Šta je novo?

iOS 11

Lepa vest...
Ali osjećam da će oni koji zanemare usporavanje " za njihovo dobro " izgubiti neke benfite tipa - upozoren si i na svoju odgovornost koristiš spravu u punim kapacitetom , pa nećeš dobiti bateriju po povlaštenoj ceni , ili neku sličnu gadost . [emoji19]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto bi to radili? Nece to raditi kao znak izvinjenja korisnicima. Jako je lepo sto ce ubaciti da se procesor moze vratiti na normalnu brzinu i pregled baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da se razumemo : i ja molim Boga da se stanje unormali- još uvek sam na 10.3.2 . Zeza me to što sam večiti skeptik ☹️


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@igor
Pričaju ljudi da nije, ali je meni ovako savim ok. Fon mi nije star ni mesec dana pa ne bih da rizikujem . Pre ovog nisam koristio iPhone , pa nisam baš vičan egzibicijama , downgradeu i sl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Yaaaap !!! Vidiš da veoma pažljivo pratim dešavanja i slušam starije [emoji6] . E, sad me podseti , moram li da blokiram update ili je dovoljno samo da ga odbijam?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozes blokirati pomocu onih profila sto sam ti slao ili samo odbije i obrises iz settings-a/general iphone storage
 
Da se razumemo : i ja molim Boga da se stanje unormali- još uvek sam na 10.3.2 . Zeza me to što sam večiti skeptik ☹️


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja koristim 8+, takodje sa zadnjim update 11.2.2 i iskreno ne vidim ni jedan problem. Jedina zamerka u 11 softeru sto kroz nekoliko updatova ne mogu da srede weather widget. Kada se udje u njega osvezi i pokaze trenutnu temperaturu i da li je kisa, sneg... a ne prikaze to na widgetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ova tastatura ide samo na nerve...
 
Poslednja izmena:
Mozes blokirati pomocu onih profila sto sam ti slao ili samo odbije i obrises iz settings-a/general iphone storage

Uspeo sam pomoću tvOS 11 beta configuration , sem sto kada uđem u setings pa na general stoji da ima update ali kada uđem u to pokazuje mi da posle 10.3.2 nema update-a . Jel to ok? Sem toga pojavila mi se ikonica Feedback koja traži da se logujem Apple Id - jem , kako bih poboljšao , bla bla...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel se moze proveriti verzija iosa na osnovu imei broja sa kutije neotpakovanog ip7

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Secam se pre da je moglo na osnovu datuma proizvodnje odrediti koji ios je ubacen

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Kako da vidim koja je rezolucija slike u Photos aplikaciji, ako moze, ili moram negu drugu galeriju da instaliram?
 
Hajde da vidimo na šta će ličiti... Rekao bih da je na beti 6 baterija bila za nijansu bolja...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobro, taj deo nisam znao posto ne koristim Google aplikaciju :)


Korisno za one koji koriste.
 
Poslednja izmena:
A to je bitno za temu iOS11...?
 
Jel se desava jos nekom da kada kropuje skrinsot, dugme Done pobegne gore, doslovno preklopi naziv operatera u gornjem levom uglu i onda ne mogu da sacuvam sliku?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno