Šta je novo?

ZenCash

Tako sam i mislio, kad dodje do 250$ malo ce mi biti krivo al ko zna zasto je to dobro :)
Elem... jel kopa jos neko ovo sem mene?
 
Ja do pre pola dana dok nisu zdrndali jos jedan pool... Poolovi samo pucaju za ovaj ZEN..
 
Ja koristim suprnova i radi fino.
 
Prvo nije radila supernova ( ili bar meni) pa sam presao na minez.pool kad je i on pao ponovo sam se presaltao na eth.. A sa zenom sam se oprostio za sad dok se malo ne stabilizuje
 
Da li je neko uspeo da pokrene eleos (ili neki drugi) GUI wallet za zen?
 
Ja nisam ni pokusavao, kopam na pool pa kad nakupim onda cu. Kao da sam ga juce urekao, od jutros suprnova nece radi, rig kopa uredno al ne mogu da pristupim poolu preko browsera.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce uskoro da naduvaju cenu zen-a. spremite se za dump (ko ima sta da dumpuje) :D
 
Izgleda da ih napustio glavni dev i vratio se na ZCL proekat. Usput nadnjeni neki bagovi i na ZCL i na ZENCASH, stopirana trgovina do daljneg na Bittexu.

Cena u bunar
 
Samo polako, docice to do 150 usd :)
 
Sad je vreme za kupovinu :D Ovo kao da je iscenirano donekle
 
Ma budale teske, tako ce jednog dana sve te centralizovane valute da popucaju........
 
Bas zbog toga i mislim da ce naduvati cenu, posto je otisao movrcx, pa da pokazu da je coin jak i bez njega :D
 
I pored svih gluposti koje ga prate, cena mu se drži na 10 dolara... Zanimljivo.
 
napusio sam ih na slacku strasno i njih i sve zshitove i ICO i muljatore i banditcke devove koji pljuju BTC kako bi pumpali svoj shit...............

one na r/btc treba cekic i o glavu, sve je poteklo od devova i tragovaca koji kloniraju i izmisljaju shitove i posle plasiraju budalstine oko BTC-a kako bi ljudi kupovali isto
 
Poslednja izmena:
Zato što mi eleos ne radi.
 
:) e da, i koja je razlika između privatne i javne adrese?
 
Otvoren wallet na Bittrexu ;) Idemoooo!
 
Evo ovo cudo se malo budi, jel ima jos neko da ga steka?
 
Ja ga kopam samo sa 280x, a ostatak sam kupio. Imam oko 80 komada. Nego sta mislis jel vreme za prodajaju jer je bas skocio, ili ne dirati nista?
 
Ja ga kopam samo sa 280x, a ostatak sam kupio. Imam oko 80 komada. Nego sta mislis jel vreme za prodajaju jer je bas skocio, ili ne dirati nista?
Nisam nesto sa prognozama jer sam sam jednu trecinu kupio na najvecoj ceni tj kad je bio 17$ i dan dva piske toga ovaj seronja (glavni dev)se nasao da izadje iz tima i cena pade na 4.. Al ja kontam ce tek da zazivi za godinu dve. Ja ga cuvam

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja se razmisljam malo da nalagerujem zena, nesto sam ubedjen da ce za par meseci biti 20$, samo se pribojavam da coin nije neko djubre, nesto mi neuliva poverenje
 
Ma do sada sam mogao triplirati iznos samo na shortovanju, al ga kara slab volumen pa nemas kome prodati/kupiti. Koliko se secam i ja sam jednu kolicinu kupio po $16. Koliko kopas dnevno lomada i sa kojim kartama?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno