Šta je novo?

ZenCash

Ma do sada sam mogao triplirati iznos samo na shortovanju, al ga kara slab volumen pa nemas kome prodati/kupiti. Koliko se secam i ja sam jednu kolicinu kupio po $16. Koliko kopas dnevno lomada i sa kojim kartama?
Do pre koju nedelju kopao sam 4-5-6 kako kad. Sad sam presao na zec pa kupujem zen za te pare. Imam 1080ti

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ja se razmisljam malo da nalagerujem zena, nesto sam ubedjen da ce za par meseci biti 20$, samo se pribojavam da coin nije neko djubre, nesto mi neuliva poverenje
Bice mu cena sigurno veca. Dobra ima je tehnologija, e sad jedino mi se ne svidja da je cena tako podlozna promeni na neku vest..

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
@romankov to i nije tako lose, jer ga do sada vrte samo na Bittrex, a s obzirom da je supply 1,602,688, kada ga prihvati jos neka menjacnica verujem da ce biti znatno jaci..
hocu reci da moze biti mnogo boljih vesti, nego losijih.. dug put, mora da se kalemi sada
 
Jel moze neko da mi objasni ovu problematiku...
ZEN kada se pojavio na Bittrexu kostao je 17 dolara i iznosio je 0.003 btc-a, sada iznosi 0.0019 i kosta 5.5 dolara. Znaci kad skoci na 0.003 on nema sanse da vredi 17 dolara iako btc vise vredi sad nego kad se pojavio ZEN. Totalno sam se pogubio.
 
Jel moze neko da mi objasni ovu problematiku...
ZEN kada se pojavio na Bittrexu kostao je 17 dolara i iznosio je 0.003 btc-a, sada iznosi 0.0019 i kosta 5.5 dolara. Znaci kad skoci na 0.003 on nema sanse da vredi 17 dolara iako btc vise vredi sad nego kad se pojavio ZEN. Totalno sam se pogubio.
Koja je vrednost BTC bila u $ tad? Mozda je bila veca nego sadasnja vrednost.
 
@romankov to i nije tako lose, jer ga do sada vrte samo na Bittrex, a s obzirom da je supply 1,602,688, kada ga prihvati jos neka menjacnica verujem da ce biti znatno jaci..
hocu reci da moze biti mnogo boljih vesti, nego losijih.. dug put, mora da se kalemi sada
U pocetku sam mislio da su hteli da pokupe pare na njemu tako sto su pumpali cenu i onda pljus odjednom losa vest i cena padne za 300% ili 400%(preslikana situacija kao i sa BCC) ali vidim da se sad polako dizu i nadam se da ce zaziveti na jos nekoj menjacnici ja se nadam bar ceni od 20$

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pump u toku.
 
Dupe ću si ugrizem što sam (nakon kupovine za 1.25) naivno postavio sell order na 1.5, ne znam šta mi bi jer sam planirao da ga čuvam.

U jednom pumpu je otišlo na 1.8, čekao sam da uradim rebuy na 1.5 a evo ga na 2.3 :mad:
 
Jel moze neko da mi objasni ovu problematiku...
ZEN kada se pojavio na Bittrexu kostao je 17 dolara i iznosio je 0.003 btc-a, sada iznosi 0.0019 i kosta 5.5 dolara. Znaci kad skoci na 0.003 on nema sanse da vredi 17 dolara iako btc vise vredi sad nego kad se pojavio ZEN. Totalno sam se pogubio.

https://coinmarketcap.com/currencies/zencash/

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-zen


Nesto si pobrkao rekao bih...Bio je skocio sa 0.003 na 0.008 u startu. Ili pao sa 0.008 na 0.003. Svakako prvog dana trgovine max mu je bio 0.008 pa otud i max cena u $.
 
E i ja sam skontao da sam se zeznuo, ja cu tacno odustati od bilo kakve trgovine jednostavno ne znam. Izasao sam iz zena i planirao da se vratim i bas tada poceo da skace. Kako sam tako kurate srece ne kapiram. Mrtav coin bio zadnjih 2 meseca i nisam hteo nista da diram , cim sam poceo da cackam odma skocio. Depresija na nivou.
Dupe ću si ugrizem što sam (nakon kupovine za 1.25) naivno postavio sell order na 1.5, ne znam šta mi bi jer sam planirao da ga čuvam.

U jednom pumpu je otišlo na 1.8, čekao sam da uradim rebuy na 1.5 a evo ga na 2.3 :mad:
Isti slucaj, sam sto to sam ja par puta hvatao da prodam na 1.59 pa posle kupim, i zadnji put nikad nije ugledao 1.59. A od starta sam isto govorio da necu cackati samo cuvanje i kopanje.
 
Poslednja izmena:
Nista bolnije nego iskociti iz voza koji je u zaletu :)

Na long, moze zen i mnogo bolje, vredi cuvati
 
Nema se toliko para koliko ima valuta koje bi trebalo cuvati i cekati....
Onda pitanje dokle cekati, kada je dosta ? Da li prodati,cekati jos da skoci, sta ako padne i nevrati se....
Shvatio sam da mi je pokojna baba bila u pravu, pre 30 godina mi je govorila: Cuti tu i kopaj ....
Naravno mislila je na bastu, ali primenjujem i na kripto :)
 
Opak pump. Zen ~ 12 USD.
 
Opet pump. Kako sam izio vnogo.
 
Ljudi moze li mi neko poslati settings za 7950 koji miner da skinem? Da koristim ovaj pool sa prvog posta na suprnova?
 
Ako je neko zainteresovan postoji domaci pool za zen u BiH. Ja i nekoliko kolega kopamo tamo. Sinoc smo poceli da kopamo i cekamo prvi blok. Ako jos neko hoce dobrodosao je :)

http://zen.crypto.ba/

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Zen podivljao. 20 USD.
 
Haos
 
Nije na meni da pričam jer nisam u zenu, niti ga pratim.

Ali, ja bih taj pump odmah iskoristio (bazirano na prethodnim kratkotrajnim alt pumpanjima u poslednje vreme)

Zato nikada necu imati puno para vrv. :)

Stalno cu imati malo vise, neki %, ali nikada puno. Ali i to je blagoslov u današnje vreme, ne žalim se. [emoji2] [emoji3]
 
Mene vabi da prodam :) Doduse, tako sam i pre godinu, dve prodavao stotine ETH za po par dolara i bio srecan kao kuce u liftu :D
 
Ovaj pump je jer je pbc izjavio kako ce zen da vredi 2-3 milijarde sledece godine a i trebalo bi da puste beta node u ponedeljak.Prodati sad ili ne:trust:
 
Izasao sam na 23 usd :) Hvala na paznji i dovidjenja.
 
Shok, koji pump, prosto mi krivo sto ga nemam

edit, btw kakav je taj beta node, sta doprinosi?
 
Ja pre mesec i po imao 130 komada.
@Stormbringer_bg
A zasto se ne vratis kad ljosne dole? Ko zna dokle moze. Ja bih sa pola izasao a pola ostavio.
 
Upravo se "istresao" što bi La rekao na x3.5 profita...


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
zen prevara.png
Sinoc se malo prebacih na Zen....i najlakse mi bilo na supernovi....ali kako kometarisete ovo linkovanje...:)
Usput na kom poolu kopate Zen?
 
Nazad
Vrh Dno