Šta je novo?

Zamena ekrana za iPhone 6

nikola1970

Slavan
Učlanjen(a)
16.07.2009
Poruke
1,635
Poena
210
Da li neko zna neki povoljan a pritom OK servis gde bi mogli da mi zamene ekran? Vidim da je svuda uglavnom oko 120e, ima li gde povoljnije? Koliko je u iStyle?

Hvala :)
 
U iStyle-u je 50.500 zamena telefona. iStyle ne menja ekrane.
 
Da li neko zna neki povoljan a pritom OK servis gde bi mogli da mi zamene ekran? Vidim da je svuda uglavnom oko 120e, ima li gde povoljnije? Koliko je u iStyle?

Hvala :)

To nisu original ekrani. Kako reče mikenziyu, istyle menja ceo telefon, a ako hoćeš da zameniš samo ekran, potrebno je da ga odneseš u apple store. Cena je oko 150€, neophodno je zakazati servis prvo
 
Zamenio ekran za 70€, prezadovoljan. Uporedio sa drugim iPhone 6, identicni. Lik koji mi je menjao kaze da mi je ugradio "reparirani" original. Deluje super.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ako je stvarno tako,to je dzabe. Super si prosao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ti si baš imao sreće - kum je negde zamenio u bgu za 10k, i posle dva meseca ima tragove lepka po ekranu, plus su boje skroz drugačije. Odvratno.
 
Pa sve zavisi da li se menja ceo ekran ili samo staklo. Tragovi lepka, su cesta pojava prilikom zamene samo stakla, kada se ne uradi kako treba sa UV lepkom.

Ja sam pre nekih godinu i po radio zamenu samo stakla na prethodnom telefonu, 5S..za nekih 50tak evra. I dan danas sve izgleda kao i prvog dana. Dakle kad se uradi kako treba, nema problema.
 
Buraz sjebao iphone 6 plus staklo napred. Ekran je ok. Gde je najbolje da ide da zameni staklo ili ako mora i ekran? I da li se isplati obzirom da je obican iphone6 plus. Mislim moze i kinesko staklo, posto planira da uzme osmicu kad izadje, al gledam da repariram da da caletu ili kevi, da se ne baci.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Obzirom da ceo ekran kosta 50-70E mislim da rizik menjanja samo stakla nije realan...
 
Zamenio ekran za 70€, prezadovoljan. Uporedio sa drugim iPhone 6, identicni. Lik koji mi je menjao kaze da mi je ugradio "reparirani" original. Deluje super.


Sent from my iPad using Tapatalk

Gde si zamenio ekran i pre koliko vremena?

Usput, pitanje za sve: Imam problem sa zutim flekama na ivicama telefona, kao takve uopste ne smetaju u radu, mnogi ih cak ni ne primecuju ali mene brine cinjenica da bi se mogle prosiriti. Kakva su vasa iskustva, po forumima vidim da je to cest problem pa pretpostavljam da i ovde ima nekog ko je prosao kroz to. Da li mi preporucujete da zamenim telefon ili samo ekran? Kao sto rekoh, trenutno je sve okej, ne smeta mi nikako, samo me plasi cinjenica da ce se kroz koji mesec prosuti po celom ekranu. Hvala.
 
Koliko kosta najeftije i gde ..potrebna zamena ekrana i potrebno popravka nekog cipa za tac.
 
Nazad
Vrh Dno