Šta je novo?

iOS 11

Nesto se oduzilo to peglanje,usli smo u peti mesec. [emoji1] U junu ce valjda predstaviti novi iOS kao i svake godine,bice bolje,gore tesko da moze od 11.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
0932aa945205f3338eb67e121b90c347.jpg

sad sam tek skontao da je zenin fon na 10.3.3 ip6, uporedjivao sam ih jutros, ios11 je toliko los da mi je sad jasno zasto se svi toliko zale, ip6 na 10.3.3 je ono sto Iphone treba da bude, i tacka.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sa cim si uporedjivao? Ako je stariji telefon, da li si siguran da nije downclockovan zbog baterije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bogami nije peti mesec ako racunamo od kada se na beti radilo (javno) od juna to je punih 8 mes
 
Poslednja izmena:
Pa jos gore onda,racunam od kada je zvanicno pusten,tada je vec sve moralo biti perfektno. Ovo i dalje lici na beta program.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sa cim si uporedjivao? Ako je stariji telefon, da li si siguran da nije downclockovan zbog baterije?


Sent from my iPhone using Tapatalk

oba telefona imaju zdrave baterije i imaju normalne skorove na testovima. Nije downclock nego ios11 :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni 11.2.1 radi sasvim dobro.

Vi svi sto se kunete u 10.3.3 treba da imate na umu da je izbačen krajem jula 2017-e, pre manje od 6 meseci. Dakle, do jula će ispeglati isto tako i 11-icu na starim uređajima. Mada kažem, ja nemam problem na Air2 ipadu i 7-ici.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni ne ipad pro daleko daleko losiji nego sto je bio na 10.xx daleko losije drzi app u app switcheru, animacije su blago recene tuzne . Nikada na 10.x nisam imao problema sa reloadom appsova kao ni sa stuckacim animacijama... na 10,2.5 je situacija malo bolja sto se tice animacija ali ram management je ocajan
 
Ja sam poredio 10.3.3 i 11.2.1 pre instalacije i brzina je približno ista.
Na 11.2.1 utisak kvare sporije animacije, koje su promenili zbog iPhone X, pa verovatno iz tog razloga i nisu dobre na modelima koji imaju dugme.
Od ostalih stvari su tu sitni, ali vrlo iritantni bagovi sa emoji tastaturom, widgetima i skandalom oko downclocka na starim modelima.

Ipak, treba imati na umu da je većina iOS iteracija dovedena u red od x.2 i x.3 verzije. Sećam se da sam novu verziju uvek instalirao tek posle Nove godine, što je delimično bilo tako i zbog JBa. Jedini izuzetak je bio iOS10.
 
Kod ipada se oseti sporoje otvaranje npr vibera sigurno za 2 sec sporije. Znam nije od ziovtnog znacaja ali je sporije, kod 5s ta razlika je 7-8sec... sta znam nadam se da ce 11.3 doneti ono sto svi zelimo a to je fluidan i brzi rad...
 
mislim da na starijim telefonima mozemo da se oprostimo od fluidnosti. Kad je apple ubrzao starije uredjaje nakon loseg update-a?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Počelo da mi iskače da neko iz Kine hoće da se uloguje na moj nalog, ja dobijem i onda me pita da menjam šifru. Jel to neka navlakusa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napisi da li to dobijas preko Two Factor Authentication ili si dobio "mail" obavestenje o tome.
 
Ovo nema veze sa zivotom... ovo je takodje zbog baterije, nego nakon update-a clock processora je spusten jer se i baterija ispraznila vec smo pricali o tome... cudi me gamarena da izbaci ovako neproverenu stvar....
 
mislim da nije baterija, update za bateriju je dosao pre 11.2.1 a na 11.2.1 su imali normalan skor. Verovatno je telefon sa zdravom baterijom u pitanju, ne verujem da bi napravili takav propust.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija je kada spadne % ispod 80% clock pocinje da opada, ne puno vec malo, dok na 50% spusti clock 40% od predvidjene hercaze... mogu isto ovo sa uradim sa punom i praznim batt 11.2.2
 
*ja sam okacio ova 2 posta gore ne znam zasto me je TT izlogovao, meni recimo nema veze koliko procenata ima baterija rezultat benchmarka je uvek isti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dobro to stoji :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napisi da li to dobijas preko Two Factor Authentication ili si dobio "mail" obavestenje o tome.

Nije mejl, samo mi iskoči da neko iz Gvanzua hoće da se logujes j pita dal dozvoljavam i kada odbijem pojavi se novo prozore i pita dal hoću da promenim šifru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako mu ovo prijavljuje, trebalo bi da mu je vec ukljucen :)

U svakom slucaju se slazem da treba da se loguje na Apple ID i promeni sifru, da proveri broj na koji mu salju kod za verifikaciju i da doda jos jedan broj na koji mogu da poslalju :)
 
Uključen mi je 2fa a evo sad sam promenio u šifru...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam da jeste cim si napisao da si dobio regularno obavestenje na displeju a ne mail :)

Ako bilo kad dobijes neki mail sa linkom da menjas podatke ili sifru, slobodno odmah obrisi, posto nije od Apple-a, i idi preko web browser-a na Apple ID i promeni sifru.

Bilo bi dobro da obezbedis i jos jedan broj telefona preko koga mozes da dobijas kodove :)
 
Ovo nema veze sa zivotom... ovo je takodje zbog baterije, nego nakon update-a clock processora je spusten jer se i baterija ispraznila vec smo pricali o tome... cudi me gamarena da izbaci ovako neproverenu stvar....

Clickbait? Vrv im ne ide kao nekad sto se tice para :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam da jeste cim si napisao da si dobio regularno obavestenje na displeju a ne mail :)

Ako bilo kad dobijes neki mail sa linkom da menjas podatke ili sifru, slobodno odmah obrisi, posto nije od Apple-a, i idi preko web browser-a na Apple ID i promeni sifru.

Bilo bi dobro da obezbedis i jos jedan broj telefona preko koga mozes da dobijas kodove :)

Hvala!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno