Šta je novo?

LG V30

Ovaj tip kaže da mu se displej više sviđa nego na s8 :) jedino je još živo pitanje burn in-a. Ali taman će biti vremena da se sve otkrije dok v30 ne padne na oko 500e.

[youtube]JiL-EvmUEnM[/youtube]

Hmm.. mozda ipak nema led notifikaciju ? Ovo što svetluca napred je Iris skener..
Ako je to slučaj ovde se očekuju ozbiljni burn in-ovi pošto aod stoji stalno na istom mestu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kom li je mozgu palo na pamet da AOD ne mrda?!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nikako da mi uđe u glavu njihovo izbacivanje led svetla za notifikacije.
Zašto terati nekoga na silu da koristi aod ako ta led lampica košta max 0.5$ po uređaju ..

8fa122f993511aff83e82352f47923f4.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nastavlja se i trend medju proizvodjacima - nema radio ako je nekom bitno...
 
Meni je lampica mnogo bitnija nego AOD. Vidim iz daljine da li imam neko obavjestenje a da se be priblizavam tel. Sada na s7e ne koristim AOD nego led notification. Inace v30 je za sada odličan tel, svidja mi se itekako.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne kontam jbt nikako taj glupi AOD, led lampica je najbolji izum na mobilnim telefonima. I moraju da izmišljaju toplu vodu sad.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja kao dežurni LG hejter, evo od juce pratim ove prevjuove,rivjuove i ostale klipove po netu i jos nisam naisao na neki negativan,svi ga hvale.
Ako bih morao da zalazim u sitna crevca to bi bio moguci burn in al ovaj aod moze i da se isključi. A ako su pametni nekim apdejtom ce da srede da se pomera.Dalje voleo bih ipak da je metalno kuciste al aj sad.
Vreme ce pokazati ali nadam se da nece biti nekih problema,ceka se i neki scratch i drop test da se eventualno vidi izdrzljivost ali ne treba očekivati mnogo od toga.
Ako sve bude kako treba vec vidim za manje od godinu dana pola foruma sent by my V30.
I generalno lep je telefon,ima sve sto treba mislim da ce biti popularan i da ce imati dobru prodaju sto moze da utice na LG da nemaju vise fajlove kao pre.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To ne mora da znači da je bolja slika. Pogotovo se ne može i ne sme analizirati slika na dva različita ekrana sa dve različite kamere. Još je rano iznositi neke komentare, treba sačekati neka prava poređenja... Opet pitanje i koliki je post-processing.
 
Ovde ga niko uživo nije video ali su mu već našli 20 mana :D

Tako to ide,ili sta bi mogla biti mana posle nekog vremena,gledaju u buducnost [emoji1]Inace,lep i prilicno kompletan uredjaj,neka i oni malo stanu na noge. Sto je veca konkurencija,bolje za nas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odličan telefon, bas mi se svidja I uzecu ga sigurno kada cena bude negde oko 400e

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Bas su usrali prednju kameru,a ni zadnja nije nesto nevidjeno u odnosu na konkurenciju,kao sto su najavljivali (f/1.6 + Crystal Clear),samo jos jedan marketinski trik. Nema tu nekog znacajnijeg pomaka u skorije vreme,sve je to manje-vise isti q,kod flagship uredjaja. Dosta sam ga hvalio,morao sam malo i da ga nagazim [emoji16]
Ostalo deluje skroz korektno,baterija isto obecava,osim ako nije slagao da mu je izvukla ceo dan u tim uslovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlična autonomija kod crnje ispade...full brightness i ceo dan upotreba uz 4:20sot je super

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Odlična autonomija kod crnje ispade...full brightness i ceo dan upotreba uz 4:20sot je super

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Da, kod njega je S8 bio na 4 sata sot-a, a sad je malo više + je kako kaže koristio gps dosta i max osvetljenje - 10:50...
U principu to je očekivan sot za Snapdragon 835 i 3300mah.
 
Poslednja izmena:
Selfi kamera užas kao na g6.. nije kao da je preterrano bitno ali postoji dosta ljudi koji vole da opale selfi kada izađu u klub ili u kafanu. Nove mlade generacije...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja pricam ono kako bih ja uradio, jer ako su mogli u neke slabije telefone da ubace 3600 a neke i 4000 zasto ne bi u telefon od 1000e ?
Super je stesljivi SoC ali veca baterija je veca baterija. Treba valjda na svakom polju da se unapredi svake god a ne da se downgrejduje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
nisi razumeo zasto sam pitao za bateriju od 3600 mAh u toj klasi telefona..Zato sto nema..I ako hoces premium klasu osuđen si da kupujes ovo danas...

Sent from my SM-T825 TAB S3
 
Ono sto sam video do sad ukazuje da cu s8+ zameniti sa v30 cim izadje, jako mi je bitan audio kvalitet a uz sve ostalo sto sam video ovo ke najkompletniji telefon do sad

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
[youtube]KUWe-5znMPo[/youtube]


Prvi klip v30 u drugoj boji , to jest plavoj. Mnogo je lepši od onog sivog

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepši je u plavoj boji, ona siva nije baš nešto zanimljiva. E sad koji telefon je lepši, note 8 ili v30, to je subjektivno. [emoji1]
 
Note 8 kao sekirom da su dizajnirali...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Meni lepsi od S8/+,a i ledja su mi nekako elegantnija od ovih na V30. Rece lepo joca,sve je to subjektivno. Ne mogu da se setim nijednog LG telefona,koji ima lepa ledja,sa tim kamerama i pozicijom za fp,ne ostavljaju bas "premium" utisak,bar meni. Dok je prednja strana druga prica,lep je i G6,a V30 pogotovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako ćemo oko dizajna meni Essential deluje najzanimljivije. V30 i Note 8 su mi dosadni pored njega. U suštini v30 je ispoliran dizajn g6, jedino gde se vidi pravo unapređenje je ovaj oled ekran. To su trebali odavno da ubace.
 
Prvi LG telefon kome skidam kapu za fluidnost u radu. Koliko god klipova pogledao, na svakom skrolovanje po ekranu, kretanje kroz meni i ostalo baš "tečno ide".
Taman za po godine kad mu padne cena da ga uzmem za nekih 100e doplate uz s8 :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno