Šta je novo?

Nvidia mining

Poz svima

Treba mi pomoc, imam 1060 hynix 6gb neide vise od 20.5mhs probao sam sve jel moguce dici na 24 il 25

Unaprjed Hvala
Msm da nemože ako kopaš ETH moje sve 1060 su sa hynix memorijom pokušavao sam da ih napravim nikako nisam uspeo a to je do memorije tako da sam batalio ETH.
Ili Eqihesh ili X16r algo...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Ma kakvi..... Rade kao sat. Imam 4 kom već neko vreme. 24mh/s jako teško. Meni je gornja stabilna granica bila 23.5. Kako je otoplilo skinuo na 22. Skoro 5 stepeni pala temp.
 
Hynix ne može 23.5, micron i samsung mogu lagano


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da li je svima prosecan average u odnosu na reported veci kod nvidija kartica nego kod amd? tipa kod AMD mi je 5-8% manji average a kod nvidije 1-3%
 
*mjau**mjau**mjau**mjau*ni win apdejt. Koje je resenje?
c11469148a18d3d4eca0d9248a71e725.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Najmanje boli glava, dignes svez sistem i iskljucis update i ne zezas se vise.
 
To sam radio evo vec 5 puta

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja instalirao hive os pre 2-3 meseca i zaboravio sam cak i da imam rig...
 
Ima li negdje tema za kopanje najprofitabilnijih coina sa nvidiom, a ne smrdljivog eth-a, koji je prije svega coin za AMD (duplo jeftinije karte)
 
Na svim ostalim algoritmima otvoreno ili skriveno jasu ASICi tako da je samo to ostalo...a kad ode i to ..ne znam sta ti kazem.
 
Ma isplativost je čemer i jad. Žali Bože ljudi koji su posle nove godine počeli i ROI im je tipa 5 godina...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam poceo malo pre nove godine, uopste mi nije problem sto su cene pale, sad svakako niko nece prodavati, a necu ni ja. Sad je najbitnije nastaviti kopati i ne odustati i neobeshrabriti se ovom losom situacijom. Kad tad ce doci lepse vreme za prodaju. Srecno svima. Ma nek ide zivot, odem ja na more

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja žalim jednog lika sa sajta sa oglasima, koji je u feb-mart-april kupovao 1080ti, 1080, 1070 na veliko po tadašnjim cena nadajući se da će da ih proda po još višim ;)
 
Niko da pomene difficulty..sve je veća i sve manje se kopa. Niko da pomene izlazak novih grafa (serije 11) koja će još više da poveća diff...nije dobra situacija uopšte. 50 eur zarada po rigu a ulagali ljudi po 2500 eur...premršavo je ovo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Niko da pomene difficulty..sve je veća i sve manje se kopa. Niko da pomene izlazak novih grafa (serije 11) koja će još više da poveća diff...nije dobra situacija uopšte. 50 eur zarada po rigu a ulagali ljudi po 2500 eur...premršavo je ovo


Sent from my iPhone using Tapatalk

"Zarada" u EUR i zarada u ETH nije isto. Ljudi su zalepljeni za trenutne cene i ne gledaju dalje u buducnost. Jedini problem u ovom trenutku je sto dosta ETH-a treba da se uzme od izrudarenog reward-a da bi se platila struja (za one nesrecne koji je placaju). Kada ETH bude bio 4K USD za ~1.5-2 godine onda uzmi pa izracunaj koliko je taj rig sto je kopao "50 EUR" mesecno zapravo mogao da ti zaradi.
 
Cene koje navodiš su procene i pretpostavke, njih ni Buterin ne može znati..i ja bih voleo ali većina će ih prodati mnoooogo ranije...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Niko nemože ni predpostaviti cene coina ili opreme, ali izgleda je pametnije pričekati...
 
Niko da pomene difficulty..sve je veća i sve manje se kopa. Niko da pomene izlazak novih grafa (serije 11) koja će još više da poveća diff...nije dobra situacija uopšte. 50 eur zarada po rigu a ulagali ljudi po 2500 eur...premršavo je ovo


Sent from my iPhone using Tapatalk

ta serija 11xy izlazi vec godinu dana:D
 
najace je sto je vitalik prodao veliku vecinu svojih eth i tek onda je skocila cena,tek onda je krenuo zamah,mozda se i on smorio cekajuci
 
Nazad
Vrh Dno