Šta je novo?

LG V30

Šta mislite da li će cena da pada kao za v20, pa da bude 300e sledeće godine u ovo vreme? [emoji13]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nema razloga da ne bude tako ☺️

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
LG V30 and V30+ Oreo update now officially rolling out

lg-v30-oreo-update.jpg

The Korean company even made an announcement talking about the update, stating that they’re the first manufacturer in Korea to deliver the Oreo update to its devices.
The update is currently rolling out for users in Korea, but it should be available in Europe and other regions in the next few days.

https://www.theandroidsoul.com/lg-v30-and-v30-oreo-update-now-officially-rolling-out/

680-700€ trenutno na kupujem prodajem LG V30+ DualSIM 128GB verzija.
 
Poslednja izmena:
Video sam uživo juče v30 i cackao ga malo, deluje jako dobro.

OnePlus 3T
 
Nikola gde si imao prilike za cackanje ? jel si imao pored mozda jos neki uredjaj iz ove godine tipa s8 ili slicno ? zanima me zbog dimenzija samog telefona ako si uporedio....
 
Nije kod nas, u Saturnu sam gledao. Da imao sam sve ostale uređaje pored za upoređivanje, ne znam v30 mi je bio nekako najidealniji što se tiče dimenzija, ali to je moje lično mišljenje, čak mi je i najlepši, ekran je delovao dobro, npr Mate 10 pro mi se uopšte nije svideo pored v30.

OnePlus 3T
 
I ja mislim da je najbolje spakovan od svih tih uredjaja sa 18:9 odnosom , a opet sve u svemu je odlican uredjaj , ali je cena sad previsoka , koliko je u Saturnu ?
 
Upravo to....

Ajde tih 660 bi mnogi i dali da je sa 2 god. garancije i to....
 
Vodafone Italija
V30 najskuplji telefon u ponudi :(
Mnogo lepo leži u ruci - idealne proporcije ...

IMG_20180116_085119.jpg

IMG_20180116_085545.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa nema sumnje da je najlepse spakovan od svih telefona u 2017....
 
dobra vest iz VIP-a ali Hrvatske :
Zagreb, 19. siječnja 2018. – Dugoiščekivani premium pametni telefon LG V30 dostupan je putem predbilježbi u ponudi Vipneta. Predbilježeni kupci će na poklon dobiti vrijedan poklon – LG 360 CAM i Bang & Olufsen BeoPlay H3 slušalice. Uređaj je u Vipnetu dostupan u mobilnim tarifama S+, M i L tarifama koje omogućuju surfanje maksimalnim brzinama do 225 Mbit/s uz uključen 4G+/LTE. Primjerice, u tarifi Mobilna L LG V30 je dostupan za 9 kuna odmah i 170 kuna mjesečne rate za uređaj. Uređaj će biti dostupan u Vip shopovima od 5. veljače.
valjda će uskoro i kod nas...
 
dobra vest iz VIP-a ali Hrvatske :
Zagreb, 19. siječnja 2018. – Dugoiščekivani premium pametni telefon LG V30 dostupan je putem predbilježbi u ponudi Vipneta. Predbilježeni kupci će na poklon dobiti vrijedan poklon – LG 360 CAM i Bang & Olufsen BeoPlay H3 slušalice. Uređaj je u Vipnetu dostupan u mobilnim tarifama S+, M i L tarifama koje omogućuju surfanje maksimalnim brzinama do 225 Mbit/s uz uključen 4G+/LTE. Primjerice, u tarifi Mobilna L LG V30 je dostupan za 9 kuna odmah i 170 kuna mjesečne rate za uređaj. Uređaj će biti dostupan u Vip shopovima od 5. veljače.
valjda će uskoro i kod nas...
Mene više zanima ova brzina u njihovoj mreži koja je na navedena.... Pa to je vise od 5 puta brze nego kod nas ako ne gresim.Da li je moguce?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nas vip je imao i V10 u ponudi ali mali broj primeraka, ako se dobro secam.
Valjda ce naruciti i V30, to bi im dodatno oborilo cenu po oglasima, posebno za nekoliko meseci a imali bi i garanciju sto je uvek bitno, posebno kada su LG pitanju.
Ako neki LG zasluzuje da bude popularan i dobro prodavan to je onda V30.
 
Poslednja izmena:
Mene više zanima ova brzina u njihovoj mreži koja je na navedena.... Pa to je vise od 5 puta brze nego kod nas ako ne gresim.Da li je moguce?

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
I kod nas je to maksimalna brzina na vipu za 4g+ (u teoriji ;) )

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
I kod nas je to maksimalna brzina na vipu za 4g+ (u teoriji ;) )

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
E pa.kbg,ja imam telenor i mts,vip ne pa ne znam,mislio sam da jed nas brzina 42,nisam.znao da je tolika na vipu

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Eh kad bi se pojavio kod nas kod operatera....moze i bez poklona....

@cigla , jel sijecanj januar ?
 
LG-website-oreo-update-g6.jpg


Oreo

http://www.lg.com/it/supporto/guide-soluzioni/mobile/android-8-oreo

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ahahhahahaha, pa je*o mi pas mater kad sam kupio LG.
Znači oni će 'ladno da izbace Oreo za G6 tipa u maju mesecu! Za V20 znači da očekujem u septembru..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ahahhahahaha, pa je*o mi pas mater kad sam kupio LG.
Znači oni će 'ladno da izbace Oreo za G6 tipa u maju mesecu! Za V20 znači da očekujem u septembru..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Pa to, taman tamo kad me smori i kad ga prodam, sledeci vlasnik dobije nov Android [emoji3] To je njihovo "prvi telefon sa novim androidom".
Strasni su ne menjaju se, svojevremeno sam isto sa G3, dve godine bio na istom Androidu. Citam juce ZTE Axon 7 dobio Oreo.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno