Šta je novo?

LG V30

To je još bolja opcija :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Tačno čekam da vidim ko će prvi da izbaci telefon sa 3 ili 4 kamere (da ture i wide, portret i monohromatski senzor pored osnovnog) :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
[youtube]WAJMzcxSoNA[/youtube]

Napokon malo lepše da vidim sve boje na nekom klipu.. definitivno samo crni i plavi valjaju . Šteta što ne postoji crveni

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Haha tnx

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
telefon je svuda dobio dobre recenzije izgleda. dobro je, drago mi je za njih.
 
Baš tako...večito im fali ono malo, ovaj put bi se to moglo i promeniti!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hoce ga biti kod nas u ponudi? Mislim na operatere

S8+ TT
 
V30 je prvi iz V serije koji legalno dolazi u Evropu ...
E sad sa našim operaterima se nikad ne zna - dovoljno je da odeš na njihove sajtove i sve će ti biti jasno.

Samsung, Apple, MTS gura Huawei i to je to [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
krastavac marketing :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Baš tako...večito im fali ono malo, ovaj put bi se to moglo i promeniti!

Prednja kamera?

PS.
I dalje ne mogu da se naviknem na lošu prednju kameru posle 6P, ni jednu bolju nisam koristio od 6P, kakva kamera jbt, bolja i od nekih zadnjuh (glavnih).
 
Poslednja izmena:
Iskreno prednju kameru nisam 2x upalio ni na jednom telefonu. I ako mi treba nazovi selfie, okrenem telefon i slikam zadnjom jer uvek je kvalitetnija.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da , 6p ima ubedljivo najbolju prednju kameru naravno uz pixele i uz hdr+

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prednja kamera?

PS.
I dalje ne mogu da se naviknem na lošu prednju kameru posle 6P, ni jednu bolju nisam koristio od 6P, kakva kamera jbt, bolja i od nekih zadnjuh (glavnih).

Pa da ima veci senzor napred, pa jos i stereo zvucnike, onda bezeli ne bi mogli da budu tanki pa bi se kukako na to kako izgleda zastarelo :d
 
Ne, za stereo zvučnike ne kukam i žrtvujem se :D
 
Pa tako i ja razmisljam ali sta to vredi kad bar 80% korisnika hoce bezele od pola milimetra. A sto je najsmesnije uz to hoce i najbolje prednje kamere i stereo zvucnike, u prevodu mnogi nemaju pojma koliko je mesta potrebno za takav hardver :)
 
Poslednja izmena:
To kupca ne treba da interesuje previse, hoce najbolji hardver maksimalno upakovan dizajnerski.

S8+ TT
 
Pa to je V30 trenutno, ne moze se protiv fizike :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Moze se sve za lovu, samo sto oni to polako smanjuju, da ostave fore za nove modele :)
 
Poslednja izmena:
Ma nema od te cene ništa ...

Quickmobile is the most expensive online store in Romania. They are the first to import any new phone from asian markets, thus the huge prices they ask before other stores import them through official channels. The phones they bring come from the gray market (usually the dual-sim versions from Asia) and the warranty they provide is shady, because producers refuse to provide warranty for phones that aren't officially sold in Europe. I doubt official price for Europe will be that high. LG always puts a lower price than Samsung's flagships.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni je neverovatno da jeftiniji telefoni imaju radio a skuplji nemaju . Ja i dalje koristim s5 . Da sam znao kada sam kupovao da nema radio , ne bih ga ni kupio .
 
Vrv zato što retko ko koristi radio u današnje vreme na mobilnom telefonu...
 
[YOUTUBE]1NEo0T71MpA[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 


 
Nazad
Vrh Dno