Šta je novo?

[A1] Vikend Net

Da li je neko skoro kupio vikend da može da potvrdi da je sim free.
U Vipu šopu kažu da je zaključan. Mada mi taj dečko nije baš delovao 100% siguran

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ljudi probao sam u šopu moju karticu da ubacim u mifi kod njih i nije krenuo protok.
Na koji ste način vi uspeli da koristite uredjaj sa drugim mrežama sem Vip-a?

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da li je neko skoro kupio vikend da može da potvrdi da je sim free.
U Vipu šopu kažu da je zaključan. Mada mi taj dečko nije baš delovao 100% siguran

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka

Uzeo sam mifi pre mesec dana za ortaka, radi na telenoru bez problema. Samo treba uneti apn za telenor/mts, dok je za vip ubačen fabrički. Jedno je da li ima protoka, a drugo je da li se registrovao na mrežu, a pogrešan apn pa zato neće.
 
Da registrovao se na mrežu. Sijala zelena lampica. Kada sam se okačio na ruter pisalo je da je na 4G kada se klikne na jačinu signala.

Mada nisam, tako nabrzinu, uspeo da nadjem gde podešava APN.
Da sam otišao dalje možda bi se setio podešavanja APN.

Hvala Vam što ste me podsetilo na apn.


Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da li neko zna ima li posle setovanja password dalje nekih podešavanja u verziji Vikend Net, mislim (pribojavam se) da ruter nije uskraćen za ostala podešavanja pošto nisam dalje stigao da vidim ništa t.j. da se 'igram'


Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da li neko zna ima li posle setovanja password dalje nekih podešavanja u verziji Vikend Net, mislim (pribojavam se) da ruter nije uskraćen za ostala podešavanja pošto nisam dalje stigao da vidim ništa t.j. da se 'igram'


Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
Ima setovanja, lepo radi huawei app a i preko browsera kada mu se pristupi. Nije lock, kupljen pre mesec dana. Moze da radi i kao repeater. Meni stuko 50gb za 10 dana sa telenor cg 4g sim, paralelno 3 tel i 1 android box, youtube i netflix istovremeno. Mifi je vrh po meni, jedino fali 5ghz wifi.
 
Ima setovanja, lepo radi huawei app a i preko browsera kada mu se pristupi. Nije lock, kupljen pre mesec dana. Moze da radi i kao repeater.

@nagard
Hvala na odgovoru
Kupili ste Vikend Net mifi u Vipu?
Vidim zadovoljni kako sve to funkcioniše.



Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Inace ako nekom treba kartica iz bg mozemo se cujemo na pm i razmenimo brojeve.Uslov je da pokrije deo rata za ruter sto nije velika cifra.

Sent from my M9 using Tapatalk
 
Kolika je cena kartice?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Kupio sam mifi vikend net.
Mogu vam reći da sam oduševljen.
Za ovo malo druženja deluje mi da će biti sve ok.
Naravno info je tačan SIMFREE je!
Nikako ne mogu da shvatim koliko su ljudi koji rade u čak tri VIP centra bili neinfomisani. Jedan veliki minus.
Od jednig koji je izričito tvrdio da je zaključan pa su njegove koleginice koje su čule temu posle potvrdile, do nesigurnosti kod drugog. Treći je mislio da je simfree i imao dobru volju da zove pita i čak da probamo. Tu nas je zezno APN ili možda neka greška u inicijalizaciji tog uređaja ovaj koji sam kupio je bio ok.

Meni kada se okačite na ruter je baš koristan i opširan, Huawei app za android i iPhone rade dobro posao.
Naše (telenor) apn dobija sam (mada kod testa u VIP centru ruter nije povukao Telenor apn, strane sam morao da učukam ručno za svaki slučaj.
Za kratko vreme baterija je držala procenat.
Sam uredjaj lagan i zgodan za upotrebu. Fali 5ghz i možda mali led displej mada bi onda cena bila viša.


Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
@akole

Meni su ponudili posao u Vipu jer sam znao vise od njih :smash:

Moze da se desi da se konekcija nekad zabaguje pa staro dobro cupanje baterije uvek pomogne...
 
@akole

Meni su ponudili posao u Vipu jer sam znao vise od njih :smash:

Moze da se desi da se konekcija nekad zabaguje pa staro dobro cupanje baterije uvek pomogne...

Vidiš znanje se isplatilo svaka čast!
Međutim tvoje kolege (ako si prihvatio ponudu) su me baš našetale. Mogao sam pre dva dana da rešim problem a ne ovako u 5 do 12 u zadnji minut pre puta.
Svaka čast i tvom kolegi koji mi je izašao u susret bilo mi je značajno iako nisam tog momenta kupio mifi.
Za ostale baš porazno. Mogli bi u vip-u poraditi na seminarima za prodavce...
Ma da ko zna koja je glupost u tom momentu bila.
Bilo je dosta ljudi nervoznih sa problemima oko računa dobro naoštrenih za svađu, koji su čekali u redu posle...

Ipak sam verovao informacijama sa foruma a ne iskustvu prodavaca u VIP centru i kupio pa kući sve probao natenane dobro ne baš natenane.

Ipak VIP drži sve uređaje otključanim.
Hvala svima!

Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ovi problemi sa sesijom i trajanjem od 2 h su vezani za karticu Vikend Net ili za MIFI koji se prodaje uz paket.


Poslato sa FRD-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Vezani su za sim, tj. paket Vikend Net. Kad bi stavio mts ili telenor sim, sesija bi ti na MiFiju trajala sve dok je ukljucen.
 
Vip prekida sesiju na svaka 2 sata. Verovatno namerno to rade. Sam mifi nema veze sa tim.
 
Samo nerviraju korisnike s tim nepotrebnim seckanjem.
 
Mislim da je najbolje pitati Turka na Twitteru, posto se skoro hvalio da od 2015. VIP Mobile ne zakljucava nijedan telefon.
https://twitter.com/turkdejan/status/1010609544915976192

To su mi rekli u Vip centru, a isto izjavljuju na zvanicnom Vip profililu na FB. U mom aktuelnom telefonu, pre par meseci uzet, radi mts kartica, ali prepoznaje samo 3g mrezu. S'druge strane, moji Vip-telefoni stariji od 2015., traze unos koda. Na mts kartici ne pise kakava je, ali izgleda da izdaju samo 3G kartice, sto se prepaid-a tice.

Malo sam se udaljio od teme, ali se sada vracam: Huawei Mifi uz Vikend net, je koliko vidim, nekada kostao oko 6500? Sada, 5400. Mozda ce, jos da pada?
 
Poslednja izmena:
Da, MTS prepaid su (skoro sve) 3G-only. OSim Tourist/SuperTourist SIMova. To je neka fora da MTS ima "Razloga" da nekome rasproda zaostale kartice :(

Skoro je pao na 5400, pre manje od 6 meseci, cini mi se? Ne verujem da ce ici dole. Mozda ce izmeniti Vikend Net jedino.
 
Moze li neko da malo pojasni,kako se manifestuje ta sesija na 2 sata,to prekidanje konekcije,koliko traje prekid konekcije,da li se odmah konektuje i diskonektuje ili prekid konekcije traje duze,minut dva pet ?
 
Nema totalnog prekida konekcije, samo se u tom momentu malo uspori na par minuta i promeni IP. Bar je tako kod mene...
 
Nema totalnog prekida konekcije, samo se u tom momentu malo uspori na par minuta i promeni IP. Bar je tako kod mene...

Zahvaljujem,uzeo sam,videcemo za sesiju,mada mi ovaj u vipu kaze da ima opcija da se podesi na ruteru da kada nema saobracaja da neode u sleep mode.
 
U medjuvremenu jel uzeo jos neko ovu uslugu, da li vredi?

Treba mi pristup netu bez ogranicenja, i bez uslovljavanja da uzimam i uslugu tv-a ili fiksnog telefona. da li postoji neka alternativa?
 
Sve zavisi od tvoje lokacije. Na jugu Srbije u nekim gradovima imaš optičke provajdere koji ne uslovljavaju.
 
Nazad
Vrh Dno