Šta je novo?

Telefon do 45.000 din

mickey93

Cenjen
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruke
7
Poena
151
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. ADSL
Pozdrav, pre odredjenog vremena mi je crkao Nexus 5x i zeleo bih da uzmem novi telefon. U sustini mi je bitna kamera i da bude pouzdan za razliku od Nexus-a. Paznju su mi privukli s6 edge plus i s7 mada nije mi problem da bude neki drugi proizvodjac. Budzet je oko 45.000 din i uzimao bih polovno sa ili bez garancije. Takodje mi treba i savet oko toga na sta treba da obratim paznju na samsungovoj S seriji. :):):)
 
Hvala, na taj naletoh i sinoc, ne znam koliko bi kostala zamena tog stakla i da li je uopste potrebna. Da dodam jos, posto nisam bio bas precizan, nisam bas neki zahtevan korisnik sto se tice aplikacija. Standardno koristim (facebook, messenger, viber, pored toga jos banking aplikaciju) igrice ne, i nisam konstantno na wifi-ju ili mreznom internetu vec po potrebi.
 
Ако ниси захтеван, онда узми S6 Edge, нов је за око 310 еура на кп са писаном гаранцијом од 12 месеци, ако се нисам преварио, служиће те добро, имаш и А5 (2017) исто је врх телефон, узми погледај рецензије оба модела негде, и види који то се више свиђа, препоручујем ти да погледаш рецензије на јутуб каналу "SmartPhoneHrvatska", и одабери сам шта ти се више допада. :)

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
Odlicna prilika, zamena ekrana 250e a nov 480
Оглас сам му само дао да поглефа, и није замена екрана толико. :) Али у сваком случају да га купује половног па да га поправља то се никако неисплати. Реко сам му да има бољи избор, има А5 2017 нов са 12 месеци писане гаранције, или S6 edge. :)

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
Pala je odluka na S6 edge plus ili obican S7...Moze li neki savet jos? S6 edge plus mi se cini malo prevelik, ali sta znam...
 
Uzmi s7. Jednostavno u svemu je bolji od s6 edge plus, sem velicine displeja. Imaces duzu podrsku softvera, ima bolju kameru i bateriju i mozes naci sa dvogodisnjom garancijom. Takodje je vodootporan.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Слажем се за s7, али ако га нађеш у добром стању за те паре. :)

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno