Šta je novo?

Koji telefon od ovih? - kamera bitna

downtown

Cenjen
Učlanjen(a)
15.06.2015
Poruke
583
Poena
135
Vase misljenje i pomoc u odluci za kupovinu sledeceg (android) telefona. Neki model iz 2015-2016 god. Bitna mi je dobra (vrhunska) kamera, ali ne samo njen hardver vec i softver. Tu mislim na mogucnosti koje ima LG V10/20, pozeljna manualna podesavanja kamere. Iako mi je kamera najbitnija, opet telefon ne treba da je neki krsh sa velikim rizikom kvara ili da se u ostalim segmentima lose pokazao posto cu uzeti polovni, kao i da ima slot za memorijsku karticu. Cena nije toliko presudna.
Ovo su modeli na koje sam ja suzio izbor, pa molim za misljenje i preporuku najbolje iz licnog iskustva, napomene oko glavnih vrlina i pogotovo mana,... ili mozda preporuka i nekih drugih modela.
ps. Samsung jedino ne bih razmatrao, ako bas ne mora, kao ni Huawei p9, p10 (nisam zadovoljan previse kvalitetom slika, kao ni Google pixele (tesko dostupan a i ne svidja mi se izgled;) )
Hvala.

- LG G5
- LG V20
- SONY xperia Z5
- SONY xperia Z5 Premium
- HTC 10
- Huawei NEXUS 6P
- LG V10
...
 
Poslednja izmena:
Nista, hvala puno svima za info.

Mislim da sam odlucio, ako bude para ili dobra ponuda ganjam prvo LG V20 ili HTC 10, a alternativa su LG G5, Xiaomi mi5 (64 GB) koji mi je otkrice zajedno sa Motorola X Style. Pa videcu sta se prvo pojavi najpovoljnije u oglasima.
 
Nazad
Vrh Dno