Šta je novo?

Izmjena glasovnih komandi u navigaciji ?

cropape

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
110
Poena
320
Prije par mjeseci sam s društvom išao na put i uključili smo iGO primo navigaciju.
U tu navigaciju neko je umetnuo svoj glas umjesto one ženske.
Smijali smo se kad bi npr. navigacija savjetovala skreni lijevo a mi skrenemo desno i onda začujemo glas “koji ti je ku.ac budalo jedna” ili . “budalo reko sam ti pravo a ne desno” itd. Itd.
I sad, zanima me kako bi i ja to napravio malo za našalit se.
Ima li ko da zna kako to napraviti
 
Naravno da može, samo zavisi koju navigaciju imaš, u igo recimo može, a u Sygic ne može.
Ja sam takođe nešto menjao, ali ne iz zezanja.
Nađi folder gde se nalaze ti glasovi koje bi želeo da promeniš, snimi tvoj ili od neke žene glasove, ubaci u taj folder gde si našao u navigaciji i isto ime im daj. I još nešto, vidi da je isti format, uglavnom je ogg

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Naravno da može, samo zavisi koju navigaciju imaš, u igo recimo može, a u Sygic ne može, može samo one tonove da promeniš, a to sam baš sinoć radio umesto beep recimo sam kopirao glas iz igo navigacije - prekoračili ste brzinu.

Nađi folder gde se nalaze ti glasovi koje bi želeo da promeniš, snimi tvoj ili od neke žene glasove, ubaci u taj folder gde si našao u navigaciji i isto ime im daj. I još nešto, vidi da je isti format, uglavnom je ogg

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk



Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno