Šta je novo?

Nvidia mining

Mala pomooć.GTX 1060 3gb mi krešuje rig.Imam mix amd 570x2 i 3xgtx 1060 na win 10.Sve do prije par dana sve bilo OK,ali odjednom čim krene x16s ili x16r algo,BSOD.Na drugim algoima sve ok,ali ovi odmah down.Nije do risera ni do napajanja,mijenjao,probavao druge,opet isto.Sada rade dvije gtx,ni sam ne znam kako na x16s,ali čim su sve tri pada sistem.Mijenjao i drajvere,opet isto.
 
ima li neki info iz prve ruke koliko daje 1080 sa onim "pojacivacem"? ETH
 
^Brate sa nv svi kopaju rvn, ispratite malo.
Dodje vreme da 1060 kopa vise od rx570.
 
Poslednja izmena:
Pa moze ETH jos uvek, ne? TI ima 4gb
 
Može, ali čini mi se da daje oko 15 MH/s, ne više?
 
Bilo je 15 MHs 2017. ali mozda sada vec i samo 14 MHs (na 1060 i 1070 je padao hashrate po kartici kako je rastao DAG), ali i to je bolje od Ravena trenutno.
Inace ce uskoro i Ethereum Classic smanjiti DAG na ispod 3gb, tako da ce i to moci 1050ti da kopa.
 
Da li se sa Nvidiama isplati kopati monero sada?

Monero se nakon prelaska na RadnomX ne isplati kopati grafičkom. Jedino ako hoćeš sa svojim PCom da griješ prostoriju u kojoj se nalazi tokom hladnih zimskih noći.
 
Bilo je 15 MHs 2017. ali mozda sada vec i samo 14 MHs (na 1060 i 1070 je padao hashrate po kartici kako je rastao DAG), ali i to je bolje od Ravena trenutno.
Inace ce uskoro i Ethereum Classic smanjiti DAG na ispod 3gb, tako da ce i to moci 1050ti da kopa.

Jos 2017 bilo je modela koji ne mogu 14 zbog memorije
cenim da sad kopa 12. plafon 13 sa samsungom
 
a s obzirom na isplativost da kopa i 15mhs nema neke zarade diff je gotovo blizu ATH a cijena lagano klizi, jako lose stanje za mining.
 
Nazad
Vrh Dno