Šta je novo?

Nvidia mining

Upali grafikon u msi afterburneru ( kao znak za signal mogilnog pored core clock) , izaberi tacku napon/core clock koji hoces, stisni L na tastaturi , ugasi taj prozor na X i potvrdi u msi afterburneru na znak ok

thx. pronasao..
 
Na koliko stavljate 1060 ke sa micron memorijom? Pl, core, mem?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Na 1060 mi idu +700 mikroni to je ono ugrubo bez svaku kartu da ispitujem a ovih dana cu detaljno bas da vidim koji je max. Kod 1050ti isto imam mikron i rade ne +850 a nisam ni probao preko, moram i tu max da izvucem
 
1050ti.png Evo ti moja 1050ti isto sa micron asus expedition na +900 radi stabilno
 
vi bas mucite te graficke :D
Koliko bi onda terao 1070 ?
ja moju msi gtx 1070 gaming x 8gb za eth 900mv, core/memory = +50/+550.. od 30-31 mhs
temperature su sad od 56-58 C..
 
Jel FE? Ja imam FE i odustao sam od koapnja zeca jer forsira karticu do maximuma,nisam je mogao spustiti ispod 80 c...ja sam presao na eth, 36 mh/s ,hladna , ne cuje se,manje trosi i ja zadovoljan..
 
Jel FE? Ja imam FE i odustao sam od koapnja zeca jer forsira karticu do maximuma,nisam je mogao spustiti ispod 80 c...ja sam presao na eth, 36 mh/s ,hladna , ne cuje se,manje trosi i ja zadovoljan..

Sa kojoj to karticom dobijas 36 mh/s?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kako su vam se pokazale 1070ke za eth? Koliko struje vuku na nekim normalnim vrednostima?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Koliko trosi rig 6 komada 1070? Tj ima li neka preporuka za jacinu da ne bude slabo za ETH ili ZEC.
 
Na exp isti algo kao i eth meni 6x1070 trose 750w ceo rig.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
PL 50% mem +400 micron 30,5mh/s

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Koje 1050ti daju najbolji mh i koja je potrosnja tih kartica? Ako moze neko ko ih ima i koristi da prenese svoje iskustvo jer se razmisljam o nabavci isith . Hvala unapred
 
E hvala, znaci super flower 1000w bi bio dovoljan.
Trebalo bi. Sto se tice kablova vidim da ima 5 pci-e, stim sto jedan ima 2 x 8pin(6+2), tako da sto se tice pci mozes skoro sve kartice da stavia na poseban kabl. Ne znam koje kartice ces da koristis, al ako im treba i 8pin i 6pin ne vidim u specifikaciji napajanja da kablovi imaju racvanje osim ovog jednog. Nisam naleteo da je neko pisao da npr nije koristio oba konektora, mozda se javi neko.
Sto se tice molexa ima dva kabla, tako da ako bi njih koristio za extendere imas 4 konektora max. Doduse imas sata dovoljno al meni se ne svidja taj nastavak molex>sata.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drugar je juce uzeo jednu 1080ti inno chill 11gb. Stavljena je da kopa na zecu ali je fan skoro uvek na oko 85-90 stepeni cim krene da radi posle minut dva rudaranje.. Cak i kad je pl90 a core i mem na +0 dakle bez ikakvog overkloka u afterb. ... ? neka ideja? inace grafika radi uz njegove 2x 1080 msi. one i dalje lepo rade. Napajanje 1200w raidmax tesko da je problem. ploca standarnda pro btc, win7

jel moze da ekstender pravi problem? reci cu mu da to svakako zameni da proba ali nisam siguran da ce to pomoci...probllematican grafika? ona na 90% kad rade vent se ne cuje mnogo, chill ima bas dobar hladnjak sa tri venta


ps. da dodam daje oko 720-730 sola sto nije lose cini mi jer nije overklokovana...davala je oko 750 kad je bila OC pl90 core +60 mem+90
 
Poslednja izmena:
Nisi se lepo izrazio, fan je na 90% ili temperatura na 90°?

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Moje pretpostavke
1) fan je na auto, curve nije dobro podesen.
2) kartica se ne hladi dobro, guzva u kucistu/rigu/visoka ambijentalna temperatura bez cirkulacije vazduha.

Ne verujem da je karta losa pa da je to razlog.

Proveri sve ovo gore, i ako je sve ok, a za par dana kada padnu temperature ostane tako visoka temperatura trazi uzrok u necemu drugom.

Verujem da je razlog banalan.



Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Za koji algo je jos nvidia bolja od amd?
Znamo za equihash, skunkhash, lbry ?
Sta ima jos?
 
Do vraga, kolko shuske kolka garancija, nasa?

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
280 evra bez poreza, uzeo sam preko firme. krastavac garancija je samo 3 meseca. Ali pravljene su za mining pa bi trebale izdrzati. Bez menjanja biosa, samo clock u afterburneru daju 25k hasha na eth.
 
Nazad
Vrh Dno