Šta je novo?

iOS 11

Lazna uzbuna za skrinsot, slika se pojavi u galeriji ali ne skljocne i ne nudi mi u donjem levom uglu da izmenim. Opet ponavljam, povremeno se desi


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ne znam šta da radim sa iOS 11. Baguje kao lud. Desi mi se da mi nema zvuka koji se čuje kada zaključam telefon, AppStore se ne osvežava kao ni weather s vremena na vreme, kada castujem sadržaj sa Netflixa ili HboGo aplikacije pa mi se telefon zaključa, nakon otključavanja on izgubi vezu sa Chromecastom i ponovo se povezuje svaki put, kada otključam telefon nema mi nekad animacije koja se treba pojaviti svaki put kada se otključa telefon, ažuriram aplikaciju u AppStore i onaj kružić koji se pojavi pri instalaciji napuni pun krug ali se ne isključuje, kao da aplikacija nije još instalirana... Milion još ovakvih stvari. Da li je neko od vas radio clean install? Da li bi mi pomoglo? Ne bih da radim jer imam banking aplikaciju koju ću morati ponovo aktivirati u banci.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Meni vise smeta sto od ios 9 nemaju tacan battery indikator malo pre 41% je drzalo 15 min i samo odjednom puf 38 puf 36. Iskreno veoma smara sto nesto osnovno ne mou da odrade zato je i sakriven procenat na ipx ni jedan tel ne pokaZuje realno procente pa ni 10ka... tuga jad i beda... nov telefon pa gledam sad imam bateriju 1 mon kasnije 10% samo paf najvise se primeti tako kada baterija spadne u donju polovinu... ali desava se i na gornjim % samo mnogo redje... djubre ...

Da ja radim uvek celan install cak san isao sa 11.1.1 na 11.1.2 clean...
 
Poslednja izmena:
Kad Igor kaze da je djubre, mogu misliti kako bih ga ja nakrpio. :d Ja da nisam presao na 11.0.3 sa 10.3.3 verovatno ne bih prodao telefon, kad sam video kakav je krs i lom 11-ka, rekoh e neces ga majci, leteo je odmah na oglase i sreca brzo ga prodao. Do 12-ke sam na androidu, a onda cemo videti da li su se popravili ili ne, pa tamo pred novu godinu da se uzima telefon ili S9.
 
Ne znam za ostale, ali meni 11.1.x radi baš kako treba, nisam primetio nikakve bagove. U pitanju je iPhone 8 Plus. Većina ovde zna koja sam picajzla i da bih odmah osuo paljbu, pogotovo prema iOSu. :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam bio prinudjen prilikom prelaska sa ip7 na ip7+ da predjem i sa 10.3.3 na 11.1.2 i moram priznati da je ovo za mene sada vec odlicno. Najvise zbog touch id koji su definitivno mnogo softverski poboljsali a od cega sam poludeo, i zbog toga mislim da se i isplati prelazak.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Meni na iP 6 radi sve normalno sa poslednjim update - usudicu se da kazem da su neke stvari brze nego na 10.3.3.
Jedino sto mi smeta je wifi u CC koji ne radi ni kako bi mi zeleli, ni kako je Apple opisao (isto vazi za BT).
Kad mi stigne iPhone X videcemo kakva je situacija sa njim.
@igor88 svestan si da je nemoguce napraviti dobar battery percentage zbog nacina na koji se trosi baterija i sta sve utice na to? Da li je pre bilo bolje ili ne, to ne znam, ali znam da imaju preveliku zonu za 100% i da nerealno dugo treba da opadne na 99%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene je baterija ok. 6s u pitanju , wifi nikad ne gasim skroz. Samo u cc-u.
b45f7527625ae7128c198204a817c7ba.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moj 6s se na 11.1.2 vuče kao prebijena mačka. Neverovatno kako loše radi telefon. Npr, treba mi po par sekundi da izbrišem stranicu iz Safarija. Baš mnogo, mnogo loše radi. Kao neki Android sa 1gb rama. Sramota!
 
Probaj shift (clean) restore... mozda pobojsa malo situaciju :)
 
Moj 6s se na 11.1.2 vuče kao prebijena mačka. Neverovatno kako loše radi telefon. Npr, treba mi po par sekundi da izbrišem stranicu iz Safarija. Baš mnogo, mnogo loše radi. Kao neki Android sa 1gb rama. Sramota!

Vracaj na 10.3.3 dok jos potpisuju za 6s.Ja sa progledao kad sam vratio.
 
Sve izgleda zavisi od telefona do telefona. Moj recimo 6s sada radi super, dok se mnogi žale...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I moj 6S kida na 11.1.2
Treba restore se odradi kome pravi problem.
 
Meni takođe 6s radi super na 11.1.2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Solidno trajanje baterije posle par nedelja na 1.1, verovatno je trebalo vremena telefonu da izindeksira sve, a i YT je sređen koliko vidim da ne ubija bateriju.

bbf8c3c6b42482e15dd5a45ca6bf3a11.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam probao na mom 6s vise puta da ga vratim na 10.3.3... nece! Ne radi, i ako ga na ipsw prijavljuju kao potpisanog! Ajde ako probao jos neko neka javi da li moze ili je do mene! Mada... 11.1.2 je sve bolji i bolji! Valjda ce ga do 11.3 ispeglati


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam uglavnom zadovoljan sa 11, nema šanse da vih se sada vraćao na 10. Imam utisak da je 6s nekako najbolje prošao sa novim ios-om
 
Meni isto lepo radi 11.1.2 na 6s. Trenutno imam 15h43min standby, 4h3min usage, a ostalo mi je jos 23% baterije. Ovo je bez lokacije i sa povremeno upaljenim LTE
 
I na 5s mi deluje da je ok. 11.1.2 je trebalo da bude 11.0.0...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sa sledećim update-om možda prestanu da potpisuju 10.3.3 tako da možeš da se opeces jako u čekanju i da budeš osudjen na 11-ku.

Sent from dark edge
 
Prosto mi neverovatno da ti 6s tako lose radi na zadnjem soft. Ocigledno nesto nije u redu sa telefonom jer svima radi perfektno,takodje i kod mene je sve perfekcija na poslednjem ios-u
 
Djubre od sistemA.. ovo prolazi samo kod ex androidasa... mi koji smo ipak mnogo duze u ovim vodama znamo sta je bio apple malo bolje ;-)
 
Bas tako, jos je djubre blaga rec, ljudi su zaboravili kako je radio 10.3.3.Ne moze da drzi dve aplikacije u ramu, safari zakucava....
 
Ja ne razumem nešto. Meni i još dvojici koje znam baš loše radi iOS 11. E sad onda čitam ovde, a i na netu kako nekima odlično radi, čak i bolje od 10.3.3.

Šta imaju ovi što lažu? Jel moguće da ne vide da tako loše radi ili nešto treće?

Da nisam update-ovao na 11-ku, verovatno bih se zadržao još na sedmici, ali razmišljam, telefon star godinu dana, Apple je poznat po dobrim update-ovima i ne ubijanju telefona, a ono još gore nego na androidu. Šteta, bio je nekad dobar sistem.

Sent from dark edge
 
Ma gde bolje od 10.3.3, vidis da se na android delu foruma ubise postavljajuci testove brzine iako im dok nisu ovo smece (11) izbacili to bila cista glupost.
 
Ja ti kazem - na iP 6 meni deluje da radi bolje nego 10.3.3 (od poslednjeg update). Pre tog update-a su neke stvari radile sporije i imao sam battery drain. Ove probleme sto su pominjani nisam iskusio - neko je pricao problem da kameri treba 20 sekundi da se pokrene i fotka, ja sam u tih 20 sekundi radio screen recording, fotkao, fotkao burstove i ostalo i okacio snimak da pokazem i to na iP6 koji je realno mator uredjaj), neko je imao problem sa satom koji nestaje i vremenom (takodje nisam iskusio), neko je pominjao Safari tab svaki da mu se sporo zatvara - opet nisam iskusio, mogu da snimim ako je potrebno. Jedino sto sam video je ono sto je igor pomenuo za tastaturu sto mi ne smeta (landscape mode keyboard), Control Centar koji mi se ne svidja (ni to sto prekrije ekran, ni to sto ne gasim wifi/bt na taj nacin). Desi mi se jako retko prilikom screenshota lock screen-a da otkljuca telefon pa onda lupi ss.

Ne kazem da drugi nemaju probleme, vec samo ja trenutno nemam.
 
Nazad
Vrh Dno