izadju, uglavnom je najveci deo bugfix-eva i vezan za X. Za nas ostale kontam da i nema toliko razlike.
 
Nazad
Vrh Dno