Šta je novo?

Tablet u 2017. do 250-300€

ducka

Slavan
Učlanjen(a)
20.11.2004
Poruke
1,198
Poena
375
Gledajući ponude tableta iod nas, stičem utisak da spadaju u egzotiku i da ih nije lako kupiti.
Tražim tablet od cca 10".
Najbitnija mi je fluidnost (ko je rekao Nexus).
Koristio bi se za sve po malo, takoreći, prosečno bačene pare ;-)

Ono što mi privlači pažnju su Pixel C, Xperia Z4, i slični. Vidim da su im cene u nebesima, ne znam možda je i opravdano.
Svidja mi ae Lenovo Yoga 3 ali i tu vidim da ima dosta razlike u 'podmodelima'.
Mora da ima sim card slot, brz odziv, i kvalitetan display/rezoluciju.
Šta biste predložili a da nisu Vox, Tesla i slični?
 
I ja sam imao isti problem,i resio sam da sad ne uzimam nista i da cekam da Galaxy Tab S3 dodje na neku razumnu cifru.Trenutno do 300e ti je najbolja kupovina ili Tab S2 9.7 ili Ipad Air 2.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru.
Da li misliš da je Yoga tab 3 8.0 sa 2 GB mnogo lošije ili...?
Ne kapiram zasto je Yoga tab 3 10.0 oko 640000 rsd.
Izgleda da ja tražim nešto izmedju ali ne nalazim
 
2 GB ram na androidu je passe. Jos skinovan i bloatovan, bez 3 GB ram ja ne bih uzimao android u 2017 god.

Sent from ass
 
Yt3 je 1280x800 što je po meni neoprostivo za pare koje traže. Si bacio pored na Cube tablete? Intel procesor, 4gb rama win 10 + Android 5.1.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Vidim, gear best a imaju i svoj site. Ovog puta kupujem za poklon pa bih radije sa domaćom garancijom.
Ali "Cube", jel probao to iko?
Nema slot za sim karticu, ocaj model kod nas što se prodaje ;-(

Ima li još predloga?
 
Mediapad M3 nalazim za 460€.

iPad nisam razmatrao samo zato što nije Android, ali pošto je ponuda androida nikakva pogledaću.
Moram prvo na Wikipediu da razumem njihovu nomenklaturu pa...
 
Otac uzeo Samsung Galaxy Tab A 10.1", platio ga ~35k dinara, sasvim korektan tablet. Full HD ekran, lepo uradjen, jeste da je 2GB RAM-a ali nije stucnuo, za surf, vesti, YouTube i ostalu regularnu upotrebu i vise nego dobar. Baterija gura i po 2 dana bez problema, Wi-Fi se ne gasi. Kamere nisam nesto specijalno testirao, zadnja je okej skroz, ako treba nesto na brzinu moze da posluzi. Meni je licno bas lep, mada je to sve stvar ukusa, ali lepo lezi u ruci i lepo je napravljen.
 
Apple mini 4 od 128gb wifi only akcija na bestbuy...samo 299$...ili 320 za lte verziju; mislim da je to extra kupovina ako imaš ko da dovuče iz usa!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nije problem probiti budžet. Nisam ni ja Aple fan ali koliko pretrazujem vidim da su odlični, jedino što ne bih zbog jednog tableta da menjam okruženje.
Sa druge strane nisam ni Samung fan ali ovi galaxy tabovi nisu baš tako loši.

Idealan bi mi bio Pixel, ali ima mnogo ali.
Rado bih uzeo Lenovo Yoga tab sa 3GB ali ne nalazim.
Po svemu što sam pročitao shvatio sam da jurim Android tablet sa minimalno 3GB i mogućnošću rada sa futrolom sa tastaturom.
 
https://youtu.be/3Dl8wLo1W6E

Lepo je Markus ovde rekao, što se tiče tableta jedino šta vredi su iPad, ostalo ništa...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
S obzirom da nigde vise ne cujes za tablet, a izbacili su ovu azdaju sad, jednostavno Apple jedini i dalje ulaze u tablete i pogotovo sad ovaj novi koji ce doci sa iOS 11 (koji je tablet based vise) ima da imaju dosta dobru prodaju. Prosle su godine i godine kada su toliko nahvalili neki tablet uredjaj, a nema ko sve ne pise o tome i koliko se odusevljava, pogoto na iOS 11 kako ce biti funkcionalan.

Mada nikad Android tablet nije mogao da pridje iPad-u sto se tice aplikacija. Jednostavno kvalitet je na strani App Store-a. Mnogo veci.
 
Pa nema sta on da kaze,to se odavno zna. Samo je naveo neke cinjenice(najbolji displej,kvalitet izrade,zvucnici,kamera,performanse...) na jednom tabletu. Jednostavno je klasa za sebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hebale ih nomenklature i Apple i Samsung.
Previše mi je sve to novca za sporedan uređaj po meni.
Za sada mi pije vodu ovaj Samung S2 9.7 koji je predložen gore. Kupujem ga za poklon. Samo još da skontam da li na Tab S2 moze da legne tastatura.
 
Ja sam imao neki Galaxy Tab Samsung i nije podržavao USB tastature. S2 je daleko ozbiljniji uređaj, ali to i dalje ne znači da podržava.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Kupi onda nesto drugo sto ce biti u toj vrednosti, mozda vise bude znacilo nego tablet toj osobi ;)
 
Nazad
Vrh Dno