Šta je novo?

[A1] Vikend Net

Proverio sam brzinu 4g interneta kod mame na telefonu, ima vip broj.
Krece se izmedju 12-16 download I 4-8 upload. Test sam radio na fast.com.
Da li to znaci da bih te brzine imao, da uzmem vikend net?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Brzi je vikend ali zavisi i od zagusenosti saobracaja. Nocu je protok logicno bolji.
 
Kako se ovi prekidi sesija o kojima pricate manifestuju na online streamovanje i gledanje eon-a? Da li na svaka dva sata moras da restartujes stream koji gledas? Ili da restartujes eon app ako gledas tv.
 
Ma sljaka super. Ja u vikendici spucam po 150-200GB mesecno. Sto na eon, sto na youtube i HBOgo. Google chromecast na 2 tv i cepaj

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sad zvao VIP, rekli mi da ne moram da uzmem ruter za vikend net. Jel imate neku preporuku za neki drugi ili da uzmem njihov?
 
Komotno mozes u neki telefon koji ne koristis ako ti domet nije toliko bitan.
 
Trenutno nemam ni jedan telefon :) Ali videcu da pozajmim od nekog cisto dok probam kako radi na mojoj lokaciji. Za posle bih uzeo nesto.
 
Uzeh danas net na probu. Radio sam merenja na 3 sajta i prosek od 3 merenja su sledeca:
1. fast.com - 23/5
2. speed.measurementlab.net - 22/7
3. speedtest.net (VIP server) - 40/18
4. speedtest.net (telenor server) - 24/7

Reklo bi da ovaj njihov server ne daje realne rezultate. Tako da mi je brzina u proseku oko 23/6 recimo. Malo mi je preskupo da dam 3500 mesecno za tu brzinu, ako uzmem u obzir na menjanje IP adrese na svaka 2 sata. Meh, back to the drawing board :/
 
Ja bih bio zadovoljan i sa tim brzinama ali po toj ceni ne, da je bar za crvenu jeftinije pa i da se razmotri...
 
Imate jeftinije ali ne i pripejd. Kad ti treba aktiviras. Meni odgovara. Pogotovo sto bazna nije opterecena.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
I mene zanima to drugo, ali mislim da i on misli na Vikend net.

Ne mogu da prezalim sto nisam uzeo stari 100GB paket sa 5/5 protokom nakon potrosenih 100GB, bukvalno mi toliko treba
 
Poslednja izmena:
Ruter uzet pre 7 dana.

Stoji svo vreme na punjaču, ali neće da puni bateriju do 100%

Neispravno ili neki feature?

cb5a6369a7adf4b3436f2e11f036060f.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne može bez njihovog rutera, ja naručio online samo karticu al zvali da kažu da mora ruter ( može na 24 rate ) i ugovorna obaveza na tri meseca.
 
Kakva UO kad dopunjavaš samo kad ti treba?

Meni su samo rekli da deaktivirsju karticu ako se ne uplati duže od godinu dana.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako je glup vip sajt pa to je neverovatno.
Želeo bih da kupim vikend net i kako to da uradim? Ono ko je smišljao zeznuo je i genijalca sa mts-a.
Nema šanse da je to testirano i da vide da li će obično ljudsko biće da shvati kako ti njihovi sajtovi rade.

10 minuta kasnije...

VIP Vikend net - skriveno dugmev- 2020-11-29 015444.png

Phuuu, toliko su me iznervirali da sam malo proleteo kroz kod. Kad ono tamo je neki njihov stručnjak "iskometarisao dugme kupi". Pa ovo nema ni na crtanom filmu.

Sve mi se čini da spremaju neko sakaćenje ovog paketa ali još nisu sigurni šta im je činiti a web developera mrzi da sve to radi "hoću-neću" pa je samo sakrio dugme.

Cirkus...
 
Zvao sam kol centar zbog vikend neta, kaze mi da nema kupi dugme zato sto nemaju na stanju modeme i onda ne moze da se uzme vikend net. Predozila je da vidi nesto u koju poslovnicu bih ostisao pa da se tamo juri modem... Tu sam vec prestao da slusam...

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Sprema se xmass neogranicena kampanja za net. Sacekaj jos nekoliko dana ako ti se ne zuri, da se ne zaletis a posle da ne bude kuku lele.

PS ne znam sta ce da obuhvati i sta se podrazumeva pod time.
 
@Team1

Pa vrlo moguće da si u pravu. Nije mi hitnoća i sačekaću da vidim šta če da se dešava.


Ja sam inače na MTS-u ali ova opcija bez ugovora, bez limita u brzini i bez limita u količini je primamnjiva za imati kada je kabel u prekidu a hitno ti treba ili kada ideš negde a moraš da imaš brz internet.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
@joes021
Pretpostavljam cime se bavis, kad si pronasao dugme na f12 ;)

Slazem se da im je sajt katastrofa, da neko na taj nacin zakomentarise dugme je jako interesantno.

Ispravno razmisljas sto se alternative tice, iz istog razloga sam ga i ja uzeo kao i vecina u ovoj temi.
 
Trenutna brzina vikend neta kod TC Stadion 0.18Mbps. Naglašavam 0.18Mbps a ne MBps.
Brži je dial up.
Paket plaćen 3600 za mesec dana. I ovako već danima.
Ima li neke fore da promenim baznu stanicu nekako ili bilo šta?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno