Šta je novo?

LG V30

Nadam se onda da ce da ga dobije mts [emoji3]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pocetak novembra u EU(datum nije preciziran),pocetna cena 899€.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Ne verujem da ce biti ta cena . Nema poente uzeti njega pored Note 8 koji kosta 900e .
 
Da si čitao temu video bi da v30 ima svojih prednosti ;)

Nego ...



Još jedan dokaz koliko su ovi "testovi" nebitni!



Nahvali ga Flossy za sve pare!
Kaže za razliku od note 8 nema lagova :D
 
Poslednja izmena:
danas pisati o lagovina u flagship segmentu je deplasirano Razlike male ... A olovka i njen softver su ogromna prednost... Takođe Note 8 ima bolji ekran....

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Olovka onome kome ne treba nije nikakva prednost
Cena mozda na pocetku v30 bude veca ali kao i uvek brzo ce.pasti
Kod n8 to bas i nije slucaj
Mozda tebi meni ili nekome drugom 100e nije razlika ali mnogima jeste

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
danas pisati o lagovina u flagship segmentu je deplasirano Razlike male ... A olovka i njen softver su ogromna prednost... Takođe Note 8 ima bolji ekran....

Sent from SM-T825 Tab S3

Za nekog kome treba olovka i njen softver to jeste prednost, kome ne treba, nije.
 
A ni zakrivljen displej nije potreban ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nije,nikada i nece biti,totalno bespotrebna stvar i veoma zeznuta za koriscenje
Cista fenserajka koja puca pri iole nezgodnijem padu
Sem da fon strpas u neku cigletinu od maske,skoro pa nemoguce zastititi

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Posto se osecam prozvanim moram da odgovorim . Temu pratim od pocetka , a informacije u vezi v30 jos pre njegovog predstavljanja . Tako da ne razumem cemj taj komentar . Ne kazem da je note bolji , ali bar ne bih razmisljao kakav ce mi ekran zapasti . Ovo govorim pod uslovom da v30 stvarno bude 900e kod nas .
 
Ma pogrešno si razumeo, nije bilo nikakvog prozivanja ...
Kakvih crnih 900€, evo ga note 8 već 760€ sa sve 2 godine garancije :D

Brzo će cena na 650 - 700€ za v30 ;)
 
Ako se uopšte i pojavi kod provajdera. Druga je stvar što ga niko neće uzimati da ga preproda pošto će za takve stvari note8 uvek biti bolja kupovina.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E to je to
Cak i da nije bolji ,bolje ce se prodavati

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Pa dobro to je već sve očekivano i opšte poznato ...
Što se tiče marketinga samsung i epl su posebne kategorije.

Mada to u principu uopšte nije loše za kupce drugih telefona :)
 
Samo nek se pojavi kod operatera pa cemo da vidimo , ali ce biti maloprodajna cena jedno 120k dinara 100 %...mnogo su ga zategli za Evropu po mom misljenju , trebao je da bude 799 realno...ako bude pala cena na nekih 650 na primer do nove godine to ce biti odlicno...
 
Posto se osecam prozvanim moram da odgovorim . Temu pratim od pocetka , a informacije u vezi v30 jos pre njegovog predstavljanja . Tako da ne razumem cemj taj komentar . Ne kazem da je note bolji , ali bar ne bih razmisljao kakav ce mi ekran zapasti . Ovo govorim pod uslovom da v30 stvarno bude 900e kod nas .

A sta da razmisljas? Ako ti ne valja ekran, zamenis telefon i uzmes drugi kome valja ekran.
 
Da, ali u slučaju da lg to prizna kao grešku .. ako ne prizna ne znam da li možeš tako da vracas mob do iznemoglosti ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Naravno da ne. Nikad nece LG priznati to kao problem. A ne znam sto se sekirate oko cene. Ovo za pola godine ide na ispod 450e na oglasima. krastavac ne moze LG tu nista protiv samsung i apple masinerije.
 
[youtube]9v51V3ZlH7g[/youtube]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako bude na prolece tamo pred Uskrs na primer 450e to je odlicno...valjda ce ga imati bar 1 operater...
 
Hahahaha :D pitanje koliko ovo je relevantno , ja ne razumem kako npr. ip8+ postize toliko , a baterija je realno nista specijalno , sta god koristio Apple (CPU, tehnologije i ostalo...)
 
Pitaj Sumadinca,on je strucnjak za procenu baterije :d I mene zanima kako je moguce da uredjaj sa baterijom od 2700mAh i dijagonalom od 5.5" izvlaci toliko,a gore na onom snimku se prvi ugasio? ;)
 
Odlican i ocekivan skor za surf test, jednostavno Qualcomm je obecao do 60% nizu wi-fi potrosnju u odnosu na SD820/821, uporedite skor V30 sa G5/V20 (SD820) ili G6 (SD821), sve je jasno :)
Verovatno je i ovaj poled displej stedljiviji od prosecnog IPS-a.

Tako da je to-to, autonomija ce varirarati u zavisnosti od nacina koriscenja sto je i logicno ali ovo deluje odlicno i dosta bolje od 2015/2016 androida.

Realno, svako ko je istres'o 500e+ za nov G6 (u sustini G5+) napravio je ozbiljan zayeb :) V30 je dosta bolji mada je G6 cena odavno pala.
 
Hsv jel si svestan da komentarišeš test u kom S8 ima bolju bateriju od S8+ :)
 
Nazad
Vrh Dno