Šta je novo?

[A1] Vikend Net

spavach

Cenjen
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruke
392
Poena
195
A kakva je ovo fora sa Vikend Net. Ako sam dobro razumeo dobije se lte modem huawei e5573c koji košta 6480 din i otplaćuje se na rate, a onda se po potrebi uplaćuje jedan, dva , sedam dana... Jel neko testirao ovo? Pretpostavljam da se potpisuje neki ugovor zbog ovog modema, a da li može da se plati modem odmah da nema ugovora?
 
Da li je ovaj vikend net stvarno flat? Da li mogu za mesec dana da potrosim 500-600GB?
 
Evo odgovora:



Biće zanimljivo pročitati ugovor, jer ovakva ponuda (bar meni) nije preskupa. Odlično je što nema ugovorne obaveze (ako se plati odmah mifi), plaća se samo u mesecu u kome je izvršena aktivacija dodatka.

Ja cu potrositi preko 1 TB ako uzmem taj meseci dodatak. To je dzabe 3500din ako je stvarno kolicinski flat
 
Poslednja izmena:
Pitao sam ih na fejsbuku.

Zvao sam korisnicki servis i rekli su mi da kolicinski NEMA ogranicenja. Ja im kazem da sam u stanju da potrosim 1 TB a oni kazu da je kolicinski neogranicen.

Ogranicen je vremenski u zavisnosti koji dodatak izaberem tj. koliko dana traje.
 
Uzmi i tuci

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel razumeo neko ovo oko plaćanja. Ti faktički treba da potpišeš nešto kao postpaid ugovor, s tim što ako aktiviraš neki od dodataka u toku obračunskog perioda doći će ti račun, a ako ne onda ništa. Sad tu verovatno imaju neki uslovi koliko često moraš da aktiviraš dodatak ali to nigde ne nađoh da piše. I isto ne nađoh opciju dal može odmah modem da se plati. Ako neko bude uzimao neka javi detalje.
 
Jel razumeo neko ovo oko plaćanja. Ti faktički treba da potpišeš nešto kao postpaid ugovor, s tim što ako aktiviraš neki od dodataka u toku obračunskog perioda doći će ti račun, a ako ne onda ništa. Sad tu verovatno imaju neki uslovi koliko često moraš da aktiviraš dodatak ali to nigde ne nađoh da piše. I isto ne nađoh opciju dal može odmah modem da se plati. Ako neko bude uzimao neka javi detalje.

Modem moze odmah da se iskešira ili na rate. Nisu mi rekli koji broj rata može da bude. Moram do poslovnice da odem da pitam.

Račun dobijaš samo za aktivirani dodatak. Ako ti aktivni dodatak zakači i nov mesec, dobićeš dva računa, naravno sa danima proporcionalno obračunatim.
 
Kontam da na rate moras potpisivati neki ugovor, verovatno na 24 meseca.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Zvao sam korisnicki servis i rekli su mi da kolicinski NEMA ogranicenja. Ja im kazem da sam u stanju da potrosim 1 TB a oni kazu da je kolicinski neogranicen.

Ogranicen je vremenski u zavisnosti koji dodatak izaberem tj. koliko dana traje.

Racunajte da ja kao heavy user uzimam sutra ili ponedeljak i da cu vam javiti skoro obzirom da dnevno potrosim oko 30-ak GB :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta ti radis jbt :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
npm install
bower install
vagrant box add (ponekad)
i tako te fore trose dosta, a to je samo web dev.

Za native Xcode je oko 10-15 GB, kada je update nikada nije bio manji od 3 GB koliko se secam, pa onda redovan update preko Creative Cloud Photoshopa, Lightroom,... Pa aplikacije poput Sketch, Affinity i sl.

Na to jos nadodaj HQ streaming muzike sa tipa Deezer i/ili YouTube, i eto, za tren se nakupi GB, a nisi nista ni radio van posla :)
 
Samo ne prilazi mojoj baznoj stanici :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Reci mi na kojoj si da navratim u obliznji kafic sa laptopom [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
npm install
bower install
vagrant box add (ponekad)
i tako te fore trose dosta, a to je samo web dev.

Za native Xcode je oko 10-15 GB, kada je update nikada nije bio manji od 3 GB koliko se secam, pa onda redovan update preko Creative Cloud Photoshopa, Lightroom,... Pa aplikacije poput Sketch, Affinity i sl.

Na to jos nadodaj HQ streaming muzike sa tipa Deezer i/ili YouTube, i eto, za tren se nakupi GB, a nisi nista ni radio van posla :)
Daleko ti lepa kuca :eek:
 
Super je ovaj vikend net. A i modem je čini se realna cena. Još ako je otključan pa prima i druge simove...
 
A brzine ? Ne kaže ništa o tome.
 
Mifi ruter ima 4h use, 300h stand by, do 10 wifi usera podržava. Nema display nikakav. Brzina do 150mbps.
 
Vikend net, VIP u TC BIG u NS nisu ni culi za to. Idemo dalje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Centar imaju i prvi sam aktivirao - imaju par manjih bug u sistemu prilikom aktivacije, opisacu kasnije. Rezultati cudni za sada.
637e3efc47967ac0bf5903526707c83e.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Navodno net nije limitiran ali meni deluje da jeste. Videcemo kada izadjem malo iz centra...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nesto u torbi mi je ometalo uredjaj da uhvati dobar signal ili da ima dobar wifi. Kada izvadim iz torbe situacija je ovakva:
f149e25b2bb4d4c58c359a5b52c538b8.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo je već odlično. Jesi kupio uredjaj odmah ili na rate?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za 1320 din ja sam za sada poprilično zadovoljan. 100gb je za mene nedostižno
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno