Šta je novo?

[A1] Vikend Net

Ovo me podseća na mts turist sim karticu :D Kada hoću da aktiviram dodatak net na 24h, stigne mi poruka da je moj zahtev prihvaćen i da ću uskoro biti obavešten o aktivaciji promocije. Prodje tako 3 dana i ništa, onda ja odem u poslovnicu, napišem prigovor itd, i u glavnom posle 2-3 nedelje mogu da aktiviram dodatak :D Izgleda da i vip ima problema sa tim povremenim net dodacima, samo nemam pojma u čemu je fora. Novo je pa se možda uhodavaju :D
 
I meni, ali nisam ti hteo stati na zulj ;)
 
Sta uopste treba dodatno aktivirati? Zasto ne aktiviraju pri uzimanju kartice/uredjaja?

btw, jel simfree uredjaj?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Uz kupovinu mifi rutera dobijas 7 dana besplatnog flat interneta.

Kasnije sam (po potrebi) aktiviras dodatke za 1, 2, 7 ili 30 dana.

Moj mifi ruter jeste simfree.
 
Ovo je komedija - i dalje ne radi aktivacija. Aktivirao mesec dana iz aplikacije - stoji da je u procesu aktivacije, a ne da nisam dobio poruku o uspesnoj aktivaciji, vec nisam dobio ni poruku da ce mi biti aktivirano. Zovem korisnicki - kazu vide da stoji da je na aktivaciji, ali da aktivacija nije uspela... -.-


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ludilo totalno, ja idalje dobijam ovu poruku:

Poštovani korisniče, trenutno vam je onemogućen pristup ponudi tarifnih dodataka. Ukoliko želite, možete poslati zahtev za dobijanje pristupa. Po obradi zahteva, dobićete SMS poruku.

Vaš Vip

Ne znam da li je iko uspeo da aktivira neki dodatak na vikend netu...
 
Ja sam opet morao da zovem, ali da bi skinuo tu poruku kliknes na prijavi gresku, a onda nazoves call centar i kazes da dobijas tu poruku. Meni napokon rucno aktivirase mesec dana pa sam miran dok developeri ne pomere dupe i srede sto su zaj...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja to cekam, zvacu ih popodne, sad sam u guzvi, nemam 20 minuta da cekam na telefonu.
 
Aktivirali mi mesec dana, radi sad, a i imam milion opcija na moj vip portalu sad.
 
Koje sve opcije postoje, ima li nesto za minute?
 
Imao si srece. Kako su uveli Neo tarife, cekam po desetak minuta vec 2x :)
 
I meni se javio ranije opisani problem tj. nedostupna aktivacija preko web-a i aplikacije moj vip. Pozvao sam korisnicki servis, brzo su se javili i evidentirali problem za teh. podršku. Odmah sam tražio dodatak za 30 dana koji su aktivirali.
Definitivno imaju neki problem koji još nije rešen
 
Ne mogu da udjem u Moj VIP kad sam na WiFi, dodje obavestenje da je doslo do problema. Mozda zato sto sam stavio karticu u drugi MiFi?
 
Ja sam se registrovao na moj vip, mogu sa bilo kog neta da se ulogujem i vidim sve.
 
Da li moze da se uzme samo kartica bez uredjaja i da se ubaci u neki telefon i da se aktivira deljenje neta preko WIFI na telefonu? :)
 
Ne moze bez Uredjaja, potvrdjeno vec nekoliko puta. Nije ni los, moj je simfree. Ja sam ubacio karticu u drugi mifi i radi, znaci moze i u telefon.
 
Znaci moze bez uređaja da radi, ali oni ne dozvoljavaju da se uzme bez... fantastično:crash:
 
Uzmi ga i stavi odmah u oglas neotvoren. Verovatno mozes 5000 da dobijes.
 
Znaci moze bez uređaja da radi, ali oni ne dozvoljavaju da se uzme bez... fantastično:crash:

Pa sigurno da bi kostalo vise na dnevnom/dvodnevnom/nedeljnom/mesecnom nivou da ide bez uredjaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio sam na 3Lokacije na Novom Beogradu i radnici nemaju pojma skoro o Vikend Net a pogotovo ne kad im spominjes MiFi. I MiFi bio samo dostupan u Uscu.
 
Meni su porucli mifi - stigao za 2 dana tek :( Ali radi posao...
 
Bio sam na 3Lokacije na Novom Beogradu i radnici nemaju pojma skoro o Vikend Net a pogotovo ne kad im spominjes MiFi. I MiFi bio samo dostupan u Uscu.

Verovatno si bio u handy prodavnicama markiranim kao VIP. Ima i toga. Verujem da ima jos takvih prodavnica koje nisu cule ni za NEO tarife.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno si bio u handy prodavnicama markiranim kao VIP. Ima i toga. Verujem da ima jos takvih prodavnica koje nisu cule ni za NEO tarife.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mozda da je Vip Stand u Delti od Handy. Ne verujem da je u Merkatoru i Uscu. Jer to su prodavnice, pogotovu u Uscu je ogromna.
 
U TC BIG u NS imas handy-ev bas stand. Ali isto tako na ulazu kod dm, postoji VIP (doduse mali, ali bas kao prodavnica i nigde handy logo, sve samo VIP boje i obelezja) koji je ustvari handy-ev.

Don't let the disguise fool you.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Proverio sam na njihovom sajtu, za SC Big u NS pise da je Handy, takodje i SC Big u BG je Handy.

Usce, Delta City i Merkator su sve VIP Centar.
 
U SC Big Fashion u BG ima i VIP Centar koji je na spratu između Telenora i MTSa, dok je Handy u prizemlju ;)
Na sajti Vipa piše da ima samo Handy :)
 
Proverio sam na njihovom sajtu, za SC Big u NS pise da je Handy, takodje i SC Big u BG je Handy.

Usce, Delta City i Merkator su sve VIP Centar.

Ali u SC BIG u NS postoji Handy posebno stand klasicni na jednom ulazu gde su ljudi sa handy uniformama, i VIP radnja na drugom ulazu (bas kao radnja), gde su ljudi u VIP uniformama (ali je takodje handy to).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro to mozda, ali ovde je VIP bilo sve gde sam ja bio. Ne verujem da imaju vipov pecat? Jer sam bio vec nekoliko puta na te lokacije i zavrsavao neke stvari.
 
Nazad
Vrh Dno