Šta je novo?

Nvidia mining

Vec sam pisao za 1060, sto vas mrzi da citate malo.
Ja sam licno testirao MSI Armor 1060 6gb, karta daje 23.3MH i nesto malo ispod 400mh Sia u dualu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne mrzi me da citam.. mozda sam preskocio.. ako te mrzi da pises ponovo, ti nemoj...
Inace hvala na infu
 
nestale i strix,tesko da cete docekati tih 10 dana,vise kod madjara nema nista o 1060,nepostoji
 
Nije što troše nego (meni bar) opada eth kako raste sia tako da ništa ne dobijam zapravo. Možda postoji drugačije podešavanje clocka na grafi koje bi omogućilo da bar imaš neku dobit, a tek onda treba videti i potrošnju da se uklopi u računicu. Ja to još nisam video.
 
Nisam merio potrosnju iskreno a karta ide u power limitu na 80-90% u dualu.
To sto vam opada eth kopanje u dualu je sto vas mrzi da se poigrate malo sa setovanjima, konkretno menjajte vrednosti dcri i nastelujete kako vam odgovara. Moze to vrlo lepo da se nasteluje da prakticno uopste ne opada eth u dualu, vrlo malo mozda 0.5eth

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jednostavno nije claymore uradio ASM za nvidiju, tako da se ne moze nesto specijalno ocekivatu u dual miningu od GTX 1060
 
Ako neko ima slučajno NVidiju koju nema gde da ubode a ima višak mesta u ATI rigu može da proba da ih upari. Probao sam Claymore 9.5 i sve radi kao bombonica.

NV + ATI.jpg
 
Ma Clymore samo ima podrsku za NV i nista vise, daleko od toga da je optimizovan za NV, mislim da je odradjeno samo ono kao aj da moze i NV da sljaka.

Ne znam samo da li postoje neki drugi koji mogu u dualu, pa da se proba sa njima NV.
 
fali asm za nv jer 1060 nije nek jaka karta da bi izdrzala visok dcri. na 1070, 1080, 1080ti to mnogo bolje radi. optimizacijom minera ili biosa bi tu moglo mnogo toga da promeni ali neka bolje je ovako.
 
Sto se tice optimizacije biosa za Pascal mislim od toga nema nista godinu dana kako su karte izasle, nema nikakvi pomaka na tom polju, a i optimizacija miner za NV uvijek kasni svima je prioritet AMD pa onda nvidija.
 
a i wolf0 je prestao davno da radi za siroke narodne mase i presao je u genesis da im bude glava,ima sigurno nesto,al nije vise na izvolte
 
Ne znam na koju foru se to desilo samo od sebe, ali sada nemam više stale shares već mnogo sati a imao sam pre. Popeo se effective average hashrate na 80. Da li je realno da se izjednači sa 81.9 koliko je prijavljeni hashrate kasnije kada ovakvo stanje bez stale bude navršilo 24h?
 
Ako mislis na ethermine ubagovao im je sajt. Nekad se izjednaci, nekad ne... Luck...

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Da na etherminu sam. Ma i da ostane 80Mh/s, bolje je nego pre na 74Mh/s sa stalovima. Pada mi na pamet možda ovo hladnije vreme da je pomoglo ali ne znam.
 
To ti je sve trenutno. Sutra moze opet da ti padne na 74mh. Tako i meni pada.

Sent from my Nexus+6P using Tapatalk
 
Sta je najbolje kopati sa 980ti? Jel neko od kolega probao sa njom?
 
Pa menja se to imaš sajt da gledaš kako trenutno stoji isplativost pa onda udri. Ta 980ti je slične snage kao 1070 jel? Onda upiši kod 1070 1 i stisni da pozeleni i Calculate pa gledaj to što je na vrhu je najbolje da kopaš.
 
Da da pandan je 1070, hvala za info.
 
Da li je neko koristio Zotac GTX1070, oznak amodela ZT-P10700E-10B? Ako je neko ima, neka javi kako su se pokazale, ne mogu da nadjem informacije na internetu. Prodaju se u bulk pakovanju, valjda zbog velike potraznje, garancija 2god + 1god ako se registruju na Zotac sajtu.
 
Sumnjam da ne stizu kutije da istampaju ako stizu karte da naprave ;)
 
Tako ih prodaju na zalost,potvrdjeno da stizu samo u antistatic kesama :). Hoce da uzmu dodatni profit i na ustrb ambalaze, neverovatno....
 
jel ok cena sad 300eur za MSI 3gb 1060
il 360 za 6gb 1060 isto MSI
 
Poslednja izmena:
Nemoj da te cudi, sada ce se prdoati sve i svasta po bilo kojoj ceni. Kako je nestasica grafickih zbog rudara onda nije ni cudo.
 
Poslednja izmena:
Evo ovako imam corsair Rm1000x imam 4 x PCI-E 8pin cabla i 2x 8-pin CPU cabla, e sad posto su sva 4 pci-e zauzeta a jedan cpu kabl u plocu da li mogu ovaj preostali Cpu 8-pin da nakacim na 5 grafiku ? Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno