Šta je novo?

iOS 11

Settings, General, Accessibility, Reachability ukljucis.
 
Pa uključeno mi stoji, stavio sam sliku u prethodnom postu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preko browser-a nije prikazao sliku, ukljucen uBlock i blokirao je Taptalk slike :)


Probaj da iskljucis i ponovo ukljucis, uradi hard reset.
 
Proradilo nakon hard reseta... Hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je samo meni weather widget ovoliko neprecizan? Upravo pise da pada kisa a napolju milina, a kad pada kisa cesto to prikaze tek posle 15 minuta kad uveliko stane, da ne pricam o prognozi po satima, i tu zna da zesce zabrlja
 
Weather maši po 5-6 sati , extremno je iritantan . Imaš puno preciznije da skineš sa Store-a .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
AccuWeather nije loš , weather chanel takođe...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve je to dosta los izbor po meni,neke nemaju widget,a one koje imaju,zatrpane su reklamama,sto me jako iritira. Prinudjen si da otvoris aplikaciju,ako zelis vise informacija,a tamo te obavezno doceka gomila tog smeca. Bilo bi super kada bi napravili neku “pro” verziju,bez tog djubreta,sa lepim widget-om,koji prikazuje vise informacija. Pa neka kosta,koliko kosta [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Imao,pa trazio refund,bila je dosta nestabilna,problem sa lokacijom i pucala pri otvaranju. Jako lep interfejs i widget,zapravo je nesto najblize onome sto meni treba. Vidim da su uglavnom pozitivne recenzije u poslednje vreme,moguce da su to ispeglali,bas cu joj opet dati sansu [emoji1360]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slazem se :)

Imali su neko krace vreme probleme kad kliknes na widget da te prebaci u aplikaciju ali su to sredili. Za interfejs se isto slazem i nemaju gomile beskorisnih stvari a sve moze da se podesi.

Srbija Vreme nema widget a ima vrlo precizne podatke koje preuzima od Republickog hidrometeoroloskog zavoda i, iako je besplatna, ne vrsi ti posao za ono sto zelis da dodas :)
 
Ja ne znam jel samo ja nikad nisam imao nikakav problem sa weather widgetom i aplikacijom.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa nije bas da uvek radi savrseno,ali se uvek vratim na nju iz nekog razloga [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto hotspot na ip8 11.3.1 ne radi ni sa jednim uredjajem probano sa 2 notebooks i par android telefona,bluetooth takodje ne radi kako treba
 
Malopre sam koristio, radi redovno, dva uredjaja prikacena na njega.

Ip8 ios 11.3.1
 
Zasto hotspot na ip8 11.3.1 ne radi ni sa jednim uredjajem probano sa 2 notebooks i par android telefona,bluetooth takodje ne radi kako treba

Settings > Cellular > Cellular Data Options > Cellular Data Network > PERSONAL HOTSPOT

Jesi upisao ovde iste parametre kao za CELLULAR DATA (na istoj strani)?

b3401b55ed37d13b6b159c79fb33c408.jpg
 
Poslednja izmena:
Mali off ali nije mi jasno kako pravite ovakav skrinšot? Ovo nije format 16:9. Ovako izgleda sa iPhona X i Galaxy S8,S9 i ostalih koji nisu 16:9 ali iP8 jeste?
282c02270332503a507c6e0a2cb3fe54.jpg
3ed93406b59fdafa3878445212792934.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Koristim aplikaciju Tailor koji automatski spaja i preklapa screenshotove.
 
Jel živiš u srb? Nije, da mu konfiguracija hotspota nije podešena, ne bi mogao uopšte ni da vidi opciju da podeli internet.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Da Srb, prilikom prvog stavljanja telenor sima sam je mob povukao apn
 
Jer mnogi provajderi u Evropi ne dozvoljavaju deljenje interneta i ako je sve podešeno, podeliš internet, drugi uredjaj se poveže ali nema protoka. Znam jer sam prošle godine godine imao zakljucan iP6 u Austriji i kupio sam karticu i ubacio u iP5 da bih delio internet ali nije radio, tako da sam koristio iP5. Isti slučaj sam imao i u Italiji na TIM. P.S U Austriji provereno znam da ne radi 3(Drei), 1AT (Eins). Dok na T-Mobile mislim da radi. Kod nas valjda nisu operateri počeli s ovim.....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Xz1 pre ip8 ovog na telenoru daje hotspot provereno tako da je do podesavanja nesto ili je falican ip8
 
Pa onda restore, pa vidi. Ili idi tamo reset network settings ili kako se već zove


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Xz1 pre ip8 ovog na telenoru daje hotspot provereno tako da je do podesavanja nesto ili je falican ip8

Skoro drugar imao taj problem, prešao sa iphone 6 na 8...
Rešenje je bilo da promeni ime telefona jer se tako menja i ime hotspot-a. Ako ti je isto ime hotspot-a kao na prethodnom telefonu možda je do toga.
Ako nije ni to probaj Reset network settings.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno