Šta je novo?

ZenCash

I kod mene se sve raspada.
 
upravo je objavio OC : Hmm nothing I can do at the moment, I've tried all kinds of possibilites but the blocks simply get orphaned .. Not rejected, not errors whatsoever, they get mined fine and after the next block they're orphaned. I've compared transactions, blocks, nonces etc.. all is good, i've tried z-nomp as well with no luck..

I'll give it up for now, without any error message it's hard to debug as well.
 
Znaci nema sanse da se udari block za dan sa recimo 3 kilo sola?
 
Na suprnova pulu vise puca nego sto radi, dok na miningspeed pulu radi odlicno.
 
samo da ne bude na kraju da ste se badava kopali :D
Ja sam se vratio na zec-a.
 
Ja sam imao par desetina ZCL na bittrexu, i dobio sam isto toliko ZEN coina. i meni stoji vec 10 dana wallet under maintenance, nadam se da ce ga pustiti do sutra...
ZCL je pre razdvajanja bio 10$, posle 110000 bloka pao je na 3.5$, tako da mislim da ZEN ne bi trebao da bude ispod 5$, s obzirom da je ceo DEV tim presaltan na ZEN.
 
ja nekako nisam za kopanje na one temporary adrese, nekako ta adresa nije pod mojom kontrolom, odnosno pod kontrolom menjacnice... :)
 
Onaj sajt sto je delio kao zen adrese je nestao :D
 
Pa to ti i kazem, navukli su garant na hiljade ljudi kao evo vam temporary adresa kopajte tu, i onda... nestanu... :D
Ako ocminer kaze da postoje problemi sa coinom, i ugasio je taj pool dok se ne srede, onda je to tako.
Pretpostavljam da svi ovi drugi koji "isplacuju" su navlakuse, jer je ocigledno da neki problem sa coinom postoji.
 
Poslednja izmena:
Sajt bre radi, ne ložite ljude bezveze.
 
Sad radi, nije bio updatoovan ~12h, videt cemo kazu da su spavali :)
 
A kako wallet adresu da napravim? Sta da stavim u bat fajl?
 
Nije, na tradesatoshi se vec trguje sa zencash-om, moze tamo da napravi adresu.
 
Da li neko mozda ima upotrebljivi windows wallet za ovaj ZEN (ne bih bas da ga cuvam po trecerazrednim berzama)? Do sada sam sve sto sam izrudario prodavao, i uvek je to bila losa odluka :) zato ovo malo sto sam iskopao hocu da sacuvam dok mu cena ne dodje na 150 evra pa da se k'o covek lepo istovarim :)
 
Na Bittrexu nista jos uvek.
 
Ja cekam windows wallet i cenu od 150 EUR :)
 
Kad jos nije bio izasao na Bittrex-u ja sam imao oko 2.5 komada na tradesatoshi-u, i poslao sam te novcice na adresu od zcl-a na bittrexu. Tradesatoshi je to kao poslao i proslo je sve ok, al novaca nigde nema. Znaci zanima me sta se desava sa transakcijom ako je poslata na adresu od drugog coin-a, dal se to moze vratiti ili je otislo u ne povrat. Nesto sam se prekontao u glavi kad sam to uradio jer su zcl i zen spajali wallet-e al opet neopisiva glupost s'moje strane. :d
401139a9c2dc4f627257cdc8cdda78d4.png
Edit: suport se naravno ne javlja :)
 
Dajem 30% od tih 2.5 ko mi pomogne :d
 
Dajem 30% od tih 2.5 ko mi pomogne :d

Nema pomoci........ zeznuo si se, ako imaju kontrolu private key-a (sto iskreno ne znam) oni sa malo vise cimanja mogu to da odrade, ali za 2.5kom tesko da ce trosit vreme koje vise kosta, jer to nije bas jednostavno
 
Nazad
Vrh Dno