Šta je novo?

ZenCash

Na kojoj je menjacnici?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nema ga na bitrexu.Da li ocekujete cenu kao kod Zcasha kada se pojavio ?
 
Na Bitrexu je, bice sutra u toku dana omogucen njegov wallet.
Cena minimum 5 $
 
Zcash je imao jos tri nule :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bas to :) Prebaci cu masine pa sto bog da kad se pojavi na bittrexu.
 
ZEC: Stratum - Cannot connect to zen.suprnova.cc:3618
ZEC: Stratum - Failed to connect, retry in 20 sec...

Imate li vezu sa pool-om?
Edit: suprnova trenutno ne radi,nece da se poveze na nijednom portu.Vracam se na stari dobri ETH :D
Izgleda da te ZEN scam,nisu objavili wallet za win,rudarenje funkcionisalo 5 minuta i stalo,mora da je dev tim ukljucio svoje masine da nakupi coin-e.
 
Poslednja izmena:
@d.darko Sada radi,problem je bio do pool-a,nisam pokusavao sa starijim verzijama miner u startu sam skinu claymore 12.5.
 
Jel radi ovo nekom? 12.5 clay, neće da se konektuje...
 
Ne. Koliko vidim samo jedan pool ima, suprnova, i ni on ne radi. A negde se kopa, vidi se po mrezi. Jos jedan fer coin....
 
Mrka kapa, samo ovo izbacuje : ZEC: Job timeout, disconnect, retry in 20 sec...
 
Evo ovde radi...
Samo ne znam jel ovo ok H/s za 280 vaporx?
b83bf23388f5688fd779b0df2445f15c.png
 
Gde si otvorio adresu?
 
Kopajte ovo. ZEC se sprema da napravi show a to ce da izazove FOMO na ovom forku. (Ako btc ne brbokne na 1600 i povuce sve sa sobom). Ako ima slow start kao zec istresajte se odma ako ne cekajte da zec zavrsi svoje pa onda prodajte.
 
Samo jos da na pool resi payment,i da se pojavi na bitrex.Mozda pool bude nekom zanimljiv i za zcash...
 
na ovom pulu mi baca 325 sol.
ZecMiner64.exe -zpool pool.miningspeed.com:3062 -zwal "addres" -zpsw x -allpools 1
 
sta ce vam adresa samo kopajte na suprnovu (ako radi) i naknadno cete uneti adresu
 
Pa ne radi suprnova (bar meni). Ja sam napravio adresu na minez.zone, a kopam na miningspeed poolu.
 
Ima li neko informaciju kad ce ga bitrex dodati?
@fearco javi kad ti legne prva isplata na adresu.

Послато са LG-H500 уз помоћ Тапатока
 
evo radi suprnova mada iskreno nemam pojma jel vredi kopati ovo.
skinuo sam masinu sa zeca koji bar znam koliko donosi para, ovo moze da vredi 0.0000000001$ a moze i 1$ :D
 
Kopajte ovo. ZEC se sprema da napravi show a to ce da izazove FOMO na ovom forku. (Ako btc ne brbokne na 1600 i povuce sve sa sobom). Ako ima slow start kao zec istresajte se odma ako ne cekajte da zec zavrsi svoje pa onda prodajte.

kopa se tesko ko zlato majku mu
 
Aj okaci bat file od suprnove.
 
Jel moze bat za suprnovu, i dalje nece. Koji port?
 
Evo ga radi na :3618
 
Radi.
 
Ponovo nema veze sa poolom?

Послато са LG-H500 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno