Šta je novo?

[A1] Vikend Net

Ja povremeno koristim u Aranđelovcu, baš iz razloga gledanja eon aplikacije. Iako ima 4g, dešava se da izbaci ponekada (zavisi dosta od opterecenosti vip mreze). Inače modem radi ok. Probao u Grčkoj sa bonbon karticom, radi ok na više uredjaja.
Ponekad modem koristim kao wifi pojačivač.
GB su neograničeni za ono vreme za koje platiš.

Послато са SM-A530F уз помоћ Тапатока
 
Samo uzmi u obzir da ce ti se net prekidati na svaka 2 sata, ali se ruter sam odmah poveze nakon svakog prekida.
 
Da li se nekome desilo da ima "tehničkih problema" takvih da se kartica uopšte ne povezuje na mrežu, koje VIP nije rešio za celih osam dana? Ne znam šta da radim, zovem skoro svaki dan, ali me svaki put otkače da je "prebačeno u tehničku službu" i da će mi se oni javiti sms-om.
 
Sesija na dva sata je čista laž, zapravo traje dva sata samo kada je saobraćaj slab. Čim se nešto downloaduje, prekida se baš često. Inače net je korišćen na lokaciji sa punim 4G+ signalom, tako da prekid sesije nije zbog toga. Screenshot_20190419-233631_Samsung Internet.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li primetis da se sesija diskonektuje ili samo poredis to na sajtu?
To na sajtu kod VIPa ne znaci da se net prekida, na Nova, Smart i Online tarifama je na max. 1h sesija, ali nikada nema prekida konekcije.
 
Ja primetim na ruteru da je to uvek tacno na dva sata.

To sto ti vidis na listingu nije ta fizicka sesija i njen prekid, vec nacin kako vip obracunava potrosnju (znam, deluje izbagovano) ali to sto vidis na listingu nema vezesa realnim prekidom sesije na dva sata. I da, stvarno se prekida na svaka dva sata. Pogledaj na ruteru i videces.
 
Da li primetis da se sesija diskonektuje ili samo poredis to na sajtu?
To na sajtu kod VIPa ne znaci da se net prekida, na Nova, Smart i Online tarifama je na max. 1h sesija, ali nikada nema prekida konekcije.

Ja sam koristio IPTV sa ovim vikend netom i primeti se prekid tačno na svaka dva sata.
 
Da li se nekome desilo da ima "tehničkih problema" takvih da se kartica uopšte ne povezuje na mrežu, koje VIP nije rešio za celih osam dana? Ne znam šta da radim, zovem skoro svaki dan, ali me svaki put otkače da je "prebačeno u tehničku službu" i da će mi se oni javiti sms-om.

Imao sam ja sličan problem, baš kad sam kupovao online. Nedelju dana smo se vukli, i na kraju je zaključak bio da je neko negde u sistemu pogrešno upisao ID sim kartice ili broj telefona, tako da je u sistemu delovalo da je sve u redu kada sam se žalio, a u praksi ništa nije radilo. Mislim da se razlikovao broj telefona na kartici koju sam preuzeo od onoga broja telefona koji se prikazivao na portalu prilikom kupovine (ako prikazuje uopšte, ne sećam se više tačno). Na kraju je neko tamo provalio šta je problem posle svakodnevnog zivkanja i rešio to. Tražio sam im da mi produže tih besplatnih nedelju dana jer ih nisam mogao iskoristiti zbog njihovog problema i produžili su mi. Sve je bilo u redu posle toga.
Nije u pitanju nikakva prevara, samo se negde zavukla neka greška i treba je naći. Previše je dobra usluga da bi se zbog ovakvih stvari odustajalo od nje. Da sam svaki put odustajao od usluga kada je bilo tehničkih problema ili kada su me zezali danima u MTSu, Telenoru, VIPu, SBBu, Kopernikusu, itd, danas ne bih imao ni mobilni ni internet ni TV ni ništa, to je nažalost deo života (borba sa njima). Samo strpljivo i verujem da će se rešiti.
 
Ja sam koristio IPTV sa ovim vikend netom i primeti se prekid tačno na svaka dva sata.
Uh, to je bas gadno, ali vise lici na prekid interneta skroz, jer bi IPTV trebao da bufferuje dovoljno.
Jeste svoj ruter ili ovaj njihov koristili?
 
Posle duze pauze, ponovo sam aktivirao vikend net tarifu, prvi put na 7 dana a zatim na mesec i aktivacija dodatka se realizuje za ~3 sekunde (posalju obavestenje na email i sms).
 
jer treba nekom samo kartica iz bg za vikend net za400 din ostalo je oko 1200 din u ratama sto cu dam pri prenosu vlasnistva.

Sent from my ATU-L21 using Tapatalk
 
Uzeh i ja. Dobro radi. Down 30, up 30

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Upravo mi se javio problem koji je n1tr0 imao od samog pocetka.
Istekao mi je dodatak, i odradio sve isto kao i svaki put ali ga sistemski u pocetnom ekranu na vip nalogu ne vidi. Samo u aktivnim dodacima i nema sanse da profunkcionise ni pored pokusaja aktiviranja dadatka na 1 dan i 2 poziva korisnickom servisu nista nisu resila. :mad:
 
Kupio bi karticu dali bi neko uzeo modem ili ako nekom netreba kartica uzeo bi je
 
Upravo mi se javio problem koji je n1tr0 imao od samog pocetka.
Istekao mi je dodatak, i odradio sve isto kao i svaki put ali ga sistemski u pocetnom ekranu na vip nalogu ne vidi. Samo u aktivnim dodacima i nema sanse da profunkcionise ni pored pokusaja aktiviranja dadatka na 1 dan i 2 poziva korisnickom servisu nista nisu resila. :mad:
Nešto slično se i meni dešava redovno već par meseci Ako je kartica imala aktivan dodatak do ponoći ako aktiviram nakon toga odmah u sledećih otprilike sat vremena novi dodatak, zabaguje sve. Piše da je aktivirano na portalu, ali brzina na kartici ostaje 64kbps. I dok se to ne reši može proći i ceo dan. Ne pomažu ni reseti, ni menjanje uređaja, ništa. S obzirom da imam dve kartice testirao sam razne varijante i bacio tako skoro 2 hiljade dinara na duple internete dok nisam provalio sistem. Sada kartice aktiviram naizmenično. Kada mi istekne dodatak na jednoj, ni ne razmišljam da reaktiviram na njoj jer znam da neće raditi, već je pustim da iskulira taj jedan dan i za to vreme aktiviram jednodnevni dodatak na drugoj kartici. Ništa drugo ne pomaže, ni desetine poziva njima, ni mejlovi... a na kraju ni nerviranje. Trebalo bi to pod hitno da reše.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Istekao je dodatak u subotu 00:00 i nije proradio do ponedeljka ~10:00. Jedina prednost je u tome da je vikend i da se nisam mnogo iznervirao zbog posla...

Ali slažem se sa tobom, odavno su trebalo ovo da reše. Ili neko da ima pristup da moze da refreshuje ili sta vec.
 
Ako bi se kartica ubacila u telefon, da li bi internet i dalje imao prekide na svakih 2 sata?
 
Sistemski je podešeno, nema veze sa uredjajem!
 
Da li su sesije i dalje ogranicene po 2h?

I ako je neko koristio VIP Kucni net da li i tu postoje konstantni prekidi ili je drugacija situacija u odnosu na Vikend net?
 
Da li su sesije i dalje ogranicene po 2h?

I ako je neko koristio VIP Kucni net da li i tu postoje konstantni prekidi ili je drugacija situacija u odnosu na Vikend net?

kucni net na 12h su ti sesije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav,

Ako neko iz teme želi da proda Vip vikend net karticu bez rutera voljan sam da kupim po nekoj korektnoj ceni.

Kontakt na PP.
 
Ako neko iz teme želi da proda Vip vikend net karticu bez rutera voljan sam da kupim po nekoj korektnoj ceni.

Iz ovoga pretpostavljam da direktno u Vipu ne može da se dobije samo kartica, već je obavezno kupiti i onaj MiFi? Ako je tako, baš je bezveze da to forsiraju, jer i ja hoću da uzmem Vikend net, a imam nekoliko 4G modema, od toga je jedan njihov od Kućnog neta koji više ne koristim.

Ali s obzirom da je tehnički u pitanju postpaid, zašto bi uopšte neko hteo da proda karticu? Pošto se ugovor vodi na originalnog kupca, znači da možeš da napraviš veliki račun i ne platiš, a vlasnik ugovora će biti zadužen.
 
Ugovor može i da se prenese na drugo lice, bar za kućni net pa ne vidim što ne bi moglo i za ovo.
 
Poslednja izmena:
Podrazumeva se da bi vlasnik preneo ugovor na mene.

Razmišljam i da kupim Vikend net direktno u Vip-u (šta mislite koliko realno mogu da tražim za ruter, cena novog je 5.400 a neotpakovanog bih i prodao)?
 
Podrazumeva se da bi vlasnik preneo ugovor na mene.

Razmišljam i da kupim Vikend net direktno u Vip-u (šta mislite koliko realno mogu da tražim za ruter, cena novog je 5.400 a neotpakovanog bih i prodao)?

https://www.kupujemprodajem.com/sea...earch]=Traži&dummy=name&data[keywords]=e5573c

Koliko vidim, ne može da se proda za više od 2-3 hiljade (a i to je pitanje, uglavnom samo stoje oglasi), a ovde su skoro svi mts i Telenor, samo jedan je iz Vipa za 3500 dinara, a ne znam da li je bitno za cenu to koji je provajder.
 
vipovi su simfree dok mts i telenor su zakljucani i nema resenja za free unlock jer su algo v4

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel moze neko ko ima Vip Vikend da javi kako radi trenutno. Planiram da uzmem a imam vip u mobilnom a jedva vezu uspostavljam od sinoc od kad je vanredno stanje objavljeno.
 
VIP ima problema na više nivoa trenutno sa svojim servisima, od objave vanrednog stanja. Čak i sam VIP direktno trenutno preporučuje nadopunu voice servisa alternativama kao što je Viber. I sa data servisom postoji problem.

https://twitter.com/Vip_mobile/status/1239501028380286984?s=20

b6d1ace9518eedb3606a451870cb35c2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma to znam, sinoc samo preko vibera. Nego kako radi vikend net vi koji ga koristite?
 
Nazad
Vrh Dno